czwartek, 18 czerwca 2015

Tak to bywa, kiedy w pracowni walają się latami nieskończone prace.

Dokładnie dwa lata temu napisałam posta o wazonie z efektem marmuru.

Wazon przestawiałam stale z kąta w kąt, nie mając ochoty ani weny na jego skończenie. Dopiero niedawno się za niego zabrałam, wybierając opcję z dziewczynką z różami.

szklany wazon z imitacją marmuru z papieru Asket

szklany wazon z imitacją marmuru z papieru Asket

Do ozdobienia jako motyw użyłam papieru Asket z kolekcji ED 103

papier do decoupage - damy

P.S.

Pani Marzena Mazur oraz Pani Anna Matuk - które wpłaciły pieniądze za papiery proszone są o kontakt (i ponowne wysłanie e-maila) - do dzisiaj nie otrzymałam e-maila z zamówieniem i numerami papierów, choć pieniądze na konto wpłynęły.

Pozdrawiam serdecznie

Asket

piątek, 12 czerwca 2015

Właśnie wstawiłam 4 nowe wzory papierów z kolekcji ED (poniżej) i tym samym zakończyła się wiosenna promocja na papiery. Warunki dostawy i ceny pozostają takie jak poprzednio.

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

PAPIERY ASKET można nabyć przez internet, albo osobiście u mnie w pracowni w Warszawie przy ul. Puławskiej 103/5

Warunki dostawy papierów Asket

KOLEKCJA BN    KOLEKCJA W

KOLEKCJA ED ED2  KOLEKCJA Kwtorek, 09 czerwca 2015

Jutro, a raczej już dzisiaj we wtorek 9 czerwca od godz. 17.30 odbędzie się spotkanie dla miłośników decoupage, na które jak co miesiąc serdecznie zapraszam. Zasady obowiązują te same co zwykle.

Kończy się powoli także promocja na papiery, dzisiaj wstawiłam dwa nowe wzory papierów z serii ED: 164 i 165,

papier decoupage Asket design Collection

papier decoupage Asket design Collection

Zatem już jednego numeru brakuje do zakończenia "Uciekającej Promocji" - Za dwa- trzy dni wstawię 4 nowe wzory, które zakończą promocję, zatem osoby, które chciałyby z niej skorzystać powinny złożyć zamówienia jak najszybciej. Nowe papiery będą oczywiście powstawać dalej, ale promocji już nie będzie w najbliższym czasie.

Nowe wzory papierów, które zrobiłam ostatnio przypadły do gustu paniom ze Szkoły Decoupage, bo zdążyły już niektóre z nich wykorzystać na zegary:
Ze wzorów powyżej powstał zegar:

Art Szkoła Asket

Dwa pozostałe to także świeżutkie papiery:

Art Szkoła Asket

papier decoupage Asket design Collection

papier decoupage Asket design Collection

Szkoła Decoupage - Jak wykonać samodzielnie zegar

papier decoupage Asket design Collectionpapier decoupage Asket design Collection

papiery Asket Design Collection- warunki dostawy

 

Serdecznie zapraszam

Miłego tygodnia

Asket

P.S.

W najbliższy weekend odbędą się dwa warsztaty "Shabby Chic - Stary Szyk"- malowanie dekoracyjne oraz ozdabianie mebli i przedmiotów.

W sobotę odbędzie się kurs Shabby Chic V- Reliefy wklęsłe i wypukłe czyli imitacje płaskorzeźby, natomiast w niedzielę Shabby Chic II czyli malowanie imitacji drewnianych desek, bielenie i postarzanie woskami oraz odlewy gipsowe oraz  stemple i szablony. Wykonamy duży zegar 40 cm oraz szafkę na klucze.

Jeżeli ktoś chciałby do nas dołączyć to zapraszam do zapisów tel. 508 26 26 32508 26 26 32.

środa, 03 czerwca 2015

Tak jak obiecałam, wstawiam fotki ostatecznej odsłony manekinów, uczennic ze Szkoły Decoupage (tutaj są wcześniejsze fazy prac z manekinami )

manekiny ozdobne wykonane techniką klasycznego decoupage

korpus manekina dekupaż

manekiny ozdobne shabby chic - vintagemanekiny ozdobne shabby chic - vintagemanekiny ozdobne shabby chic - vintage

manekiny zostały ozdobione moimi papierami z kolekcji ED:124 i ED130

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

manekiny ozdobne shabby chic - vintagemanekiny ozdobne shabby chic - vintagemanekiny ozdobne shabby chic - vintage

Przez okres wakacyjny mam zaplanowane kilka ciekawych zajęć, między innymi 6 dniowy kurs bombkowy - "Szkoła Decoupage - Christmas Edition", który odbędzie się 4-9 lipca, o którym napiszę już niebawem,

Wakacyjne Warsztaty Szkoleniowe Decoupage "Seminarium z Manekinem"

Natomiast tym osobom, które z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w zajęciach w Szkole Decoupage, a które chciałyby wykorzystać twórczo swój urlop w okresie wakacyjnym i spodobał się pomysł samodzielnego ozdobienia manekina u mnie w pracowni zapraszam na 3 dniowe warsztaty "Seminarium z Manekinem", które planuję w dwóch opcjonalnych terminach:

10-12 lipca lub 25-27 sierpnia. Każdy z terminów uruchamiam, pod warunkiem zapisania się na każdy termin minimum dwóch osób. (w przypadku nieuruchomienia kursu zwracam całą zaliczkę)

Na warsztatach ozdobimy sam korpus manekina (bez nogi), naturalnej wielkości o rozmiarze 36-38.

Zaplanujemy jego kompozycję, czyli rodzaj i rozmieszczenie wzorów, kolorystykę itd., a następnie "wdrożymy nasz pomysł w życie", czyli pomalujemy, poprzyklejamy, domalujemy, docieniujemy naszego manekina i całego do lakierowania zabierzemy ze sobą do domu.

Wykorzystamy do niego do wyboru papiery klasyczne z całej kolekcji Asket - (nie z serwetek) , aby nasz manekin był  naprawdę niepowtarzalny.

Całość 3 dniowych wakacyjnych warsztatów wraz z manekinem i materiałami** to inwestycja 650 zł*. Osobom przyjezdnym mogę polecić niedrogi hotel.

Rezerwacji na kurs należy dokonać poprzez tel. 508 26 26 32508 26 26 32 oraz poprzez wpłatę 300 zł zaliczki na konto podane na stronie www. pasjadecoupage.pl tutaj w linku

Uwaga! Kurs ten polecam tylko dla osób, które znają i stosują technikę decoupage od jakiegoś czasu.

Osoby, które nie mają doświadczenia z decoupage są proszone o rozważenie tego, iż nie jest to łatwa i prosta technika (wbrew powszechnej opinii) i brak doświadczenia w dekorowaniu może skutkować niekoniecznie pożądanymi efektami. Szczególnie manekin jest dużą i trudną do dekorowania powierzchnią, zatem nie należy rozpoczynać swojej przygody z decoupage od dekoracji najtrudniejszego przedmiotu.

_____________________

* normalnie kurs kosztuje 740 zł plus papiery oraz bez manekina
** w skład materiałów nie wchodzi krakelura, złocenia, lakiery z efektami specjalnymi oraz pasty strukturalne.

Serdecznie zapraszam

Asket.

P.S.

W najbliższą sobotę 6.06 będę prowadziła warsztaty "Zegar w stylu Vintage", a w niedzielę  7.06 "Wiosenna metalowa konewka z efektem malowanej koronki", - jeżeli ktoś chce dołączyć do nas, to zapraszam, można się zapisać. tel. 508 26 26 32508 26 26 32

wtorek, 02 czerwca 2015

Oto kolejne wzory nowych papierów, promocja zbliża się do końca, zostały jeszcze 3 nowe wzory papierów do wstawienia na stronę. 

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

papiery Asket Design Collection- warunki dostawy

 A poniżej dwa obrazy zrobione przez uczennice Szkoły Decoupage. Tematem zajęć był kolaż decoupage w połączeniu z różnymi strukturami, wraz z cieniowaniami.

obraz decoupage collage

tak naprawdę decoupage w tych pracach to tylko kwiat.

obraz decoupage collage

 

Informacja dotycząca sklepu stacjonarnego pracowni Asket, przy ul. Puławskiej 103/5 w Warszawie

Tradycyjnie już od czerwca br. do końca sierpnia, tak jak w poprzednich latach,sklep stacjonarny we wtorki i czwartki pozostaje zamknięty, jednak można telefonicznie umówić się na zakupy do pracowni: podaję tel. 508 26 26 32508 26 26 32.

Kursy i szkolenia w tym okresie będą się oczywiście odbywały za wyjątkiem urlopu pod koniec lipca. Na czas wakacyjny przewiduję kilka dłuższych zajęć 6 i 3 dniowych, ale o tym napiszę już niebawem.

P.S.

Nareszcie obrobiłam zdjątka z manekinami i jutro pokażę ostateczne zdjęcia. Mam nadzieję, że Wam się spodobają.

poniedziałek, 25 maja 2015

Na stronę wstawiłam trzy kolejne nowe wzory papierów z kolekcji Asket, dwa to bluszcze, większe i miniejsze oraz trzeci to ptaki. Przypominam o "Uciekającej Promocji" podczas której można papiery kupić po 5 zł za szt, a do końca której zostało jeszcze 9 nr papierów. Które wstawię już niedługo.

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

papiery Asket Design Collection- warunki dostawy

Motywy z papieru ED 157 można zobaczyć ta takich dekoracjach:

decoupage wazon - motywy z ptakami

 

ptaszki - motywy do decoupage

*************

I jeszcze zrobione przez uczennice Szkoły Decoupage dwie Lampki zrobione z butelek z motywami z tych oto papierów:

papier do decoupage Asket Design Collection

Lampa zrobiona techniką decoupage z efektem metalu

papier do decoupage Asket Design Collectionkurs decoupage - lampa z butelki

 

Pozdrawiam i życzę pogody ducha i nie tylko na nowy tydzień :)

Asket

dekupaż na lampie i abażur jak zrobić

Warunki dostawy internetowej papierów Asket  

Kolekcje papierów tutaj:

KOLEKCJA BN    KOLEKCJA W

KOLEKCJA ED ED2  KOLEKCJA Kponiedziałek, 18 maja 2015

Dzisiaj ciąg dalszy prac manekinowych ze Szkoły Decoupage, kilka zdjęć zrobionych w trakcie:

Kurs decoupage ozdabiania manekina - warsztaty w Warszawie

 Kurs decoupage ozdabiania manekina - warsztaty w Warszawie

Kurs decoupage ozdabiania manekina - warsztaty w WarszawieKurs decoupage ozdabiania manekina - warsztaty w WarszawieKurs decoupage ozdabiania manekina - warsztaty w Warszawie

już niedługo pokażę końcowy efekt... c.d.n.

 ************

Tak jak obiecałam wstawiłam pierwszą partię nowych wzorów papierów, które można nabyć w Uciekającej Promocji, jest to 9 nowych papierów, więc do końca promocji zostało już tylko 11 numerów. Przypominam, że w promocji można zakupić papiery za 5 zł szt., a przy zakupie minimum 10 dodatkowy dokładam gratis.

 

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

Papiery można zakupić u mnie w pracowni na miejscu, a także przez internet. Wysyłam dobrze zabezpieczone w dużej, kartonowej kopercie. Tutaj są warunki dostawy internetowej.

Warunki dostawy internetowej papierów Asket  

Kolekcje papierów tutaj:

KOLEKCJA BN    KOLEKCJA W

KOLEKCJA ED ED2  KOLEKCJA K************

SPOTKANIE dla miłośników decoupage

Najbliższe spotkanie dla decoupażystów odbędzie się w najbliższy wtorek 19 maja o godz. 17.30. warunki jak zwykle.

Pozdrawiam serdecznie na nowy weekend.

P.S.

W najbliższą środę, 20 maja, w godz. 11-17.30 będę robiła warsztaty Shabby Chic- tematem będą farby kredowe wraz z transferem. Ozdabiamy 2 większe przedmioty różnymi technikami. Kurs kosztuje 360 zł i jeżeli ma ktoś ochotę, można do nas jeszcze dołączyć: tel. 508 26 26 32.

wtorek, 12 maja 2015

Zaraz po świętach miałam zrobić poświąteczną promocję papierów wielkanocnych, ale niestety się rozchorowałam i czas szybko  minął.

Dlatego postanowiłam zrobić to teraz, ale na cały asortyment papierów Asket Design Collection.

Uciekająca Promocja na Papiery Asket

Niniejszym od dzisiaj, czyli od 12 maja 2015 ogłaszam promocję na wszystkie papiery Asket

Cena papieru 1 szt - to 5 zł brutto,

natomiast cena serii K - to 6 zł brutto.

Przy zakupie 10 papierów i więcej - jeden papier dodaję od siebie gratis.

Koszty przesyłki się nie zmieniają

Dlaczego uciekająca promocja?  - Bo skończy się w niespodziewanym czasie

Od jutra przez najbliższe kilka-kilkanaście dni będę po kolei dokładała nowe wzory papierów z serii ED, począwszy od nr ED146. Po kilka numerów co jakiś czas. Promocja skończy się, kiedy dołożę 20 nowych numerów papierów, czyli dołożę ostatni papier o numerze 165 i więcej.

 • Koniec promocji oczywiście ogłoszę tutaj na blogu.
 • Do tego czasu promocja na papiery będzie trwała.
 • Nowe, dołożone wzory papierów z serii ED będzie można kupić także po promocyjnej cenie.
 • Promocja dotyczy zarówno sprzedaży internetowej jaki i sklepu stacjonarnego.

Papiery można zakupić u mnie w pracowni na miejscu, a także przez internet. Wysyłam dobrze zabezpieczone w dużej, kartonowej kopercie. Tutaj są warunki dostawy internetowej.

Warunki dostawy internetowej papierów Asket  

Kolekcje papierów tutaj:

KOLEKCJA BN    KOLEKCJA W

KOLEKCJA ED ED2  KOLEKCJA K

Wszystkie wzory są także tutaj

*********

Poniżej dwie zawieszki, które zrobiłam ostatnio podczas warsztatów malarskich - obie znalazły już swoich właścicieli.

 decoupażowe serduszko z pracowni Asket

Zrobione oczywiście z papierów Asket ED collection

decoupażowe serduszko z pracowni Asket

papier Asket

decoupażowe serduszko z pracowni Asket

kliknij poniżej aby powiększyć:

decoupażowe serduszko z pracowni Asket

i druga, trochę większa, kliknij poniżej aby powiększyć:

decoupage cieniowania malarskie pittorico kurs

decoupage cieniowania malarskie pittorico kurs

tutaj jest papier, z którego ją zrobiłam:

papier Asket

 

decoupage cieniowania malarskie pittorico kurs

Kliknij na zdjęcie poniżej, aby powiększyć:

decoupażowe serduszko z pracowni Asket

P.S.

Zmienił się także wzrór papieru ED142 i ED143 na taki:

Papier klasyczny do decoupage

 

Papier klasyczny do decoupageWarunki dostawy internetowej papierów Asket  

Kolekcje papierów tutaj:

KOLEKCJA BN    KOLEKCJA W

KOLEKCJA ED ED2  KOLEKCJA K

Wszystkie wzory są także tutajsobota, 09 maja 2015

Dla tych, którzy chcieliby przyjść do mnie na warsztat w najbliższym czasie w województwie wielkopolskim (kawałek za Poznaniem) informuję, że 23 maja, w sobotę odbędą się warsztaty zegara w technice print-room.  Zostało już tylko kilka miejsc. Więcej info poniżej. Serdecznie zapraszam

kliknij poniżej  na zdjęcie, aby powiększyć

warsztaty z Asket - print room

Klunkierownia mieści się:

Wierzbowa 9
62-080 Tarnowo Podgórne
woj. wielkopolskie

tutaj mapa google

piątek, 08 maja 2015

 Tadam!

Oto co Kveta i Bożena robiły przez kilka dni na zakończenie Szkoły Decoupage:

ozdabianie manekina w toku

 Przyznam, że zagadka była łatwa i wiele osób odgadło, bo cóż można dużego ozdabiać w mojej małej pracowni :)

Art Szkoła Asket - manekiny ozdobne warsztaty seminaryjne

Pierwszą osobą, która podała prawidłowe rozwiązanie jest:

Gość: VintageStories, ovp102.internetdsl.tpnet.pl
2015/05/06 07:14:43
Czy będzie to manekin krawiecki?
gabrysia.pog@poczta.onet.pl
Gratuluję, wygrała Pani zawieszkę serduszko niespodziankę - zrobioną przeze mnie. Proszę z tego maila o wysłanie do mnie swoich danych do przesyłki. :)

Art Szkoła Asket - manekiny ozdobne warsztaty seminaryjneArt Szkoła Asket - manekiny ozdobne warsztaty seminaryjneCiąg dalszy manekinowej pracy nastąpi....

pozdrawiam serdecznie

Asket

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 123
Tagi
napisz do asket


Linki Sponsorowane

Zobacz progam w TV o mnie/Watch TV about mePrzyłącz się na PINTEREST
Follow Me on Pinterest

STĄD PRZYCHODZICIE:kula
strona Asket

Linki Sponsorowane