Blog > Komentarze do wpisu

Info ze spotkania decoupage 7 czerwca

Wstawiam kilka zdjęć niektórych prac, niestety niektóre osoby wyszły wcześniej i nie wszystko zdążyłam "fotnąć".

Przepięknie złocony notes, który na zdjęciu wygląda o wiele gorzej. To samo ikona: niestety wszystkie złocenia na zdjątkach wyglądają jak żółtobrązowe :(

Decoupage ze złoceniami notes

złocony notes

Decoupage ze złoceniami Ikona tryptyk

To pudełeczko zdecydowanie najbardziej mnie urzekło: powierzchnia skliwiona lakierem krystalizującym i delikatne spękania czynią ją małym cacuszkiem: Wielki pokłon dla Hanji :) Wspaniałej jakości pudełka niestety nie widać na zdjątku.

Decoupage z lakierem krystalizującym

Chustecznik decoupage

technika serwetkowa co i jak

decoupage z jednoskładnikowym crackle

Chustecznik z dwuskładnikowym crackle

 butelka serwetki

zakładki do książki decoupage

Szklany wazon decoupage na ciemnym tle

butelka decou

Butelka - kropkowana

wieszkaczek

wieszkaczek

wieszak

Chcę wszystkim podziękować za fajne spotkanie. Siedziałyśmy do godz. 20ej. Mam nadzieję, że dobrze się bawiłyście.

Chcę także przeprosić niektóre osoby za zachowanie jednej pani, która pierwszy raz przyszła na nasze spotkanie. Mam nadzieję, że ostatni. Owa pani, nie chcę wymieniać jej nazwiska, nachalnie reklamowała swój sklep rękodzielniczy i odradzała niektórym osobom przychodzenie do mnie. Właściwie, po to tylko przyszła. Osoby nagabywane przez nią poczuły niesmak, zwłaszcza, że spotkania nasze nie mają charakteru reklamowego, a towarzystki. Przychodzenie do kogoś w gości tylko po to, aby go "obgadać" i "przejrzeć przysłowiowe kąty" poczytuję jako niestosowne, na skutek czego takie osoby nie będą na naszych spotkaniach nigdy mile widziane.

 

piątek, 12 czerwca 2009, magicznaoctava

Polecane wpisy

Komentarze
benia70
2009/06/13 13:28:22
Śliczne prace, aż miło popatrzeć , tym bardziej żałuję ,że nie mogłam dotrzeć na spotkanie, może następnym razem się uda .
-
2009/06/13 15:23:50
Jakie wspaniałości , cudne wszystko od A do Z. Chylę czoła i podziwiam zdolności wszystkich Pań. Jestem zaszokowana i powalona na kolana...kunsztem tych prac.

Ja też chcę choć w połowie umieć zrobić takie wspaniałości! oj Guła ze mnie i tyle.....
pozdrawiam AgA
-
2009/06/13 19:07:10
Piękne prace, tylko zazdrościć takiego owocnego spotkania.
P.s Ascet mam do ciebie osobistą prośbę , czy możesz mnie oświecić jak wstawić filmik z YouTube w bloxie, nie jestem w stanie tego sama zrobić , straciłam cierpliwość.Pozdrawiam cieplutko Jasmin
-
magicznaoctava
2009/06/13 20:02:36
Należy skopiować kod który jest po prawej strony od filmika na stronie youtube z tytułem: "umieść" i zaczyna się od kodu: podaję przykład: object width itd. - skopiować za pomocą ctrl + C, następnie otworzyć swój panel bloga, kliknąć nowy wpis, otworzy się edytor z ikonkami - ja mam ustawiony "zaawansowany edytor Tiny MCE", - następnie kliknąć w ikonę na której jest napisane "html" i otworzy się okno - /tzw. edytor źródła html/, w które należy wkleić skopiowany kod - wkleić najlepiej klikając ctrl + V. Potem kliknąć aktualizuj i okno z youtube powinno pojawić się we wpisie.
-
Gość: , *.toya.net.pl
2009/06/13 21:59:51
Asket ślicznie ci dziękuję.
-
2009/06/13 22:00:34
Ten gość to ja.Pozdrawiam cieplutko Jasmin
-
Gość: Lila-Maria, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/06/14 20:08:14
PiEkne prace. Najbardziej mi się podoba Chustecznik - Agnieszki. CUDO. Pozdrawiam i życzę dalszych, tak wspaniałych prac Lila-Maria
-
Gość: Mirabelka, *.amplico.pl
2009/06/18 12:18:21
Asket,
Dziękuję za spotkanie i Twój pokaz. Było bardzo interesująco i miło. Doceniam to że chcesz nasz gościć u siebie co miesiąc!
Nie przejmuj się tym co mówią niektórzy. Zawsze znajdą się zazdrośnicy
-
Gość: Asia, *.dynamic.gprs.plus.pl
2009/10/14 19:30:20
Prace piękne,zadziwiające. GRATULUJĘ UMIEJĘTNOŚCI. Jestem początkująca w tej dziedzinie i nie wiem gdzie się kupuje materiały. Np bardzo bym chciała kupic takie stare listy na papierze ryżowym lub na serwetce. Jeśli mogłaby mi p.podpowiedziec będę wdzięczna. Asia. j.galka@wp.pl Pozdrawiam.
napisz do asket
Linki Sponsorowane

Zobacz progam w TV o mnie/Watch TV about mePrzyłącz się na PINTEREST
Follow Me on Pinterest

strona Asket

Linki Sponsorowane