sobota, 20 grudnia 2014

Dzisiaj kolejne bombki trochę w innym stylu niż poprzednie. Będzie dużo zdjęć, bo nie mogłam się zdecydować jak mam wam je pokazać.

Bombki decoupage w kształcie kropli

 

Bombki na choinkę robię zazwyczaj partiami, po kilka w komplecie, tak aby pasowały do siebie na choince.

Bombki decoupage w kształcie kropliTego rodzaju bombki o kształcie dużej 18cm kropli chciałam zrobić już od zeszłego roku. Sprzedażowo bombki (piszę tutaj o surowcu, nie o gotowych ozdobionych bombkach) te nie cieszą się takim powodzeniem jak zwykłe kule czy medaliony. Byłam trochę zdziwiona, bo zwykle panie narzekały na brak weny, co można z nich zrobić. Mnie za to bardzo podoba się ich inny kształt, można z nich wyczarować bardziej oryginalne dekoracje, szczególnie na dużą choinkę. 

w stylu angielskim Bombki decoupage w kształcie kropliW sumie zrobiłam 12 bombek po 6 w dwóch kompletach. Dzisiaj pokazuję Wam bardziej uniwersalne na bazie koloru białego z szarym beżem, z białymi dodatkami. Mam nadzieję, że Wam się spodobają.

Bombki decoupage w kształcie kropliBombki są zrobione z kombinacji dwóch moich papierów z którego zrobiłam nowy papier. Nie ma go jeszcze w sprzedaży, ale o tym napiszę w następnych postach.

Bombki decoupage w kształcie kropli

Bombki decoupage w kształcie kropli

Bombki decoupage w kształcie kropliBombki decoupage w kształcie kropliTutaj na dwóch zdjęciach poniżej widać, jak oświetlenie  zmienia całkowicie obraz przedmiotu. Na pierwszym zdjęciu reliefy są mniej widoczne, za to widać błyszczącą powierzchnię bombek. Także kolory są trochę inne. A ja tylko zmieniłam ustawienia w aparacie fotograficznym :)

Bombki decoupage w kształcie kropli

Tutaj widać więcej reliefów, a kolory wydają się być cieplejsze. Bombki decoupage w kształcie kropliBombki decoupage w kształcie kropli

Sporo zabawy i czasu zabrały mi reliefy, czyli wypukłe wzorki, które robiłam odręcznie. Dlatego na każdej bombce jest inny wzorek. Nie cierpię szablonów!Bombki decoupage w kształcie kropliBombki decoupage w kształcie kropliBombki decoupage w kształcie kropliBombki decoupage w kształcie kropliBombki decoupage w kształcie kropliMiłego weekendu życzę i owocnej pracy przy świątecznych przygotowaniach!

Pozdrawiam

Asket

P.S. oczywiście bombek c. d. nastąpi...

środa, 17 grudnia 2014

Tak jak obiecałam, dzisiaj przedstawiam bombki, które w tym roku ozdobią moją choinkę.

Na początek BOMBKI - CZERWONE MEDALIONY, zrobione z małymi motywami - kołami.

Bombki zrobione ręcznie - techniką decoupage

Wiele radości sprawiło mi zrobienie tych bombek. W tym roku postanowiłam, że moja choinka będzie z akcentem czerwonym. Bombki zrobione ręcznie - techniką decoupage

Bombki zrobione ręcznie - techniką decoupage

Co roku dekorowałam choinkę w kolorach biało-srebrno-złotych, ale przyszedł czas na zmianę.Bombki zrobione ręcznie - techniką decoupage

Bombki zrobione ręcznie - techniką decoupageBombki zrobione ręcznie - techniką decoupageBombki zrobione ręcznie - techniką decoupage

Bombki niestety nie zawsze dobrze wychodzą na zdjęciach ze względu na brokat, który na zdjęciach albo się odbija i tworzy tzw. bliki, albo wygląda jak brudny czarny piasek.

Bombki zrobione ręcznie - techniką decoupageTutaj złote reliefy posypane brokatem czasami wyglądają jak rozmazane, ale taki jest niestety efekt robienia fotek. W rzeczywistości reliefy są bardziej wyraziste.Bombki zrobione ręcznie - techniką decoupage

Bombki zrobione ręcznie - techniką decoupageTutaj jest papier,  z którego zrobiłam te bombki, małe kółka z łatwością przyklejają się na medaliony: Nr papieru z serii Asket Design BN 052,

papier do decoupage Asket - kartki do decoupage

Jest jeszcze jego większa wersja na większe bombki, albo bombki innego rodzaju, jak np. na kartonie z serii K023 jak poniżej lub na papierze: BN023 tutaj jest cała kolekcja moich papierów.

Np: Z przekładką kartonową:

Bombka z przekładką  - z kartonów Asket

kakrton do bombek Asket - kartki do decoupagePapier klasyczny:

papier do decoupage Asket - kartki do decoupage

Jutro ciąg dalszy bombek na moją choinkę :)

wtorek, 16 grudnia 2014

Chciałam Wam pokazać pudełko - skrzynkę, albo jak kto woli pudełko zrobione przez Agatę na jednym ze spotkań warsztatowych.

Jest to kolaż papieru wraz z reliefami z pasty śniegowej z mojej pracowni.

Pudełko może z powodzeniem służyć na świąteczne bakalie lub owoce, można do niego także włożyć małe prezenty dla najbliższych pod choinkę.

 Boże Narodzenie - inspiracje na stół świąteczny

Do zrobienia tego pudełka Agata użyła aż 3 papierów świątecznych z serii BN: 71, 75 i 76. 

Ostatnio pokazywałam tę oto bombkę z papierem z dziewczynkami wyglądającymi przez zaśnieżone okno. Tutaj papier został wykorzystany do zupełnie innej kompozycji.

Papier Asket design collection

Poniżej papier BN 71

Papier do bombekU mnie cały czas trwa dekorowanie choinki. Postanowiłam, że w tym roku ozdobię swoją choinkę głównie moimi bombkami, a że mam dużą choinkę, to dużo pracy mi jeszcze zostało.

 Intensywne prace trwają... wczoraj w nocy tak oto wyglądała moja pracownia, gdy dekorowałam część z nich:

pracownia decoupage nocą

Jutro pokażę Wam pierwsze zdjątka moich nowych bombek z całkiem nowymi wzorami :)

pozdrawiam serdecznie i życzę Wam także owocnej pracy w dekorowaniu swoich choinek i domów.

Asket

piątek, 12 grudnia 2014

Powoli święta bożonarodzeniowe się nieubłaganie zbliżają. Więkość rękodzielników dekorujących swoje bombki i przedmioty na prezenty powinno już właściwie zakończyć swoje prace, i zająć się porządkami, dekorowaniem choinek i przygotowywaniem świątecznych dań.

U mnie kończą się już warsztaty świąteczne (nowy terminarz kursów na następny rok będzie dopiero od przyszłego tygodnia), moje bombki na choinkę, które w tym roku wreszcie zaczęłam wykańczać można jeszcze będzie obejrzeć na ostatnim w tym roku spotkaniu dla zakręconych decoupażystów.

Bombki asket na choinkę

Większość z nich robiona jest już z wzorów przyszłorocznych, więc także można będzie się zorientować jakie to wzory już przygotowuję.

Sklep będzie otwarty od godz. 13.00 - wszyscy spóźnienieni będą mogli jeszcze kupić bombki i konturówki, brokaty i wzory do dekoracji.

Na spotkanie zapraszam od godz. 17.30. Oczywiście na spotkaniu obowiązują te same zasady: trzeba przynieść swój własnoręcznie ozdobiony przedmiot decoupage oraz coś słodkiego do kawy. Jest okres gwiazdkowy, więc mile widziane będą ozdoby świąteczne i prezenty gwiazdkowe.

Będzie to ostatnie już spotkanie w piątek, od kilku lat bowiem spotkanie to gościło co miesiąc u mnie w ten właśnie dzień. Myślę jednak, że przyszedł już czas na zmianę i o tym chciałam z Wami porozmawiać na spotkaniu.

Moich dekoracji świątecznych, a także moich uczniów to jeszcze nie koniec. Mam jeszcze kilka prac do pokazania Wam, o ile czas mi pozwoli na te wszystkie zabiegi na blogu, pokażę trochę jeszcze przed świętami.

Poniżej jedna z bombek, którą udekorowałam w tym roku. Ośnieżona bombka z jednym z moich ulubionych motywów dziewczynek wyglądających przez okno, wykonana z serii kartonowej moich papierów: K 071 (lub BN071).

Bombka ośnieżona z dziewczynką Papier Asket

Bombkę trudno jest niestety sfotografować w ciemności, gdy lampa aparatu odbija się od przezroczystej powierzchni. Większość blików próbowałam oczywiście "zdjąć" podczas zmniejszania zdjęć, ale część pozostała.

Bombka ośnieżona z dziewczynką Papier Asket

Bombka ośnieżona z dziewczynką Papier Asket

Chciałam tutaj jednocześnie podziękować, że tak wiele osób w ostatnim czasie zaufało mi i kupiło papiery które od kilku lat produkuję. Wśród wielu z Was jest dużo osób, które wielokrotnie dokonywały zakupów nie tylko w okresie świątecznym, stąd mniemam, że moje wzory Wam się podobają i mimo w dobie panujących serwetek i ryżówek, daliście się namówić na tradycyjny papier :). Mam nadzieję, że nie żałujecie tego. Staram się ulepszać wciąż papier oraz moje kompozycje wzorów, mam coraz więcej pomysłów na nowe wzory i z przyjemnością je wam przedstawię.

W ciągu mojego wieloletniego doświadczenia decoupażowego miałam wiele okresów, których przykładałam wagę do wielu elementów w procesie decoupage.

Dzisiaj dochodzę do prostego wniosku, że w procesie najważniejsza jest kompozycja i wzór, który określa styl i charakter pracy.  Z mało podobającym się obrazkiem cała praca także nam się mniej podoba. Ze słabym wzorem na serwetce nie sprzedamy chustecznika, nawet, jeżeli jest on perfekcyjnie technicznie wykonany i wylakierowany. Tacy już jesteśmy. Największą uwagę przykłdamy do tego, co widać na początku.

Bombka ośnieżona z dziewczynką Papier Asket

Poniżej papier, z którego zrobiłam powyższą bombkę. Papiery można zakupić tutaj:

papier do decoupage, papier klasyczny, papier Asket

 

Pozdrawiam serdecznie

Asket

P.S.

w najbliższy weekend odbędą się kursy ze Szkoły Shabby Chic: a mianowicie, w sobotę reliefy płaskie i wklęsłe, a wniedzielę efekt marmuru i metalu. gdyby ktoś jeszcze miał ochotę do nas przyłączyć to zapraszam. tel.: 508 26 26 32

wtorek, 02 grudnia 2014

W najbliższy weekend odbędą się dwa warsztaty, w sobotę Bombkowe Szaleństwo z Latarnią, a w niedzielę wykonamy wazon z efektem marmuru i reliefami.

Szczegóły kursów ich opisy i ceny są tutaj

Uwaga! link się długo otwiera, trzeba poczekać chwilkę:

http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_WARSZTATY_GWIAZDKA6 grudnia, (warsztat zostanie także powtórzony jeszcze 8 grudnia od godz. 11.00)na warsztatach wykonamy dwie bombki oraz latarenkę krok po kroku, każdą dekorację inną techniką, wykorzystując koloryzowane pasty strukturalne, pastę śniegową, brokat, konturówki, oraz mikrokulki. Motywy do wyboru z papierów Asket Design Collection. 

Wykonamy:

1. Biały plastikowy medalion 12cm udekorowany na zewnątrz techniką transferu, pastą kolorowaną, oraz mikrokulkami, brokatem i kolorowymi dżetami.
2. Z plastikowej kulistej białej bombki zrobimy sami bombkę wklęsłą, z drugiej strony zrobimy okienko z kształtem gwiazdki, rombu lub innego kształtu itp. Zrobimy strukturę, którą nałożymy na bombkę w dowolnym kolorze, a następnie ozdobimy ją brokatem, konturówkami, a okienka mikrokulkami, tworząc "efekt cukru" na motywach.

3. Ozdobimy także małą latarenkę w technice trójwymiarowego decoupage 3D z papierów z kolekcji Asket (nie tylko aniołki), którą następnie udekorujemy, aby wyglądała na zaśnieżoną.

Poniżej zdjęcia przedstawiają prace wykonane w opisanych technikach. Na laterenkach zdjęcia nie oddają efektu 3d.

dekoracja świąteczna wiktoriańska latarenka

Bombka wkllęsła z okienkiem i efektem cukrzanego motywu

Elementy decoupage na latarni są wypukłe, czego nie widać na zdjęciach.

dekoracja świąteczna wiktoriańska latarenka

Jak zrobić bombki z transferem -kurs u Asket

Bombka wkllęsła z okienkiem i efektem cukrzanego motywuJak zrobić bombki z transferem -kurs u Asket

Bombka wkllęsła z okienkiem i efektem cukrzanego motywu

dekoracja świąteczna wiktoriańska latarenkaJak zrobić bombki z transferem -kurs u Asket

Bombka wkllęsła z okienkiem i efektem cukrzanego motywuBombka wkllęsła z okienkiem i efektem cukrzanego motywu

dekoracja świąteczna wiktoriańska latarenka

W niedzielę natomiast zostanie wznowiony warsztat Wazon z efektem marmuru oraz reliefami. Tym razem wykonamy wazon o innym kształcie niż na zdjęciach oraz z innymi wzorami do wyboru.

OPIS WARSZTATU:

Na warsztacie krok po kroku ozdabiamy szklany wazon z motywem ptaszków lub dam. Kolorystyka wazonu dowolna. Zdjęcia poniżej stanowią przykład. Kształt wazonu będzie inny niż na zdjęciach, ale wielkość porównywalna.

W cenę kursu wliczone są:
1. Wszystkie Materiały i preparaty do wykonania dekoracji.
2. Wiedza i instruktaż czyli know-how jak to zrobić.
3. Ozdobiony i gotowy do polakierowania przedmiot zabierzesz do domu. Istnieje możliwość odebrania wazonu na następny dzień z powodu długiego schnięcia farb.


Nauczysz się:
1. jak pracować na powierzchni szklanej
2. tworzenia efektu marmuru na każdej powierzchni
3. techniki tworzenia koronki wokół owalu
4. techniki pracy z konturówkami
5. techniki pracy z mikrokulkami
jak zrobić efekt marmuru na wazonie

wazon tranfer na szkle

Na warsztaty można się zgłaszać, najlepiej tel. 508 26 26 32 po godz. 13.00. natomiast jutro pracownia jest czynna jako sklep normalnie, czyli w godz. 13-19.00. Można jeszcze zaopatrzyć się w bombki, papiery, brokaty, mikrokulki czy konturówki - perlen -peny, glittersy itd.

piątek, 28 listopada 2014

Przypomnienie o najbliższych warsztatach świątecznym w ten weekend:

W sobotę 29 listopada robimy domek - herbaciarka z pastami strukturalnymi decoupage 3D oraz sospeso:

decoupage i sospeso

 

W niedzielę 30 listopada wykonujemy kamieniczkę na cegle, albo Wazon w technice decoupage 3d z pastami strukturalnymi

Kamieniczka na cegle decoupage 3d

albo wazon 3D

wzon świąteczny na Boże Narodzenie

 

W poniedziałek 01 grudnia zimowy zegar w stylu Vintage:

ośnieżony zegar w stylu vintage

We wtorek 02 grudnia będziemy wykonywać decoupage na nietypowych powierzchniach: na świecy i na materiale (zrobimy dużą świecę i torbę)

decoupage na świecy

decoupage na materiale

Na kursy można się jeszcze zapisać najlepiej telefonicznie: 508 26 26 32,

natomiast szczegóły kursów ich opisy i ceny są tutaj

Uwaga! link się długo otwiera, trzeba poczekać chwilkę:

http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_WARSZTATY_GWIAZDKA


P.S. Jutro pracownia otwarta normalnie w godz. 13.00-19.00

czwartek, 20 listopada 2014

W najbliższy piątek, 21 listopada od godz. 17.30 odbędzie się dawno już nie organizowany kurs, a raczej warsztat The BOOK OF SECRETS, albo THE BOOK OF CHRISTMAS.

Wykonamy na nim pudełko w postaci antycznej, starej książki. Do wyboru będzie wersja ogólnoroczna, albo wersja świąteczna.

Uczestnicy kursu z gotowym pudełkiem, podobnym do tych poniżej pójdą do domu :)

Poniżej dla przypomnienia kilka fotek:

kurs decoupage jak zrobić pudełko w kształcie książki

kurs decoupage jak zrobić pudełko w kształcie książki

I wersja świąteczna:

Pudełko świąteczne w kształcie książki

Tutaj pudełko mix - zrobione przez jedną z kursantek Ewę. Styl antyczny ze świątecznym motywem:
Stara szkatuła na sekrety - warsztat u Asket

Na warsztat można się jeszcze zapisać : tel. 508 26 26 32, natomiast wszelkie szczegóły na temat tego kursu są tutaj

Pudło - księga - BOOK OF SECRETS - Hand made BOX

P.S.

Pani Honorata W. która wpłaciła (17.11 wpłynęły) 80 zł za papiery jest proszona o kontakt ze mną, gdyż nie otrzymałam e-maila z zamówionymi wzorami.

Pozdrawiam Serdecznie
Asket

wtorek, 18 listopada 2014

Warsztaty świąteczne szczegóły w linku kliknij

Mój najpopularniejszy kurs świąteczny sprzed kilku lat, tzw. "Bajeczny Lampion Świąteczny" w okresie świątecznym nie schodzi z mojego terminarza. Sama nie wiem ile już tych lampionów zrobiłam, o kursantach nie wspomnę, licząc ich przez te wszystkie lata z kilkaset.

Jak zrobić lampion świąteczny Asket - zapisać się na kurs

Kurs oczywiście nie cieszy się już taką popularnością, jak kiedyś, ale zawsze miło jest wrócić do starych czasów. Co prawda technicznie rzecz ujmując z roku na rok spada jakość wyrabianych lampionów, które oglądam w internecie zrobione przez naśladowników, co mnie nie cieszy. Tak już chyba jest, jak z informacją, która powtarzana z ucha do ucha, dochodząc do kolejnej osoby nie przypomina już wcale prawdy, tylko staje się plotką.

Bożonarodzeniowy Lampin z Kieliszka

Choć krótki, warsztat na lampion nie jest wcale taki łatwy. Wielu kursantów to powtarzało, że praca z całą serwetką na obłej powierzchni jaką jest kulisty kieliszek była najtrudniejszą technicznie do wykonania z całego ich dotychczasowego doświadczenia. 

Lampioin świąteczny -ćwiczenie obłej serwetki na szkle

Poza tym jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Oklejenie lampionu to jedno, a jego wykończenie, aby wyglądał naprawdę jak bajkowe, świąteczne cacuszko, to już inna para kaloszy.

Rękodzieło - dekoracje ręcznie wykonane na świąteczny stółZapraszam w najbliższym czasie na warsztat

Bajeczny Lampion Świąteczny

TERMIN: 20 listopada, godz. 17.30


Kolejne TERMINY: to 26 listopada,  godz. 12.00, i 11 grudnia, czwartek, godz. 17.30

 Oczywiście mogę trzygodzinny kurs zrobić w innym ustalonym terminie, trzeba to ze mną uzgodnić.

W tym roku, na ten warsztat jest promocja - kosztuje 165 zł.

Warsztaty świąteczne szczegóły w linku kliknij

Decoupage na szkle - lampion świąteczny

 

P.S.

Jutro sklep stacjonarny normalnie otwarty w godz. 13-19.00.

Serdecznie Zapraszam

Asket

sobota, 15 listopada 2014

Warsztaty w najbliższym czasie: tutaj są opisy i terminy

Jak co roku, ponawiam dwa warsztaty, które robię już od  5 lat, dekoracji,  które nadal cieszą się popularnością, a mianowicie Bajeczny Lampion Swiąteczny, o którym napiszę później i drugi:
Bombka z dekoracją w środku - często teraz nazywana bombką 3D (szczerze mówiąc nic to mi nie mówi),
Chodzi o Przezroczystą bombkę ze śniegiem i domkami w środku. W tym roku będą dwa terminy tych warsztaów, Szczególy poniżej. Zdjęcia w części pochodzą z tegorocznych warsztatów, jeszcze nie pokazywałam ich.
Jak zwykle na warsztaty można zgłaszać się telefonicznie 508 26 26 32 bądź mailem.
Bombka 3D
Jutro, czyli w sobotę 15.11.  jestem w pracowni cały dzień od 12.00 do 18ej, więc można zrobić zakupy, jeżeli ktoś ma ochotę, zapraszam.
kula bombka z domkami z miasteczkiem i sztucznym śniegiem warsztaty jak wykonać

Warsztaty Świąteczne pt.:

ZIMOWY ŚWIAT ZAMKNIĘTY w Kuli, Czyli Bombka z Domkami w Środku

TERMIN: 19 listopada, godz. 17.30 Zobacz w terminarzu


Kolejny TERMIN: 25 listopada, godz. 17.30

KURS TRWA: 3 godziny

INWESTYCJA: 200 zł promocja  180 zł!

jak zrobić bombka ze śniegiem w środku 
OPIS KURSU:
Na warsztatach uczestnicy samodzielnie ozdobią bardzo dużą, bo aż o średnicy  16cm bombkę przezroczystą składającą się z dwóch połówek. Sami zaprojektują i skomponują bajkowe zimowe miasteczko. Wytną i posklejają domki z oryginalnych papierów Decomanii (np. domki i kościółek z dzwonnicą), ozdobią je masą strukturalną i brokatami, wypełnią sztucznym śniegiem i masami śniegowymi różnego rodzaju, ozdobią roślinkami, drzewkami, strumykami i innymi ozdobami, a na końcu  przykleją wstążeczkę. Uwaga!  Na warsztacie pokazuję jak w prosty sposób można samemu zrobić np. choinkę! Można też kupić gotowy zestaw do zrobienia bombki., ale trzeba wcześniej go zamówić.

 kula bombka z domkami z miasteczkiem i sztucznym śniegiem warsztaty jak wykonać
bombki z domkami w środku kurs

 Bombki świat zamknięty w kuli
Oto bombki zrobione przez kursantów na jednym w warsztatów:

bombka przestrzenna z domkiem w środku

Chciałabym tutaj sprostować genezę tych bombek, bo ostatnio w internecie krążą różne plotki i nieprawdziwe historie na ten temat. 

Ani ja, ani żadna Polka nie jest wynalazczynią tych bombek, jak się sądzi o pani, która w naszym kraju wykonuje do nich makiety i właśnie pierwszą taką bombkę widziała na moim blogu.  Oryginalna pierwsza bombka, którą widziałam w 2008 r została zrobiona z papierów i produktów Decomanii i przez Beatę Wośkowiak, która w Decomanii się szkoliła i przyniosła tę dekorację po raz pierwszy do Polski. Tutaj jest moje pierwsze zetknięcie się z taką bombką: Miasteczko jak z bajki . Chciałam to napisać, bo internetowy spam, w ostatnich czasach zalewa nas, i pewnie będzie zalewał, ale wierzę, że choć małe ziarenka prawdy są małe, to  nie dadzą nam zginąć na tej pustyni.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam miłego weekendu

Asket

czwartek, 13 listopada 2014

Poszczególne kursy są opisane także tutaj.

Uwaga! link się długo otwiera, trzeba poczekać chwilkę:

http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_WARSZTATY_GWIAZDKA

W sobotę odbędzie się już ostatni raz w tym roku

Kurs bombkowe szaleństwo II. (cena 280 zł)

Udekorujemy 3 bombki, każdą różnymi technikami, w tym, dwie kuliste i jeden medalion.

Wykonamy:

1. Bombkę medalion udekorowaną od środka jak kieszonkowy zegarek z pastą perłową, mikrokulkami, brokatem i perełkakami w płynie (perlen pen).

bombka w stylu retro

Bombka może być ze świątecznym motywem nie z damą.

bombka z pastą perłowąoryginalne ozdoby świąteczne w stylu retro


2. Bombka z okienkiem 12cm, i przegródką, obsypaną śniegiem Asket

 

bombka z pejzażemBombka z przekładką obsypana śniegiem
3. Bombkę z efektem 3D na piance dystansowej z taśmą dwustronną i do wyboru pastą pękającą albo pastą metaliczną ferro.


bombka z elementem scrapbooking

bombka z elementem scrapbookingW niedzielę 16 listopada od godz. 11.00 natomiast

 

Kurs decoupage 3d - Wazon świąteczny (cena 220zł) (lub kamieniczka na konewce szczegóły opisane także tutaj., który pokazywałam już tutaj. 

Na kursie ozdobimy duży szklany wazon w technice decoupage klasycznego i trójwymiarowego wykorzystując papiery z serii Asket Design Collection. Oprócz uwypukleń ozdobimy wazon pastą śniegową oraz reliefem z szablonu. Kolorystyka dowolna dobrana do motywów. Zdjęcia przykładowe poniżej:

 
Boże Narodzenie - dekoracja świąteczna decoupageBoże Narodzenie - dekoracja świąteczna decoupage

Wystarczy do takiego ozdobnego wazonu włożyć kilka gałązek świerku lub jodły i dekoracja świąteczna gotowa!Boże Narodzenie - dekoracja świąteczna decoupage

 

W najbliższy poniedziałek natomiast 17 listopada, od godz. 11.00 odbędzie się

Kurs Decoupage z "Wielką Bombą Sospeso". Tym razem udekorujemy bombkę kulistą o średnicy 15 cm. 

Poisencja sospeso na bombce

SOSPESO Z EFEKTEM LODU:

Poisencja sospeso na bombce

Poisencja sospeso na bombcePoisencja sospeso na bombce

Poszczególne kursy są opisane także tutaj.

Terminarz się powoli zapełnia, muszę jeszcze tylko skończyć opisy niektórych kursów.

bombka z elementem scrapbooking

Poisencja sospeso na bombce

Na kursy najlepiej zapisywać się telefonicznie 508 26 26 32 po godz. 13.00

Pozdrawiam Serdecznie
Asket

P.S.

Zapomniałam jeszcze o dwóch nowych papierach z serii BN i K:
papier decoupage do bombek

Ten poniżej idealnie pasuje do BN059

papier decoupage do bombek

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 120
Tagi
napisz do asket


Linki Sponsorowane

Zobacz progam w TV o mnie/Watch TV about mePrzyłącz się na PINTEREST
Follow Me on Pinterest

STĄD PRZYCHODZICIE:kula
strona Asket

Linki Sponsorowane