Blog > Komentarze do wpisu

Roczna Szko豉 Decoupage na poziomie Masterclass!

prawdziwy decoupage

Zapraszamy do pierwszej w Polsce Szko造 Decoupage™ na poziomie MASTERCLASS, stosuj帷ej profesjonalny i klasyczny decoupage. Je瞠li chcesz wykonywa naprawd niepowtarzalne dekoracje i perfekcyjnie nauczy si znanego od XIII wieku prawdziwego kola簑 i decoupage kompletnie od A do Z, my郵isz o profesjonalnym dekorowaniu przedmiot闚, to jest to informacja dla Ciebie.
Uwaga! Nie trzeba w og鏊e zna si na technice decoupage, aby rozpocz望 nauk w Szkole. Mo瞠sz zacz望 od zaraz!

szkola decoupage

S dwa tryby zaliczenia ka盥ego etapu: stacjonarny oraz roczny - weekendowy. Program obu kurs闚 jest taki sam, nale篡 wybra, kt鏎y mi bardziej odpowiada i mo積a si przepisa w trakcie na drugi tryb.
1. Na tryb stacjonarny: w sk豉d jednego etapu wchodz dwa sze軼iodniowe zjazdy.
2. Na tryb weekendowy: w sk豉d jednego etapu wchodzi 6 dwudniowych - sobotnio-niedzielnych zjazd闚, nie ma przerwy kilkumiesi璚znej pomi璠zy etapami, a uczniowie w trakcie zjazd闚 prezentuj swoje prace domowe wcze郾iej zadane.

W sk豉d ca貫go szkolenia "Szko造 Decoupage" wchodzi minimum 220 godzin lekcyjnych podzielonych na dwa etapy po 110 godzin lekcyjnych.
prace uczni闚 z jednego etapu szkoly decoupage
I Etap - Wst瘼 do Techniki Decoupage (55 godz.lek.), Techniki Zawansowane Decoupage (55 godz.lek.) razem 110 godz. lek.
II Etap - Techniki Mieszane, (55 godz.lek.), Collage i Inspiracje (55 godz.lek.) razem 110 godz.lek.
_____________________________________________
INWESTYCJA:
Za jeden etap: wp豉ta od razu za ca這嗆 zjazdy stacjonarny i weekendowy: 3400 z

3600 z - wp豉ta za ka盥y zjazd z osobna: czyli:
a. Tryb Stacjonarny: 2x1800z
b. Tryb Weekendowy: 2x1800z

Tryb weekendowy ma mo磧iwo嗆 ka盥ej wp豉ty za weekend: 630 z

(Tryb Indywidualny MASTERCLASS :ka盥y ETAP110godz. - 5000z )

Wp豉ta zadatku: 800 z

Podliczaj帷 jest to: 33 z za godz. wraz z materia豉mi i narz璠ziami do pracy. Gotowe przedmioty staj si w豉sno軼i uczestnik闚 kursu, a przez ca造 kurs wykonujemy oko這 45 r騜nych przedmiot闚.
Zanim powiesz, 瞠 to drogo, pomy郵 ile kosztuj np. korepetycje z matematyki, czy angielskiego w przypadku, gdy nauczyciel potrzebuje do pracy tylko zeszytu i d逝gopisu.

W przypadku problem闚 z przerobieniem danego 獞iczenia, ka盥y absolwent Szko造 Decoupage po uko鎍zeniu odpowiedniego etapu Szko造 ma prawo powt鏎zy kurs/warsztat z przerobionego ju zakresu, jedynie cenie koszt闚 130 z

Ka盥y ucze Szko造 Decoupage, w trakcie roku szkolnego ma prawo do darmowego 1 Masterclass (trwaj帷ego do 3 godzin) raz w miesi帷u.
_____________________________________________
W sk豉d kwoty wchodzi:

1.koszt zaj耩 zawieraj帷y wszystkie przedmioty, materia造, narz璠zia i preparaty wykorzystane w trakcie zaj耩. Wszystkie prace wykonane w Szkole stanowi w豉sno嗆 ucznia.
2.koszt materia堯w instrukta穎wych (skrypt)
3.koszt egzaminu i dyplomu.
4.koszt gor帷ych napoj闚 oraz s這dki pocz瘰tunek
5.koszt jednego 3 godzinnego Masterclass raz w miesi帷u.

W sk豉d ceny nie wchodzi koszt dojazdu oraz nocleg闚.
Dla os鏏 spoza Warszawy na pro軸 podaj namiary na niedrogi hotel umiejscowiony niedaleko miejsca zaj耩- www.zajazdross.pl
_____________________________________________

pracownia decoupage

TERMINARZ
"Szko豉 Decoupage™" TERMIN stacjonarny 24 dniowy
WARIANT 1

TERMIN stacjonarny I ETAP - 110 godz lek: 2xpo6dni:
1Zjazd:25.10-30.10.18
2Zjazd:29.11-04.12.18

TERMIN stacjonarny II ETAP ko鎍owy - 110 godz lek: 2xpo6dni:
3Zjazd:19.01-24.01.19
4Zjazd:29.03-03.04.19


ROCZNA Szko豉 Decoupage™ TERMIN weekendowy 12 dniowy
WARIANT 2
TERMIN weekendowy I ETAP 110 godz lek.: 6xpo2dni:
Zjazd I 06-07.10.18,
Zjazd II 27-28.10.18,
Zjazd III 03-04.11.18,
Zjazd IV 01-02.12.18,
Zjazd V 12-13.01.19,
Zjazd VI 09-10.02.19

TERMIN weekendowy II ETAP ko鎍owy 110 godz lek.: 6xpo2dni:
Zjazd VII 09-10.03.19,
Zjazd VIII 13-14.04.19,
Zjazd IX 11-12.05.19,
Zjazd X 08-09.06.19,
Zjazd XI 06-07.07.19,(lub wrzesie 2019)
Zjazd XII 24-25.08.19(lub pa寮ziernik 2019)

Je瞠li masz prac nieregularn, to do Szko造 Decoupage mo積a tak瞠 zg這si si w trybie indywidualnym. Ustalimy wtedy tw鎩 indywidualny tryb ucz瘰zczania na zaj璚ia do pracowni.

Na zaj璚ia mo積a si zapisa najlepiej tel. 508 26 26 32 lub mailem pracownia@pasjadecoupage.pl

kursy decoupage
_____________________________________________
REZERWACJA MIEJSCA

Zg這szenia na ka盥y etap szko造 mo積a sk豉da telefonicznie: tel. 508 26 26 32. Warunkiem wpisania na list ch皻nych oraz rezerwacji miejsca jest wp豉ta zadatku 800 z. Pozosta陰 reszt wp豉ca si podczas pierwszego dnia zaj耩, lub jak w trybie weekendowym wybieraj帷 opcj w ratach. (Oczywi軼ie mo積a wp豉ci wi璚ej lub ca這嗆 bezpo鈔ednio na konto)
_____________________________________________

Wiele szczeg馧闚 znajduje si na stronie: http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_SZKOLA_DECOUPAGE

Masz pytania - zadzwo: 508 26 26 32




czwartek, 20 wrze郾ia 2018, magicznaoctava

Polecane wpisy


Tel: 508 262 632











napisz do asket




Linki Sponsorowane





Zobacz progam w TV o mnie/Watch TV about me



Przy陰cz si na PINTEREST
Follow Me on Pinterest







strona Asket





Linki Sponsorowane