wtorek, 22 lipca 2014

W najbliższą sobotę 26 lipca zapraszam na kurs z dużym zegarem w stylu vintage. Zrobimy bardzo postarzony zegar. W dowolnej kolorystyce i motywami ze stemplami, szablonami, ręcznie robionym napisem, patynowaniem i cieniowaniami w technice decorative painting. Kształty to kwadrat z falą lub okrągły do wyboru. Cena warsztatu - 250 zł, Zapraszam do rezerwacji miejsca tel.:508 26 26 32

Poniżej przedstawiam Wam prace uczennic Szkoły Decoupage z ostatnich tygodni. Wszystkie zegary zostały zrobione z papierów Asket Design Collection ED. Poniżej podaję numery

Decoupage

Zegar stylowy ręcznie wykonany

Zegar stylowy ręcznie wykonany

Zegar stylowy ręcznie wykonanyZegar stylowy ręcznie wykonanyZegar stylowy ręcznie wykonanyZegar stylowy ręcznie wykonanyZegar stylowy ręcznie wykonany

Tutaj przykład okrągłego zegara wykonanego jakiś czas temu przeze mnie:

zegar asket decoupage

 

A poniżej papiery z których zostały zrobione zegary uczniów:

papier do decoupage

papier do decoupage

papier do decoupagepapier do decoupagepapier do decoupagepapier do decoupagepapier do decoupage

Powstały dodatkowo nowe wzory papierów:

Tym razem to azalia, czyli rododendron, słonecznik oraz astry:

papier do decoupagepapier do decoupagepapier do decoupagepapier do decoupagepapier do decoupagepapier do decoupage

Wszystkie papiery oprócz mojej pracowni w Warszawie można zakupić przez internet tutaj lub tutaj

W czwartek, 24 lipca, od godz. 11.00 planuję także kurs decoupage malarski I, więc jeżeli ktoś ma ochotę jeszcze do nas dołączyć, to zapraszam (tel. 508 26 26 32).

Jutro, czyli we wtorek od godz. 12-17.00, a także w środę będę w pracowni, więc jeżeli ktoś ma ochotę na zakupy to zapraszam.

P.S.

Osoby które wylosowały promocyjną przesyłkę to:
Krystyna Sieciorek

Barbara Grzywoń

Gratuluję i już wysyłam zwrot na konto.

Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia.

Asket

środa, 16 lipca 2014

Ostatnio zabrałam się za robienie nowych wzorów papierów z kolekcji ED. Liczba ich przekroczyła już magiczną stetkę :) Poniżej całkiem nowe wzory, które wstawiam na stronę, ale nowe letnie wzory będą się jeszcze pojawiać. Tym razem na pewno nie będą to róże, bo obiecałam sobie, że moja obsesja "różowa" będzie musiała poczekać. Na początek wstawiam piwonie, bzy i nasturcję, w kolejce czekają na zrobienie jeszcze inne piękne kwiaty i owoce.

Wszystkie papiery można obejrzeć i zamówić tutaj

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

UWAGA PROMOCJA!!!!!

A z okazji przekroczenia magicznej setki numerów ED ogłaszam promocję na przesyłkę. Spośród osób, które do końca tego tygodnia, czyli do 20 lipca zamówią minimum 10 papierów ze wszystkich kolekcji wylosuję 2 osoby, które za przesyłkę zapłacą tylko 4 złote zamiast 14 zł. Trzeba w tytule maila z zamówieniem wpisać "PROMOCJA" oraz wyrazić zgodę na opublikowanie swojego imienia i nazwiska na blogu www.asket.blox.pl. Jeżeli nie będę miała takiej pisemnej klauzuli w e-mailu, to osoba nie będzie brała udziału w losowaniu, gdyż nie będę mogła ogłosić kto wygrał promocję.

Ogłoszenie wyników nastąpi 21 lipca, wieczorem.

Osoby zamawiające wpłacają normalnie za całe zamówienie i za koszty przesyłki (czyli 14zł), natomiast osoby, które wygrają otrzymają zwrot kwoty 10 zł ode mnie na konto.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej środy.

Asket

P.S. do soboty włącznie siedzę w pracowni z powodu warsztatów, więc można wybrać się na szybkie zakupy pomiędzy godz. 12-19.00 (w sobotę do 15.00)

wtorek, 24 czerwca 2014

Pytacie mnie, czy w wakacje będą organizowane kursy i Szkoła Decoupage. Tak, oprócz urlopu, który planuję na początek sierpnia pracownia będzie działała normalnie. Cały czas coś się dzieje, i często nie mam czasu uzupełnić terminarza kursów.

Wakacyjna Szkoła Decoupage  - Etap I odbędzie się już w dniach 14-19 lipca. Dla osób, które mają teraz urlop i chciałyby zgłębić tajniki tej pięknej techniki teraz jest najlepszy czas, aby zafundować sobie fajne wakacje w stolicy.

Dla osób, które chciałyby nauczyć się KOMPLEKSOWO różnych technik postarzania i dekorowania  mebli (czyli dużych powierzchni) oraz malowania różnych efektów na różnych przedmiotach użytkowych zapraszam na nowe warsztaty pt.:

„Szkoła Shabby Chic- Stary Szyk™– Malowanie i Postarzanie Dekoracyjne Mebli i Przedmiotów”

Warsztaty będą składały się z dwóch etapów po 56 godzin lekcyjnych, czyli całość 112 godz.

I ETAP tego szkolenia Szkoły Shabby Chic - Stary Szyk - 21-26 lipca (56 godz.) (II etap 56 godz. planowany jest na wrzesień br) - całość kursu, czyli przy zapłacie za oba etapy to inwestycja 4000 zł.(brutto), jeżeli płaci się za każdy etap osobno, to koszt każdego etapu to 2200 zł brutto.

Uczestnik otrzymuje zaświadczenie z ukończenia każdego etapu oraz dyplom ukończenia całego kursu - w przypadku ukończeniu obu etapów.

23-28 sierpnia br. odbędzie się Wakacyjna "Szkoła Decoupage - Christmas Edition - Szkoła Decoupage Wydanie świąteczne" - Będzie to kompleksowe szkolenie z  ozdób, głównie bombek w różnych kombinacjach artystycznych - 6 dniowy kurs zawierający 60 godz. lekcyjnych. Jest to szkolenie dla osób kochających ozdoby świąteczne i Boże Narodzenie. Okres wakacyjny to wbrew pozorom najlepszy okres do wykonywania ozdób na Boże Narodzenie, jeżeli mamy dużo do zrobienia i chcemy zdążyć na czas! Szczególnie, jeżeli chcemy nauczyć się dekorowania bombek. Będziemy dekorować bombki i nie tylko na bardzo różne sposoby. Całość szkolenia to inwestycja 1800 zł brutto. Uczestnik otrzymuje zaświadczenie z ukończenia kursu oraz dyplom ukończenia Christmas Edition Art Szkoły Asket.

 

Rezerwacja miejsc na wszystkie kursy - można się zgłaszać telefonicznie: 508 26 26 32. Ze względu na dużo pracy mam mało czasu na odpowiadanie na maile.

---------------------------------

Od września br Szkoła Decoupage zostanie uruchomiona także w dwóch trybach stacjonarny- tygodniowy: I ETAP 22-27 września

oraz tryb weekendowy I ETAP: 6-7.09, 11-12.10 i 8-9.11

II ETAP weekendowy: rozpoczyna się 4-5 października

Można się zgłaszać telefonicznie: 508 26 26 32

Więcej informacji o Szkole Decoupage tutaj

 

Najbliższe kursy w tym tygodniu:

Jutro, czyli 24.06 we wtorek od 17.00 odbędzie się warsztat słodka zawieszka 3d z babeczkami.

W środę 25.06 od godz. 16.30 odbędzie się warsztat Zegar collage w stylu Vintage.

w piątek 27.06 od godz. 11.00 odbędzie się warsztat konewka metalowa z efektem malowania koronki i crackle jednoskładnikowym.

Jeżeli ktoś chciałby w tym czasie do nas dołączyć, to zapraszam - można zgłaszać się tel. 508 26 26 32

Poniżej kilka prac studentek z II etapu Szkoły Decoupage. Tematem było połączenie kompozycji różnych wzorów z decoupage.

decoupage i decorative painting - art szkoła asket

decoupage i decorative painting - art szkoła asket

decoupage i decorative painting - art szkoła asketdecoupage i decorative painting - art szkoła asket

decoupage i decorative painting - art szkoła asket

środa, 18 czerwca 2014

W najbliższy weekend odbędą się dwa kursy: w sobotę decoupage malarski i cieniowania, a w niedzielę decoupage na szkle.Jeżeli ktoś chce jeszcze do nas dołączyć to zapraszam, najlepiej zarezerwować sobie miejsce telefonicznie: 508 26 26 32.

Art Szkoła Asket - szkoła decoupage

Na kursach będziemy wykonywać na pierwszym: pracę na płótnie, pracę z wielokolorowymi cieniowaniami typu pittorico, na drugim:talerz w technice decoupage odwrotny z cieniowaniami na szkle oraz lampion.

A z ostatnich spotkań, tak jak wcześniej wspominałam pokazuję świeczniki, które zostały zrobione przez Panie z II Etapu Szkoły Decoupage. Jeden już widzieliście na poprzednich zdjęciach wraz z pracami Agaty.

 

decoupage świeczniki

Prace zostały wykonane tym razem w technice wytrawiania papieru, czyli transferu wydruku na powierzchnię.

rękodzieło - świecznik na tealight

Art Szkoła Asket - Magiczna Octava rękodzieło

Swieczniki wykonano z papierów Asket z kolekcji ED 089, 090, 091

Art Szkoła Asket - decoupage

Art Szkoła Asket - decoupageArt Szkoła Asket - decoupage

Poniżej papiery, które wykorzystane zostały do dekoracji świeczników:

papier do decoupage

papier do decoupage

papier do decoupage

Sposób zamawiania przez internet i wszystkie kolekcje i papiery są tutaj: na stronie www.pasjadecoupage.pl w zakładce PAPIER DECOUPAGE oraz tutaj: http://asket.blox.pl/strony/papieryasket.html

 

Pozdrawiam serdecznie

Asketpiątek, 13 czerwca 2014

UWAGA! Jak co roku, w okresie letnim od 13 czerwca do 31 sierpnia 2014 r. sklep stacjonarny w pracowni we wtorki i piątki zostaje zamknięty. Podczas tego okresu Pracownia funkcjonuje normalnie podczas warsztatów, toteż przez cały tydzień można przyjść do sklepu, ale trzeba najpierw umówić się telefonicznie:

508 26 26 32.

Od września br pracownia ponownie będzie  czynna jako sklep stacjonarny we wtorki i piątki w godz. 13-19.00

 

*************

Jak obiecałam dalsze prace Agaty zrobione w ubiegły weekend. Tym razem komplecik dla Hani, dziesięcioletniej dziewczynki.

decoupage komplet

Listownik:

listownik decoupage klasyczny i stemple

Zawieszka z imieniem, ręcznie wykaligrafowana:

decoupage z imieniem

deska pod notatnik decoupage klasyczny

listownik decoupage klasyczny i stemple

I jeszcze całość ze świecznikiem zrobionym tym razem przez Wiolę ze Szkoły Decoupage, ale z tym samym motywem, więc pasuje do całości. 

zestaw na biurko decoupage romantyczny

Prace na bazie świeczników zrobione przez dziewczyny ze szkoły pokażę już niebawem.

 

Tutaj papier, z których Agata zrobiła swój komplet:

papier do decoupage Asket

Papiery nawiązujące do tego wzoru: (większe motywy)

papier do decoupage Asket

papier do decoupage Asket

papier do decoupage Asketpapier do decoupage AsketPapiery Asket można nabyć tutaj

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego weekendu

Asket

środa, 11 czerwca 2014

a raczej z ich nowych kombinacji. Na szybko wstawiam zdjątka z weekendowego posiedzenia Agaty w mojej pracowni.

W ciągu zaledwie kilku godzin powstały; herbaciarka z butelką, mała taca i komplecik dla Hani składający się z zawieszki, deski pod notes i listownika. Trochę pomagałam w wykończeniu niektórych z nich, ale to i tak imponujący rezultat jak na parę godzin. Podziwiam Agatę za szybkość i dokładność, która często nie idzie ze sobą w parze.

taca decoupage klasyczny

taca decoupage klasyczny

taca decoupage klasyczny

Tutaj papier w nowej odsłonie:

 papiery do decoupage, papier klasyczny, papiery Asket

 

Komplecik z herbaciarką i butelką:

komplet decoupage

przedmioty decoupageI papier z kolekcji ED, który został zmieniony kolorystycznie:
papiery do decoupage, papier klasyczny, papiery Asket

I jeszcze malutka zajawka z prac, które pokażę już wkrótce:

Prace Agata w pracowni Asket

Papiery Asket można nabyć tutaj

poniedziałek, 09 czerwca 2014

W ostatni weekend w Szkole Decoupage panie bawiły się kolorowymi motywami na letnich butelkach  oraz bajkowymi zawieszkami z ptaszkami w technice sospeso i decoupage 3D. Zdjątka z emocjonujących zajęć czekają na moje "obrobienie", natomiast miesiąc temu wykonywaliśmy dość nobliwe i eleganckie dekoracje z metody decoupage print-room.

szkatułka decoupage w technice print room

Specyficzne wzory składane misternie w często geometryczne kompozycje nadają przedmiotom zupełnie inny charakter niż krzykliwe kolorowe bajkowe sospeso. Wychodzę z założenia, że każda dobra decoupażystka powinna umieć robić dekoracje w różnych stylach, aby w trakcie swoich twórczych doświadczeń z czasem wypracować swój styl. Oczywiście, jeżeli decoupage ma być jej pasją, a nie tylko przelotną zabawą.

szkatułka decoupage w technice print room

szkatułka decoupage w technice print roomszkatułka decoupage w technice print room

Niektóre prace są ręcznie kolorowane, jak za dawnych wiktoriańskich czasów. Misterna praca z nożyczkami i wypełnianie kolorami powoduje, że decoupage ten robią tylko osoby cierpliwe, lubiące precyzję i perfekcjonizm.

szkatułka decoupage w technice print room

szkatułka decoupage w technice print room

szkatułka decoupage w technice print room

Prace na zdjęciach wymagają jeszcze wielokrotnego wykończenia lakierem, ale to już będzie wielodniowe zadanie domowe dla moich uczennic.

szkatułka decoupage w technice print room

Wszystkie prace wykonały uczennice na warsztatach II Etapu Szkoły Decoupage w mojej Art Szkole, już niedługo pokażę drugą pracę w tej technice wykonaną na bazie decoupage na opak.

 

Pozdrawiam Serdecznie na nowy tydzień

Asket

piątek, 06 czerwca 2014

Szykuje się pracowity weekend w Szkole Decoupage. W najbliższą sobotę będziemy zapoznawać się z decoupage i techniką uwypukleń, a mianowicie poznamy tradycyjny  decoupage trójwymiarowy oraz technikę sospeso transparete.

decoupage 3D z techniką sospeso

W niedzielę będziemy ozdabiać takie oto domki z ptaszkami wg mojego autorskiego pomysłu i papieru, także w połączeniu z decoupage 3d i sospeso, zatem, jeżeli ktoś ma ochotę do nas dołączyć na ten kurs, to zapraszam. (najlepiej zgłosić się tel. 508 26 26 32) Poniżej opis kursu.

Na zdjęciach domki zrobione przeze mnie - to ten brązowy oraz Małgosię jedną z moich zdolnych uczennic. Małgosia postawiła na niebieską kolorystykę.

domek zawieska ręczna robota

decoupage 3D z techniką sospesoArt Szkoła Asket - szkoła decoupage

Mam nadzieję, że Wam się podobają, bo to takie bajkowe dekoracje, przy których jest masa dobrej zabawy!

decoupage - zawieszka domek kurs decoupage

Art Szkoła Asket - szkoła decoupage

decoupage - zawieszka domek kurs decoupage

Art Szkoła Asket - szkoła decoupage

 

decoupage - zawieszka domek kurs decoupage

OPIS KURSU:

Na warsztatach wykonamy piękną wiosenną, dekorację w rustykalnym stylu na bazie zawieszki na drzwi lub ścianę, w postaci dużego domku z zawieszką  w technice decoupage 3D, past strukturalnych, oraz w technice decoupage sospeso transparente. Jest to specyficzna technika decoupage 3d wykorzystująca specjalną przezroczystą folię, którą formuje się w różne kształty tak, aby powstawały trójwymiarowe motywy.
Sospeso jest to technika wymyślona przez Monikę Allegro , więc wykorzystujemy na warsztatach oryginalne przybory i materiały.


Uwaga! wykonujemy gotową dekorację bez wykańczania w domu!

TERMIN KURSU: 8 czerwca, niedziela godz. 11-17.30
Cena kursu 260 zł


Na warsztacie nauczymy się:

 • Jak wykonać decoupage 3D na bazie masy strukturalnej
 • Jak wykonać ciekawą imiację dachu z past strukturalnych
 • Jak wykonać postarzane cieniowania w celu uwypuklenia kształtu domku
 • Jak wykonać decorację sospeso na bazie papieru klasycznego.
 • Jak wykonać samodzielnie napis na dolnej zawieszce.

 Miłego weekendu życzę

Asket

decoupage - zawieszka domek kurs decoupageW cenę kursu wliczone są:
1. Wszystkie Materiały i preparaty do wykonania dekoracji.
2. Wiedza i instruktaż czyli know-how jak to zrobić.

3. W ramach kursu wykonujesz krok po kroku zawieszkę domek z dwóch elementów,
który po udekorowaniu - całkiem gotowy do zawieszenia zabierzesz do domu

 

P.S.

Jutro odbędzie się ostatnie spotkanie dla decoupażystów przed wakacjami. Zapraszam na 17.30.

poniedziałek, 02 czerwca 2014

Wczoraj późno wieczorem wstawiłam na stronę kilkanaście nowych wzorów moich papierów z kolekcji całorocznej ED. Wzory pokazuję poniżej. Papiery są w różnych kombinacjach jako duże i małe wzory, o co często proszą mnie osoby kupujące je. Sama zresztą lubię mieć różne wielkości.

Dodatkowo kilka starych wzorów ED trochę się zmieniło, dlatego osoby, które już zamawiały te konkretne wzory proszę o sprawdzenie, czy te nowe będą spełniały Wasze oczekiwania. Zmiana kolorów jest związana z małym zainteresowaniem dotychczasowych wzorów. Mnie nowa ich odsłona bardziej się podoba, ale oczywiście zobaczymy jak Wam.

Całkiem Nowe wzory:

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collection

Wzór poniżej zrobiłam dodatkowo w kolorystyce bardziej niebieskich fiołków - ED069s.

Stary wzór ED069 zachowuje oryginalne kolory starych obrazków wiktoriańskich, dlatego jest trochę wyblakły i sprany. W ogóle wzory starych obrazków w oryginalnych kolorach często wyglądają w internecie mniej korzystnie, Panie często wybierają wzory o bardziej wyrazistych kolorach.

Wzory roślinne z podłożonymi starymi pocztówkami, czy pismem jak ten poniżej często można wykorzystywać w dwojaki sposób: albo wycinać wzory z całą kartką pod spodem, albo same kwiaty czy liście (np. ED 079, 082, 084)

papier do decoupage Asket Design Collection

Ten papier zmieniłam dodając do niego kartki starego pisma:

papier do decoupage Asket Design Collection

 

Wzory z serii ED o numerach: 007, 008, 018, 019, 025, 030, 073, 074 uległy zmianie, głównie kolorystycznej! 

Poniżej stare wzory w nowej odsłonie:

Osoby, które zamawiały je wcześniej muszą sobie sprawdzić, czy nowe wzory będą im odpowiadać. Nowa kolorystyka została podyktowana słabym zainteresowaniem poprzednich wzorów.

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

Sposób zamawiania przez internet i wszystkie kolekcje i papiery są tutaj: na stronie www.pasjadecoupage.pl w zakładce PAPIER DECOUPAGE oraz tutaj: http://asket.blox.pl/strony/papieryasket.html

Można zamawiać także z zagranicy, o przesyłce tutaj

Nowe wzory będę na bieżąco dokładać,

pozdrawiam serdecznie

Asket

Wszystkie osoby które czekają na rozwiązanie zagadki informuję, że obraz, który został przeze mnie całkowicie namalowany to pierwszy obraz z martwą naturą. Obrazek podarowałam mojej przyjaciółce i wisi teraz zapewne w jej kuchni :)

obrazek decoupage - kolaż na blejtramie

Istotnie, na warsztatach niektórym osobom pomagam w domalowaniu tła, stąd niektóre z prac przedstawionych na zdjęciach w poprzednim poście mogą zawierać moje akcenty :)

Osobą, która pierwsza odgadła jest gość eweco, jednak warunkiem wygrania zagadki było podanie swojego e-maila, a osoba ta go nie podała, więc następną osobą, którą mogę zweryfikować po e-mailu jest:

Gość: asiuas2

Odpowiedź: pierwsza praca - joanna.makuch.cwi@wp.pl

Gratuluję wygranych papierów!  Już wysyłam e-maila z podaniem swoich namiarów do przesyłki!

Pozdrawiam serdecznie

Asket

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 116
Tagi


napisz do asket


Linki Sponsorowane

Zobacz progam w TV o mnie/Watch TV about mePrzyłącz się na PINTEREST
Follow Me on Pinterest

STĄD PRZYCHODZICIE:kula
strona Asket

Linki Sponsorowane