Blog > Komentarze do wpisu

Efekt MARMURU i spotkanie kolejne 9 maja

Długo mnie ostatnio nie było w necie i trochę się wytłumaczę. Prawda jest taka, że nastąpiło "zmęczenie materiału". Na samą myśl, że mam otworzyć komputer i zajrzeć do netu robi mi się słabo :( Kiedyś to musiało nastąpić. Przez ostatnie kilka lat aktywnie tworzyłam swoje strony internetowe i uczestniczyłam w świecie wirtualnym. Teraz mało zaglądam na różne strony i blogi, dużo za to słucham muzyki, która zawsze była moim drugim "domem", jednak od kilku lat zostawiłam ją daleko w tyle. Może przychodzi czas na pewne rzeczy, może...

Co nowego u mnie w świecie deku:

Na ostatnim spotkaniu dla pasjonatów decoupage, w zeszłym miesiącu pokazywałam jak w prosty sposób namalować tło, w rezultacie którego powstaje efekt marmuru. Zdążyłam już wykończyć na zewnątrz małe pudełko, które pokazuję poniżej. Pudełko jest drewniane i nie ma na nim żadnego decoupage. Tak miało być w zamyśle. Nie wszystko ostatnio lubię obklejać :)

efekt marmuru na drewnie

Marmur może być oczywiście jasnego koloru, jednak już kiedyś pokazywałam efekt na jasnym tle, więc tutaj jest "marmur ciemny" :)

jak osiągnąć efekt marmuru?

efekt MARMURU

marmurowy efekt jak zrobic

W najbliższą niedzielę 9 maja od godz. 16-19.00 odbędzie się w mojej pracowni kolejne spotkanie dla decoupażystów na którym pokażę jak wykonać kamieniczkę decoupage na cegle. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam! Wstęp wolny, proszę tylko o przyniesienie ze sobą jakiś słodkości, swoich prac decoupage do pochwalenia się oraz o porcję dobrego humoru:)

 

piątek, 07 maja 2010, magicznaoctava

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: lena_777, *.caracom.hu
2010/05/07 22:37:27
Niesamowity efekt. Ale mnie ciekawi jak takie cudo powstaje. ;)
-
Gość: ania, *.chello.pl
2010/05/11 11:54:17
Byłam na spotkaniu (pierwszy raz w pracowni), było bardzo sympatycznie, dookoła piękne przedmioty, iście artystyczna atmosfera :-) małe zakupy zrobione, do zobaczenia następnym razem! Pozdrowienia z Bydgoszczy :-)
napisz do asket
Linki Sponsorowane

Zobacz progam w TV o mnie/Watch TV about mePrzyłącz się na PINTEREST
Follow Me on Pinterest

strona Asket

Linki Sponsorowane