wtorek, 24 maja 2016

Czy wiecie, że spotkania dla zapaleńców decou organizuję już od 10 lat? Sama nie wiem jak ten czas mignął śmignął, ale stale mamy ochotę spotykać się w mniejszym lub większym gronie.

Wiele osób przewinęło się przez te spotkania jednorazowo, wiele przychodziło przez określony czas, ale jest kilka, a raczej kilkanaście takich, które od początku do dzisiaj przychodzą traktując nasze spotkania jako swoisty rytuał. I bardzo Wam za to dziękuję, że jesteście ze mną, a raczej z nami tak długo. Dzisiaj, choć piszę to po pierwszej w nocy, także zapraszam na spotkanie, które zostało przełożone z początku maja. Mam nadzieję, że mnie odwiedzicie, o godz. 17.30 jak zwykle przynosząc swoją pracę deku oraz jakąś słodką lub słoną przekąskę do kawy lub herbaty :) serdecznie zapraszam

ikona w technice dekupażu

Powyżej ikony, a poniżej wazony wykonane przez uczniów Szkoły Decoupage na warsztatach ze złoceniami.

W najbliższą sobotę 28 maja, w godz. 11-17.30 odbędzie się dawno nie organizowany kurs decoupage ze złoceniami. Wykonamy na nim 2 przedmioty: ikonę oraz stylowy wazon. Osoby, które chciałyby do nas dołączyć zapraszam, można się zapisać telefonicznie 508 26 26 32 lub mailem asket@tlen.pl.

Wazon  i złocenia decoupage

Jak wykonać złocenia w decoupage

wazon i złocenia

czwartek, 12 maja 2016

W najbliższy weekend odbędą się dwa kursy:

14 maja Sobota - od godz. 11.00 Kurs Podstawowy techniki Decoupage Klasyczny

15 maja Niedziela -od godz. 11.00 Kurs Podstawowy Technika Serwetkowa od A do Z i Cartonnage

W następną sobotę, 21 maja od godz. 11.00 odbędzie się warsztat "Bielony Stolik Pittorico"

bielony stolik szafka

W następną niedzielę, 22 maja od godz. 11.00 odbędzie się dawno nie robiony kurs  z "Zegarem w stylu Vintage" Do wyboru masa motywów i własna kompozycja i kolorystyka.

zegar vintage

W ostatnią sobotę 28 maja odbędzie się "Kurs Decoupage i Złocenia" - gdzie wykonamy wazon oraz ikonę lub obrazek do wyboru.

W ostatnią niedzielę 29 maja odbędzie się dawno nie robiony warsztat "Pudełko- Książka Collage" w stylu hiszpańskim

pudełko kolaż

Na wszystkie kursy i warsztaty można się zapisać pod tel. 508 26 26 32 lub e-mailem pracownia@pasjadecoupage.pl lub asket@tlen.pl

TERMINARZ znajduje się tutaj

Opis Warsztatów tutaj

Opis Kursów tutaj

 

P.S.

NOWY TERMIN 6 dniowy - 25-30 czerwca 2016 r "SZKOŁA DECOUPAGE- Christmas Edition" -ozdoby świąteczne w Art Szkole Asket to - kompletne szkolenie (zawierające 60 godzin), dzięki któremu nabędziesz solidną wiedzę i praktykę w zakresie zdobienia bożonarodzeniowych ozdób.
tutaj można zobaczyć film zajawkę z poprzednich edycji


poniedziałek, 09 maja 2016

W najbliższym tygodniu od soboty rozpocznie się I Etap Szkoły Decoupage - kompleksowego szkolenia, zarówno w trybie stacjonarnym w dniach 14-19 maja oraz w trybie weekendowym:  będą to3 spotkania po 2 dni w weekendy: 14-15 maja, 4-5 czerwca, oraz 2-3 lipca. Tutaj są informacje na temat tego szkolenia.

Oba tryby i stacjonarny i weekendowy się równoważą, tj. program jest ten sam, więc jeżeli ktoś z jednego trybu np. weekendowego chce w następnym etapie przejść do trybu stacjonarnego (i odwrotnie), może to zrobić bez przeszkód.

Zajęcia odbywają się w godz. 10.00-19.00. Tematów jest dużo zarówno teoretycznie jak i praktycznie (wykonujemy kilkanaście przedmiotów, które stają się własnością ucznia). Uczymy się głównie prawdziwego decoupage, opartego na kompozycjach z papierów klasycznych, które staje się ostatnio wyrafinowanym i rzadkim hobby.

Oczywiście technika serwetkowa jak i papier ryżowy to także zagadnienia, które przerabiamy w Szkole, aby znać całość zagadnień, jednak to tradycyjny papier jest tym, dzięki którym ta szlachetna sztuka wyklejania została nazwana decoupage i która ma tradycję prawie... osiemsetletnią. Tak 800 letnią.

 Do Szkoły Decoupage można się jeszcze zapisać pod tel. 508 26 26 32 oraz e-mailem: pracownia@pasjadecoupage.pl. Także, jeżeli termin Ci nie odpowiada, a chciałbyś wziąć udział  proszę o telefon.

shabby chic plakietka w stylu vintage

**********************

Odwołanie spotkania

W związku z bardzo ważną sprawą osobistą, w dniu jutrzejszym, czyli we wtorek 10 maja, sklep stacjonarny będzie zamknięty, a spotkanie dla miłośników decu, które miało odbyć się w tym dniu zostaje przełożone na wtorek 24 maja. Przepraszam szczególnie miłośniczki decoupage, z którymi spotkałyśmy się niedawno i ustaliłyśmy właśnie jutrzejszy dzień na kolejne spotkanie. Niestety mam w tym dniu umówione spotkanie z prawnikiem i nie mogę go przełożyć. Postaram się, aby 24 maja spotkanie się odbyło.

**********************

Poniżej dwa serducha, które wykonałam jako pokaz na Kursach Decoupage Malarski - z cieniowaniami pittorico.

Serducho z różami

Oba powędrowały już do Renaty, którą w tym miejscu serdecznie pozdrawiam :)

retro zawieszka na drzwi

Kurs Decoupage Malarski z cieniowaniami odbędzie się 16 maja w poniedziałek w godz. 11.00-17.30 jako jedną pracę wykonamy małą tacę lub wieszak oraz podobrazie na blejtramie z damą. Jeżeli ktoś chciałby to może do nas dołączyć tel. 508 26 26 32.

zawieszka w kształcie serca

Na tym zdjęciu widać, jak drobinki brokatu odbijają się w świetle lampy aparatu fotograficznego:zawieszka w kształcie sercasweet roses kurs decoupageshabby chic plakietka w stylu vintage

piątek, 29 kwietnia 2016

Napisałam w poprzednim mailu, że mam jeszcze dla Was zdjątka z nowymi wydmuszkami - z nowym papierem W052, którego nie zdążyłam pokazać w czasie świąt.

wydmuszki jajka z motywem wianków

Nowy papier wstawiłam i można go kupić już na przyszły rok jest tutaj

motywy z wiankami

decoupage na naturalnych materiałach

decoupage na naturalnych materiałach

Przypominam że w najbliższy weekend można jeszcze zapisać tel. 508 26 26 32 się na dwa warsztaty:

Konewka w stylu rustic z solami patynującymi - na ten warsztat jest promocja 40 zł

oraz Pudełko księga "The Book Of Secret"

więcej o tych warszatach można znaleźć tutaj

środa, 27 kwietnia 2016

Tak jak obiecałam dzisiaj cała gama nowiutkich papierów z kolekcji całorocznej ED. Wśród kolekcji zdecydowanie królują ptaszki, które w tym roku są bardzo modnym akcentem dekoracji wnętrz.

Klasyczny papier do DECOUPAGE

Tutaj można zobaczyć konewki zrobione z tych papierów

Klasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGE

Z tego papieru zrobiłam lampę z butelki, którą pokażę już niebawem:Klasyczny papier do DECOUPAGE

Z tego papieru została już zrobiona przez uczennicę lampa z butelki:

lampa z abażurem decoupageKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEdecoupage lamp romantic style

Ten papier można z powodzeniem wykorzystać do ozdabiania przedmiotów, np. skrzyneczek na prezenty do I Komunii Św. 

Klasyczny papier do DECOUPAGE

A to duże ptaszki na skrzynki,zawieszki, tace i inne wiosenne pomysły

Klasyczny papier do DECOUPAGE

Klasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGE

Z tego papieru poniżej panie najchętniej korzystały na warsztacie, o którym pisałam tutaj

Klasyczny papier do DECOUPAGETen natomiast papier powstał pod wpływem chwili; jak zwykle nie mogło zabraknąć róż w stylu shabby chic....Klasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGETen papier to zmniejszony papier ED187, mniejsza poręczniejsza wersja na konewkiKlasyczny papier do DECOUPAGE

A to jest jego odmiana, na wypadek, gdyby ktoś miał dosyć róż. Ten papier także był oblegany przez panie na ostatnim kursie konewkowym:

Klasyczny papier do DECOUPAGE

 dzbanek do wody do podlewania kwiatków

Klasyczny papier do DECOUPAGE

Nie wiem, jak Wam, ale mnie do dzisiaj lilie wodne kojarzą się z piękną romantyczną sceną z Nocy i Dni, którą Barbara wspomina wiele razy w serialu, kiedy Toliboski przynosi jej całą naręcz tych kwiatów umorusany po pas :)

I jeszcze trzy ostatnie papiery bardziej wielkanocne, chociaż W053 z powodzeniem można wykorzystać do większych przedmiotów, chociażby jak konewki :) W052 i W054 są dostosowane do wydmuszek gęsich. Zastosowanie W52 pokażę już niedługo, mam bowiem spóźnione zdjątka do pokazania :)

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

Papiery można zamówić przez internet oraz poprzez przyjście do mnie do pracowni na ul. Puławską 103/5 w Warszawie. Poniżej są opisane warunki dostawy. Nowa kolekcja ED znajduje się pod linkiem poniżej ED3

 

Kliknij do papierów- warunki dostawy

KOLEKCJA BN  BN2  KOLEKCJA W

KOLEKCJA ED ED2 ED3 KOLEKCJA K K2

 

P.S. Przypominam, że można się zapisać /tel. 508 26 26 32/ na dwa weekendowe warsztaty z konewką w sobotę oraz ze starą księgą w niedzielę. Tutaj są informacje

wtorek, 26 kwietnia 2016

Uwaga! warsztat z konewką odbędzie się 30 kwietnia, w ten weekend, a nie maja, jak napisałam, za pomyłkę przepraszam!

Przypominam o dzisiejszym spotkaniu comiesięcznym dla miłośników decoupage. Zapraszam jak zwykle o godz. 17.30,  proszę przynieść swoją pracę własnoręcznie wykonaną w technice decoupage oraz coś słodkiego do kawy.

Będą na was czekały całkiem nowe papiery - kilkanaście sztuk, które ostatnio zrobiłam i nie zdążyłam niestety wstawić ich do internetu.

Natomiast najbliższy weekend majowy, zapraszam na dwa warsztaty, które może spodobają się osobom, które chciałyby ten weekend spędzić twórczo w miłym towarzystwie :)

W sobotę, 30 KWIETNIA br od godz. 11.00 zapraszam na WARSZTAT DECOUPAGE: KONEWKA W STYLU RUSTIC z solami patynującymi. Całkiem nowy warsztat, konewki Pań już częściowo pokazałam, za to teraz trochę większe zdjęcia. Motywy konewki nie muszą być z ptaszkami, choć nowe papiery ptaszkowe cieszą się dużą popularnością! Bo ptaszki kojarzą nam się z wiosną :) Warsztat jest w promocji. i kosztuje 220 zł z 260 zł

warsztat z konewką w stylu rustic

A tu większe konewki zrobione przez panie, o których pisałam tutaj.

decoupage klasyczny na konewkach

Papiery, które występują na konewkach można będzie zakupić już dzisiaj na spotkaniu, albo niedługo przez internet.

decoupage klasyczny na konewkach

decoupage klasyczny na konewkachdecoupage klasyczny na konewkachdecoupage klasyczny na konewkachdecoupage klasyczny na konewkachdecoupage klasyczny na konewkachdecoupage klasyczny na konewkachdecoupage klasyczny na konewkachdecoupage klasyczny na konewkachEfekt rdzy ostatnio bardzo popularny, można będzie zastosować na konewce - jak poniżej, albo efekt zaśniedziałego złota, lub zaśniedziałej miedzi  do wyboru. decoupage klasyczny na konewkach

W niedzielę natomiast 1 maja br odbędzie się Warsztat Decoupage "Księgą Tajemnic"  THE BOOK of Secret, czyli duże pudełko - stara księga. Warszat odbędzie się w godz. 11.00 -16.30  i kosztuje 260 zł

Poniżej zdjęcia tego co zrobimy. Warsztat już odbywał się wielokrotnie, ale cieszy się popularnością wśród Pań, więc co jakiś czas go powtarzam. :)

book box - stara księga

 stara książka The book of secrets

Można się zapisać na oba warsztay tel. 508 26 26 32 lub e-mailem - asket@tlen.pl

poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Tym razem w najbliższą sobotę, 23 kwietnia, w godz. 11-16.00 odbędzie się warsztat jak zrobić lampę ze zwykłej butelki.

jak wykonać lampę ze szklanej butelki

Tym razem wykonamy lampę z efektem reliefu wklęsłego z patynowaniem.

Poniżej kilka lamp zrobionych w toku działania pracowni

lampa decoupage

lampka ręcznie wykonana hand made

lampy u Asket

lamp decoupage

Pracownia u Asket

Serdecznie zapraszam, można się zapisywać. tel. 508 26 26 32 lub mail: asket@tlen.pl

Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia

Asket

niedziela, 17 kwietnia 2016

Tak jak obiecałam wstawiam zdjątka konewek Pań z warsztatów, o których pisałam niedawno tutaj

konewki wykonane na warsztatach u Asket

W związku z nadejściem upragnionej wiosny, powstały także nowe motywy z ptaszkami, a co za tym idzie nowe papiery Asket Collection,

Kilka większych zdjątek wraz z nowymi papierami widniejącymi na konewkach wypatrujcie już niebawem.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej i słonecznej niedzieli

Asket

sobota, 16 kwietnia 2016

z butelek...

Nie zdążyłam zmniejszyć jeszcze wszystkich zdjątek konewek, więc pokażę je w następnym poście. Za to mam dla Was zdjątka dwóch nowych lampek z butelek, które zrobiły ostatnio Panie na warsztacie.

Lampy z efektem metalu. Obie w romantycznym stylu. Mnie się bardzo podobają, mam nadzieję, że Wam także :)

lampa decoupage ręcznie wykonana i ozdobiona

Ozdobiona tym oto papierem:

papier decou

lampa z butelki

A ta z tego papieru Asket Collection:

decoupaż

co można zrobić z butelkico można zrobić z butelki

 

Papiery decoupage można zamówić przez internet klikając poniżej tutaj:

jak kupić papiery do decoupage
czwartek, 14 kwietnia 2016

To już druga edycja warsztatów grupy Pań, które przyjechały do mnie aż z Ukrainy na warsztaty.

warsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asket

Pierwszej edycji nie zdążyłam jeszcze pokazać, za to obiecałam, że tą pokażę możliwie szybko, więc "wyciągam" ją prawie na gorąco z mojego aparatu fotograficznego.

warsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asket

warsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asket

warsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asket

Tym razem Panie wybrały do dekoracji konewkę w stylu rustykalnym z efektem rdzy, z koronką i monochromatycznymi cieniowaniami.

warsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asket

Mogę powiedzieć, że grupa była międzynarodowa, bowiem w naszym warsztatowym gronie znalazły się także Pani z Rosji oraz z Białorusi :)warsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asketwarsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asket

A tutaj przykład, że w dobie XXI wieku kartka z notatkami już niepotrzebna, bo do zapamiętania "krok po kroku jak to należy zrobić" doskonale służy smartfon i netbook :)warsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asket

Grupa była bardzo zdolna, mimo iż Panie były u mnie pierwszy raz, miałam wrażenie jakbyśmy były już po wielu warsztatach :) Całkiem bezproblemowo mimo bariery językowej :)warsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asketkliknij powyżej na zdjęcie, aby powiększyć

warsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asketwarsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asketwarsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asketwarsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asketwarsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asketwarsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asketwarsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asketwarsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asketwarsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asket

Bardzo Wam dziękuję, za niezwykle miło spędzony czas na warsztatach. Pomimo dużej grupy, wcale nie byłam zmęczona :) Mam nadzieję, że także dobrze się bawiłyście :)

warsztaty decoupage konewka Art Szkoła Asket

A już jutro pokażę Wam jakie konewki zrobiły Panie na warsztatach, czyli c.d. relacji z warsztatów z konewką.

 

***********************

W sobotę najbliższą 16 kwietnia, w godz. 11-17.30 zapraszam na Kurs Podstawowy Decoupage Klasyczny,wykonamy doniczkę oraz tacę.

W najbliższą niedzielę 17 kwietnia, także w godz. 11-17.30 zapraszam na Warsztaty z bombonierą z efektem marmuru i brązu.

Na oba kursy można się zapisać, emailem oraz tel. 508 26 26 32

pozdrawiam Asket

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 130
Tagi
napisz do asket
Linki Sponsorowane

Zobacz progam w TV o mnie/Watch TV about mePrzyłącz się na PINTEREST
Follow Me on Pinterestkula
strona Asket

Linki Sponsorowane