czwartek, 20 wrze郾ia 2018

prawdziwy decoupage

Zapraszamy do pierwszej w Polsce Szko造 Decoupage™ na poziomie MASTERCLASS, stosuj帷ej profesjonalny i klasyczny decoupage. Je瞠li chcesz wykonywa naprawd niepowtarzalne dekoracje i perfekcyjnie nauczy si znanego od XIII wieku prawdziwego kola簑 i decoupage kompletnie od A do Z, my郵isz o profesjonalnym dekorowaniu przedmiot闚, to jest to informacja dla Ciebie.
Uwaga! Nie trzeba w og鏊e zna si na technice decoupage, aby rozpocz望 nauk w Szkole. Mo瞠sz zacz望 od zaraz!

szkola decoupage

S dwa tryby zaliczenia ka盥ego etapu: stacjonarny oraz roczny - weekendowy. Program obu kurs闚 jest taki sam, nale篡 wybra, kt鏎y mi bardziej odpowiada i mo積a si przepisa w trakcie na drugi tryb.
1. Na tryb stacjonarny: w sk豉d jednego etapu wchodz dwa sze軼iodniowe zjazdy.
2. Na tryb weekendowy: w sk豉d jednego etapu wchodzi 6 dwudniowych - sobotnio-niedzielnych zjazd闚, nie ma przerwy kilkumiesi璚znej pomi璠zy etapami, a uczniowie w trakcie zjazd闚 prezentuj swoje prace domowe wcze郾iej zadane.

W sk豉d ca貫go szkolenia "Szko造 Decoupage" wchodzi minimum 220 godzin lekcyjnych podzielonych na dwa etapy po 110 godzin lekcyjnych.
prace uczni闚 z jednego etapu szkoly decoupage
I Etap - Wst瘼 do Techniki Decoupage (55 godz.lek.), Techniki Zawansowane Decoupage (55 godz.lek.) razem 110 godz. lek.
II Etap - Techniki Mieszane, (55 godz.lek.), Collage i Inspiracje (55 godz.lek.) razem 110 godz.lek.
_____________________________________________
INWESTYCJA:
Za jeden etap: wp豉ta od razu za ca這嗆 zjazdy stacjonarny i weekendowy: 3400 z

3600 z - wp豉ta za ka盥y zjazd z osobna: czyli:
a. Tryb Stacjonarny: 2x1800z
b. Tryb Weekendowy: 2x1800z

Tryb weekendowy ma mo磧iwo嗆 ka盥ej wp豉ty za weekend: 630 z

(Tryb Indywidualny MASTERCLASS :ka盥y ETAP110godz. - 5000z )

Wp豉ta zadatku: 800 z

Podliczaj帷 jest to: 33 z za godz. wraz z materia豉mi i narz璠ziami do pracy. Gotowe przedmioty staj si w豉sno軼i uczestnik闚 kursu, a przez ca造 kurs wykonujemy oko這 45 r騜nych przedmiot闚.
Zanim powiesz, 瞠 to drogo, pomy郵 ile kosztuj np. korepetycje z matematyki, czy angielskiego w przypadku, gdy nauczyciel potrzebuje do pracy tylko zeszytu i d逝gopisu.

W przypadku problem闚 z przerobieniem danego 獞iczenia, ka盥y absolwent Szko造 Decoupage po uko鎍zeniu odpowiedniego etapu Szko造 ma prawo powt鏎zy kurs/warsztat z przerobionego ju zakresu, jedynie cenie koszt闚 130 z

Ka盥y ucze Szko造 Decoupage, w trakcie roku szkolnego ma prawo do darmowego 1 Masterclass (trwaj帷ego do 3 godzin) raz w miesi帷u.
_____________________________________________
W sk豉d kwoty wchodzi:

1.koszt zaj耩 zawieraj帷y wszystkie przedmioty, materia造, narz璠zia i preparaty wykorzystane w trakcie zaj耩. Wszystkie prace wykonane w Szkole stanowi w豉sno嗆 ucznia.
2.koszt materia堯w instrukta穎wych (skrypt)
3.koszt egzaminu i dyplomu.
4.koszt gor帷ych napoj闚 oraz s這dki pocz瘰tunek
5.koszt jednego 3 godzinnego Masterclass raz w miesi帷u.

W sk豉d ceny nie wchodzi koszt dojazdu oraz nocleg闚.
Dla os鏏 spoza Warszawy na pro軸 podaj namiary na niedrogi hotel umiejscowiony niedaleko miejsca zaj耩- www.zajazdross.pl
_____________________________________________

pracownia decoupage

TERMINARZ
"Szko豉 Decoupage™" TERMIN stacjonarny 24 dniowy
WARIANT 1

TERMIN stacjonarny I ETAP - 110 godz lek: 2xpo6dni:
1Zjazd:25.10-30.10.18
2Zjazd:29.11-04.12.18

TERMIN stacjonarny II ETAP ko鎍owy - 110 godz lek: 2xpo6dni:
3Zjazd:19.01-24.01.19
4Zjazd:29.03-03.04.19


ROCZNA Szko豉 Decoupage™ TERMIN weekendowy 12 dniowy
WARIANT 2
TERMIN weekendowy I ETAP 110 godz lek.: 6xpo2dni:
Zjazd I 06-07.10.18,
Zjazd II 27-28.10.18,
Zjazd III 03-04.11.18,
Zjazd IV 01-02.12.18,
Zjazd V 12-13.01.19,
Zjazd VI 09-10.02.19

TERMIN weekendowy II ETAP ko鎍owy 110 godz lek.: 6xpo2dni:
Zjazd VII 09-10.03.19,
Zjazd VIII 13-14.04.19,
Zjazd IX 11-12.05.19,
Zjazd X 08-09.06.19,
Zjazd XI 06-07.07.19,(lub wrzesie 2019)
Zjazd XII 24-25.08.19(lub pa寮ziernik 2019)

Je瞠li masz prac nieregularn, to do Szko造 Decoupage mo積a tak瞠 zg這si si w trybie indywidualnym. Ustalimy wtedy tw鎩 indywidualny tryb ucz瘰zczania na zaj璚ia do pracowni.

Na zaj璚ia mo積a si zapisa najlepiej tel. 508 26 26 32 lub mailem pracownia@pasjadecoupage.pl

kursy decoupage
_____________________________________________
REZERWACJA MIEJSCA

Zg這szenia na ka盥y etap szko造 mo積a sk豉da telefonicznie: tel. 508 26 26 32. Warunkiem wpisania na list ch皻nych oraz rezerwacji miejsca jest wp豉ta zadatku 800 z. Pozosta陰 reszt wp豉ca si podczas pierwszego dnia zaj耩, lub jak w trybie weekendowym wybieraj帷 opcj w ratach. (Oczywi軼ie mo積a wp豉ci wi璚ej lub ca這嗆 bezpo鈔ednio na konto)
_____________________________________________

Wiele szczeg馧闚 znajduje si na stronie: http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_SZKOLA_DECOUPAGE

Masz pytania - zadzwo: 508 26 26 32




wtorek, 11 wrze郾ia 2018
Zajmujesz si dekoracj wn皻rz, odnawianiem mebli, prowadzisz warsztat stolarski albo samodzielnie chcesz zaj望 si niepowtarzaln dekoracj swojego domu/mieszkania w ekskluzywnym stylu vintage/shabby chic/cotttage/ la brocante/la provence/- mo瞠 Ci to zainteresowa.
Szko豉 Shabby Chic™– Malowanie i Postarzanie Dekoracyjne oraz Stylizacja Mebli i Przedmiot闚”
Jak malowa farbami kredowymi
 
"Szko豉 Shabby Chic™" jest dla os鏏, kt鏎e chcia造by nauczy si KOMPLEKSOWO r騜nych technik postarzania i dekorowania mebli (czyli du篡ch powierzchni) oraz malowania r騜nych efekt闚 na r騜nych przedmiotach u篡tkowych. 
Mo瞠sz nauczy si jak bieli i postarza oraz dekorowa nie tylko meble, ale i jak wykona imitacj z efektem kamienia, czy efektem marmuru na 鈍iecznikach , czy imitacj metalu na paterze, efekt starych w瞠r闚 metalowych i imitacji masy per這wej. Nauczysz si a 3 technik transferowania papieru, ale tak瞠 jak zrobi efekt zardzewia貫go 瞠laza na plastikowej donicy, czy efekt sp瘯anej porcelany na butli. Trwaj帷e a 12 dni zaj璚ia maj mn鏀two praktycznej wiedzy, bowiem zaj璚ia s prowadzone technik warsztatow, zatem ka盥y z uczestnik闚 samodzielnie wykonuje dekoracj zgodnie ze wskaz闚kami trenera. Poni瞠j i powy瞠j zdj璚ia ze Szko造 Shabby Chic - Stary Szyk!
Szko豉 Shabby Chic
UWAGA NOWE TERMINY na jesie 2018 - Dwa Tryby Nauczania - sprawd poni瞠j!
Wszystkie kursy z zakresu SZKOΧ SHABBY CHIC™ nie wymagaj
znajomo軼i jakiegokolwiek kursu decoupage. Wtedy ka盥y, nawet osoba z ulicy mo瞠 zapisa si na taki warsztat.

postarzanie malowanie mebli



Uwaga! Nie trzeba zna si na technikach postarzania mebli, aby rozpocz望 nauk w Szkole Shabby Chic. Nie jest to kurs renowacji mebli, a kurs artystycznego ich malowania, dekorowania i postarzania. Dodatkowo zalet kursu jest nauka malowania r騜nych imitacji powierzchni, jak imitajca drewna, marmuru czy metalu.


malowanie mebli farby kredowe

Og豉szamy nab鏎 do ca這軼iowego Kursu Stylizacji, Malowania i Postarzania Mebli i Przedmiot闚 "SZKOx SHABBY CHIC™" z certyfikatem 110 godzin lek.

Warsztaty sk豉daj si z 12 jednodniowych zaj耩 uj皻ych w bloki - zjazdy

TERMIN stacjonarny Tryb 3 zjazdy po 4 dni:
Zjazd I - 21-24.09.2018
Zjazd II -12-15.10.2018
Zjazd III -16-19.11.2018
TERMIN weekendowy, 6 zjazd闚 po dwa dni weekendowe:
Zjazd I -22-23.09.2018
Zjazd II -13-14.10.2018
Zjazd III -17-18.11.2018
Zjazd IV-15-16.12.2018
Zjazd V -05-06.01.2019
Zjazd VI -02-06.02.2019
Je瞠li kt鏎y z termin闚 ci nie odpowiada, mo瞠sz do nas do陰czy w pa寮zierniku, a zaj璚ia wcze郾iejsze, np. z wrze郾ia odb璠ziesz w p騧niejszym czasie z inn grup.




INWESTYCJA, czyli ile to kosztuje:

Ca這嗆 szkolenia, czyli przy zap豉cie za ca這嗆 to

Inwestycja Brutto 4500 z za ca這嗆 kursu
Absolwenci 4 Etap闚 Szko造 Decoupage - 4000 z
Absolwenci 2 Etap闚 Szko造 Decoupage - 4200 z

(obowi您kowy zadatek do wpisania na list ch皻nych 1500 z
w trybie weekendowym mo積a wp豉ca po 780 z za weekend, natomiast reszta zadatku zostanie odj皻a przy ostatniej racie )

jak zrobi shabby chic

Zg這szenia tel. 508 26 26 32

(W przeliczeniu na godzin, jest to 40z wraz z wszystkimi przedmiotami do dekoracji, materia豉mi, preparatami i narz璠ziami do pracy. Ponadto gotowe przedmioty staj si w豉sno軼i uczestnik闚 kursu. Do zaj耩 s wliczane tak瞠 gor帷e napoje oraz s這dki pocz瘰tunek. )

Godziny Zaj耩: 10.00-17.00 (chyba, 瞠 grupa ustali inaczej)


Nauka jest ekskluzywna, grupy s nieliczne:
Jednorazowa grupa os鏏 ucz瘰zczaj帷ych na zaj璚ia
to min. 2 max 6

REZERWACJA MIEJSCA

Zg這szenia do szko造 mo積a sk豉da telefonicznie: tel. 508 26 26 32 Warunkiem wpisania na list ch皻nych oraz rezerwacji miejsca jest wp豉ta zadatku 1500 z na konto. Pozosta陰 reszt wp豉ca si podczas pierwszego dnia zaj耩, lub jak w trybie weekendowym wybieraj帷 opcj w ratach. (Oczywi軼ie mo積a wp豉ci wi璚ej lub ca這嗆 bezpo鈔ednio na konto).
Nr konta jest poni瞠j: W tytule prosz wpisa: Szko豉 Shabby Chic.
80 1140 2004 0000 3702 3886 1080
Adres do konta: Art Szko豉 Asket
ul. Le郾y Zak徠ek 4. 05-126 Stanis豉w闚 Pierwszy
Niepor皻



W sk豉d ceny nie wchodzi koszt dojazdu oraz nocleg闚. Dla os鏏 spoza Warszawy na pro軸 podaj namiary na niedrogi hotel umiejscowiony niedaleko miejsca zaj耩: www.zajazdross.pl


Tematyka kursu "Szko豉 Shabby Chic"(nie w kolejno軼i zaj耩)
R騜ne sposoby bielenia mebli i przedmiot闚
Shabby chic i wielokolorowe przecierki
Malowanie r騜nych efekt闚 drewna na niedrewnianej powierzchni
Efekt starej brzozy
Techniki pracy z szablonami
Praca z farbami kredowymi i konkretne techniki ich zastosowania
Postarzania proszkowe, cukrowe
Praca z solami patynuj帷ymi
Praca z odlewami gipsowymi
Praca z woskami - wyka鎍zanie, bielenie, postarzanie
Efekt relief闚 p豉skich, wkl瘰造ch, r璚znie malowanych
Malowanie efektu marmuru
R騜ne efekty metalu, postarzanie metalu
Efekt krakelury (rustykalne sp瘯ania) z wielokolorowym laserunkiem
Wielokrotny shabby chic, techniki w瞠r闚
Techniki postarzania przy pomocy farb, patyn,wosk闚, antycznego gruntu
R騜ne techniki z這ce z postarzaniem
R騜ne techniki transfer闚 (3 rodzaje)
Techniki malarskie wcierania, rozcierania, rozcie鎍zania
Techniki 陰czenia bejc z farbami
Techniki cieniowania bejcami
Decoupage na meblach
Efekty kamienia
Efekt br您u
Efekt sp瘯anej porcelany
Efekt mokrego szk豉 i efekt szronu
Efekt za郾iedzia貫j miedzi
Efekt zardzewia貫go 瞠laza

komoda
Z uwagi na nieuczciwe kopiowanie moich program闚 i materia堯w szkoleniowych, szczeg馧owy program zaj耩, rozpisany na poszczeg鏊ne dni zostanie przekazany dopiero po uiszczeniu zadatku. Z tych tak瞠 powod闚 na na zaj璚iach ka盥y z uczni闚 ma prawo do wykonywania pisemnych notatek z instrukta篡 trenera, aby dokumentowa post瘼y swojej pracy (nie ma papierowych materia堯w instrukta穎wych)


Je瞠li masz jakie pytania, w徠pliwo軼i zadzwo.tel: 508 26 26 32
-----------------------------------------------

Kursy s tak skonstruowane, aby w najkr鏒szym czasie nauczy si jak najwi璚ej technik, dlatego na kursach ozdabiamy tzw. ma貫 formy meblowe i niedu瞠 przedmioty. Techniki stosowane na nich s tak opracowane, aby mo積a by這 je zastosowa do du篡ch przedmiot闚 jak szafy, sto造 czy szafki.
Ponadto na kursie uczymy si malowania imitacji i zastosowania r騜nych efekt闚, kt鏎e mo瞠my zastosowa tak瞠 na ma造ch przedmiotach u篡tkowych jak np. donice czy wazony.


W szkole shabby chic- stary szyk!


Mo積a si zapisa tak瞠 na pojedyncze jednodniowe zaj璚ia w cenie 360 z. Tutaj jest terminarz: http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_TERMINARZ,



-----------------------------------------------
Zaj璚ia odbywaj si w pracowni Art Szko豉 Asket
ul. Le郾y Zak徠ek 4
05-126 Stanis豉w闚 PIerwszy
Warszawa - Niepor皻
2,5 km od granicy Warszawy w kierunku Bia這喚ka

w szkole szabi szyk



REZERWACJA MIEJSCA

Zg這szenia do szko造 mo積a sk豉da telefonicznie: tel. 508 26 26 32

-----------------------------------------------

Prace ze szko造 Shabby chic









sobota, 21 kwietnia 2018

Kurs z lampk z butelki robi ju troch lat. Zawsze cieszy si spor popularno軼i i po drodze by造 dwie odmiany lampek: z reliefem wkl瘰造m oraz z past z efektem metalu. Przysz豉 jednak pora na to, aby po瞠gna si z t lampk. Dlatego w najbli窺z niedziel 29 kwietnia odb璠zie si po瞠gnalny warsztat z "Romantyczn Lampk z Butelki"

29 kwietnia NIEDZIELA- Romantyczna Lampa z Butelki - Po瞠gnanie

Warsztat trwa od godz. 11-16.00

Inwestycja za ca這嗆 280 z - przyjd z kole瘸nk obie zap豉cicie po 260 z

OPIS WARSZTATU:

Lampka zrobiona prawie z niczego - ze zwyk貫j butelki mo瞠 by bardzo ciekawym pomys貫m na prezent. Pi瘯nie si prezentuje w sypialni, albo w ma造m salonie.

Na kreatywnym warsztacie zrobimy ciekaw dekoracj ze zwyk貫j pustej butelki po napojach. Poznamy spos鏏 w jaki samodzielnie, bez elektryka mo積a wykona lampk. Jest to naprawd proste! Motywy i kolorystyk lampy dobior samodzielnie uczestnicy kursu. Nast瘼nie po陰cz wszystkie elementy w ca這嗆, przykr璚 oprawk i kabel, tak, aby lampka 鈍ieci豉. Lampka zabrana z pracowni b璠zie gotowa do u篡cia. We ze sob du膨 torb.

Na warsztacie b璠zie mo積a sobie wybra opcj: lamp z reliefem, czy z efektem metalu!

Poni瞠j zdj璚ia przyk豉dowych lamp z butelek.
W cen kursu wliczone s:
1. Wszystkie Materia造 i preparaty do wykonania dekoracji. Tak瞠 klosz i materia造 elektryczne.
2. Wiedza i instrukta czyli know-how jak to zrobi.
3. Ozdobiony i gotowy do polakierowania przedmiot zabierzesz do domu.


4. W cen wliczone s gor帷e napoje i s這dki pocz瘰tunek.


Warsztat obj皻y jest prawem autorskim: copyright © Asket 2011-18


28 kwietnia SOBOTA - Obraz Mixed Media Antyczne Sekrety

W sobot natomiast 28 kwietnia odb璠zie si nowy warsztat z obrazem mixed media w antycznym stylu. Kolory monochromatyczne i architektura staro篡tna to g堯wny element tej kompozycji. Poza tym r騜ne techniki i pasty strukturalne z efektem sp瘯a i kamiennej koronki. Obraz mierzy 30x40 cm.

Warsztat mix-mediowy z obrazem "Antique Secrets", czyli Antyczne Sekrety!

Inwestycja za ca這嗆 250 z - przyjd z kole瘸nk obie zap豉cicie po 220 z

Warsztat trwa od godz 11-16.00

obraz mix media

Super fajna zabawa z kola瞠m r騜nych technik w pastelowych, kolorach.R騜ne struktury, domalowania, cieniowania, sp瘯ania, decoupage i efekt kamiennej koronki! Gotowy obraz zabieracie do domu :) Tel. do zapis闚 na warsztat to: 508 26 26 32

Na warsztaty mo積a zapisa si najlepiej telefonicznie: 508 26 26 32

ADRES PRACOWNI:


Art Szko豉 Asket mie軼i si 2 km od granic Warszawy za Bia這喚k, przy drodze g堯wnej na Niepor皻.
Nale篡 jecha ul. P這choci雟k, nast瘼nie min望 2 ma貫 ronda w Rembelszczy幡ie i dalej ul. Jana Kazimierza. Po lewej stronie b璠zie wida dwa takie same bia貫 domki z czarnymi dachami. Pierwszy to nasz.
Dwa autobusy 705 i 735 staj na przystanku 300m od nas.
Adres najlepiej znajdziesz klikaj帷 na map google
ul. Le郾y Zak徠ek 4
05-126 Stanis豉w闚 Pierwszy
Gmina Niepor皻

czwartek, 19 kwietnia 2018

Zapraszam na nowe warsztaty, kt鏎e odb璠 si ju w najbli窺zy weekend

W sobot 21 kwietnia 11-17.30 odb璠zie si warsztat z malowaniem i postarzaniem mebli. Tutaj p鎩d w ruch specjalnie preparaty do robienia w瞠r闚, oraz techniki malowania wieloma kolorami farb wraz z postarzaniem bejc. Dodatkowo na tym kursie bonus - b璠ziemy uczy si techniki namalowania efektu br您u. Wiele technik dekoracyjnych w jednym kursie!

technika w瞠r闚

kurs wzer闚

kurs malowanie mebli i postarzanie



W niedziel 22 kwietnia o godz. 11.00-17.30 natomiast odb璠zie si warsztat malowania efektu marmuru i metalu (metal z efektem struktury oraz malowany metalu ze 郾iedzi). Wykonamy 3 prace r騜nymi technikami.

Poni瞠j przyk豉dowy szklany wazon z namalowanym efektem marmuru. R騜ne efekty marmuru oraz efekt metalu pokazywa豉m ju w r騜nym postach tutaj na ca造m blogu. 

Inwestycja w ka盥y kurs to 360 z, a na ka盥y kurs mo積a zapisa si telefonicznie 508 26 26 32 lub mailem asket@tlen.pl

Na ca造 kurs dekorowania mebli i malowania mo瞠sz si jeszcze zapisa po jednym z tych powy窺zych kurs闚. Szczeg馧y tutaj: Kurs Stylizacji Mebli i Przedmiot闚 U篡tkowych

Pozdrawiam serdecznie

Asket



Zg這 sw鎩 UDZIA:
tel. 508 26 26 32
lub e-mail: pracownia@pasjadecoupage.pl
Warsztat obj皻y jest prawem autorskim: copyright © Asket 2018



ADRES PRACOWNI:


Art Szko豉 Asket mie軼i si 2 km od granic Warszawy za Bia這喚k, przy drodze g堯wnej na Niepor皻.
Nale篡 jecha ul. P這choci雟k, nast瘼nie min望 2 ma貫 ronda w Rembelszczy幡ie i dalej ul. Jana Kazimierza. Po lewej stronie b璠zie wida dwa takie same bia貫 domki z czarnymi dachami. Pierwszy to nasz.
Dwa autobusy 705 i 735 staj na przystanku 300m od nas.
Adres najlepiej znajdziesz klikaj帷 na map google
ul. Le郾y Zak徠ek 4
05-126 Stanis豉w闚 Pierwszy
Gmina Niepor皻




poniedzia貫k, 16 kwietnia 2018

Je郵i podobaj Ci si meble i przedmioty mocno postarzane, w stylu francuskiej prowansji, w stylu shabby chic lub vintage, a w sklepach w okolicy nie ma mebli zrobionych w tym stylu albo s zbyt drogie, to nic straconego!

Mo瞠sz nauczy si jak malowa i postarza oraz dekorowa nie tylko meble, ale i ma貫 przedmioty jak 鈍ieczniki czy wazony. Nauczysz si nie tylko jak bieli i postarza szafki czy sto造, ale tak瞠 jak robi ciekawe efekty na r騜nych przedmiotach u篡tkowych, np. efekt zardzewia貫go 瞠laza na plastikowej donicy, czy efekt sp瘯anej porcelany na starej butli. Poni瞠j i powy瞠j zdj璚ia ze Szko造 Shabby Chic - Stary Szyk!

Kliknij na zdj璚ie, aby powi瘯szy:

meble malowane r璚znie

Poni瞠j kilka drobnych przyk豉d闚 technik u篡wanych na kursie.

Zobacz poni瞠j jak mo積a pomalowa star kuchni:

Zapraszam do zapoznania si z ofert kompleksowego szkolenia metod warsztatow, z naciskiem na praktyczn wiedz pod nazw

SZKOx SHABBY CHIC - STARY SZYK™



Rusza Kolejna Edycja 110 godzinnego szkolenia dekorowania mebli i przedmiot闚, tym razem ostatni raz w starej cenie!

Uwaga! Nie trzeba zna si na technikach postarzania mebli, aby rozpocz望 nauk w Szkole Shabby Chic.


Tylko do OKRESU WAKACYJNEGO SZKOx SHABBY CHIC KOSZTUJE za ca這嗆 jednorazowo 4000 z brutto - Jesienna edycja szkolenia b璠zie kosztowa豉 4500 z.

Rusza Kolejna Edycja ponad 100 godzinnego szkolenia dekorowania mebli i przedmiot闚, tym razem ostatni raz w starej cenie!

„SZKOx SHABBY CHIC – STARY SZYK”:
UWAGA NOWY TERMIN: Ca這軼iowy kurs 12 dniowy 110 godzin z certyfikatem mo瞠sz rozpocz望 od 21 kwietnia 2018

Godziny Zaj耩: 11.00-18.00
WARIANT 1 Tryb 34 3 spotkania po 4 dni (w tym s weekendy)
I. 21-24. kwietnia
II. 02-05.czerwca
III. 07-10 lipca lub III. 02-04 sierpnia
WARIANT 2 Tryb weekendowy ustalone terminy pierwszych 3 weekend闚
21-22 kwietnia
02-03 czerwca
07-08 lipca lub 02-03 sierpnia
Pozosta貫 zaj璚ia odb璠 si po uzgodnieniu z uczestnikami - mog odby si w okresie wakacyjnym lub po od wrze郾ia.
WARIANT 3 WAKACYJNY:
Ca這軼iowe szkolenie trwaj帷e 12 dni z jednym dniem wolnym:
23.07-04.08 (29.07 jest dniem wolnym)

Nie jest to kurs renowacji mebli, a kurs artystycznego ich odnawiania i malowania, dekorowania i postarzania- nadajesz nowy styl swoim meblom i przedmiotom.
Jako jedyni w Polsce kszta販imy warsztatowo w tak szerokim zakresie jak malowanie r騜nych efekt闚 dekoracyjnych oraz postarzanie mebli na wiele sposob闚. Nie przywi您ujemy wagi do jednego rodzaju preparat闚 i nie sprzedajemy ich, a uczymy jak radzi sobie z dost瘼nymi materia豉mi na rynku. U nas licz si umiej皻no軼i i efekt, a nie wciskanie klientom jedynego rodzaju farb, podczas gdy tak naprawd licz si tylko umiej皻no軼i i wiedza krok po kroku jak co wykona.



Jednorazowa grupa os鏏 ucz瘰zczaj帷ych na zaj璚ia to min. 2 max 8
Masz pytania: zadzwo: tel. 508 26 26 32

Inwestycja 4000 z brutto w ca這軼i (obowi您kowa wp豉ta zadatku 1500 z) - Ostatni raz ta cena w tym trybie zaj耩. Nast瘼ne szkolenie po wakacjach kosztowa b璠zie 4500 z brutto.
W przeliczeniu na godzin lekcyjn, nie jest to du穎, bo 36 z wraz z materia豉mi, kt鏎ymi cz瘰to s drogie du瞠 dekoracje i narz璠zia do u篡tkowania w trakcie kursu.
W sk豉d kursu wchodz tak瞠 gor帷e napoje jak kawa i herbata oraz s這dki pocz瘰tunek.
Ponadto gotowe przedmioty staj si w豉sno軼i uczestnik闚 kursu - Nale篡 wzi望 ze sob du瞠 torby, kartony itd.
W szkole shabby chic- stary szyk!


Tematyka kursu „Szko豉 Shabby Chic- Stary Szyk”(nie w kolejno軼i zaj耩- niekt鏎e zaj璚ia mog ulec ma貫j modyfikacji)
R騜ne sposoby bielenia mebli i przedmiot闚
Shabby chic i wielokolorowe przecierki
Malowanie r騜nych efekt闚 drewna na niedrewnianej powierzchni
Efekt starej brzozy
Techniki pracy z szablonami
Praca z farbami kredowymi i konkretne techniki ich zastosowania
Postarzania proszkowe, cukrowe
Praca z solami patynuj帷ymi
Praca z odlewami gipsowymi
Praca z woskami – wyka鎍zanie, bielenie, postarzanie
Efekt relief闚 p豉skich, wkl瘰造ch, r璚znie malowanych
Malowanie efektu marmuru
R騜ne efekty metalu, postarzanie metalu
Efekt krakelury (rustykalne sp瘯ania) z wielokolorowym laserunkiem
Wielokrotny shabby chic, techniki w瞠r闚
Techniki postarzania przy pomocy farb, patyn,wosk闚
Techniki w瞠r闚
R騜ne techniki z這ce z postarzaniem
R騜ne techniki transfer闚 (3 rodzaje)
Techniki malarskie wcierania, rozcierania, rozcie鎍zania
Techniki 陰czenia bejc z farbami
Techniki cieniowania bejcami
Decoupage na meblach
R騜ne Efekty kamienia
Efekt betonu
Efekt br您u
Efekt szylkretu
Efekt sp瘯anej porcelany
Efekt sp瘯anej ziemi
Efekt kamiennej koronki
Efekt reliefu z masy per這wej
Efekt mokrego szk豉 i efekt szronu
Efekt za郾iedzia貫j miedzi
Efekt zardzewia貫go 瞠laza
Efekt sk鏎y
Je瞠li masz prac nieregularn, to do Szko造 Shabby Chic – Stary Szyk mo積a tak瞠 zg這si si w trybie indywidualnym. Ustalimy wtedy tw鎩 indywidualny tryb ucz瘰zczania na zaj璚ia. Zadzwo zapyta o wolne terminy i warunki. tel. 508 26 62 32

w szkole szabi szyk



Je瞠li nie jeste pewny, czy Ci si spodoba mo瞠sz zapisa si na jeden z kilku warsztat闚 trwaj帷ych 1 dzie (w godz. 11.00-17.30) w najbli窺z sobot lub niedziel,
Dla sprawdzenia mo積a si zapisa tak瞠 na kilka pojedynczych jednodniowych zaj耩 w cenie 360 z. Tutaj jest terminarz: http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_TERMINARZ,


Je瞠li masz jakie pytania, w徠pliwo軼i zadzwo. 508 26 26 32
-----------------------------------------------


Zg這szenia tel. 508 26 26 32

vintage style - styl prowansalski


REZERWACJA MIEJSCA

Zg這szenia do szko造 mo積a sk豉da telefonicznie: tel. 508 26 26 32 lub przez e-mail: asket@tlen.pl. Warunkiem wpisania na list ch皻nych oraz rezerwacji miejsca jest wp豉ta minimum 1500 z. Pozosta陰 reszt wp豉ca si podczas pierwszego dnia zaj耩.
Godziny zaj耩: sobota i niedziela. 11.00 -18.00.

-----------------------------------------------

Taca ze szko造 Shabby chic - stary szyk!





czwartek, 08 marca 2018

Musz si przyzna, 瞠 struktury 3d jak decoupage 3d, czy technik sospeso uwielbiam przede wszystkim w dekoracjach 鈍i徠ecznych. Maj one wtedy specjalnie fory: zar闚no dekoracje wielkanocne jak i bo穎narodzeniowe mog by troch kiczowate i przesadzone i zdaj egzamin nawet w domach minimalistycznych i wn皻rzach nowoczesnych.

Chcia豉m Wam dzisiaj pokaza dekoracje jakie mo瞠my wykona na sobotnim warsztacie 鈍i徠ecznym. Tutaj s informacje na kt鏎e mo積a si zapisa: http://asket.blox.pl/2018/03/Warszaty-Ozdabiania-Wydmuszek-i-JAJA-3D-i-SOSPESO.html Wykonamy na nim dwa du瞠 jaja (do jednego dorobimy podstawk) w technice decoupage tr鎩wymiarowego 3D oraz w technice decoupage sospeso.

jajo wielkanocne sospeso

jajo wielkanocne sospeso

jajo wielkanocne sospesoKliknij na zdj璚ie, aby powi瘯szy:kwiatowe jajo wielkanocne - r璚znie robiona dekoracja 鈍i徠eczna

jajo wielkanocne sospeso

Kliknij na obrazek, aby zobaczy wi瘯sze zdj璚ie:

techniki dekoracyjne i sospeso na Jaju

jajo wielkanocne sospeso

r瘯odzie這 - hand made - dekoracje 鈍i徠eczne - wielkanoc

Jajo z elementami decoupage 3D:

kliknij, aby powi瘯szy zdj璚ie:

WIelkanocne ozdoby wykonane r璚znie du瞠 jajo z ptaszkami
Jajko decoupage wielkanocne ozdoby 鈍i徠eczne



Je瞠li kto nie b璠zie chcia robi jaj, b璠zie mo積a zrobi wianek, podobny, ale oczywi軼ie z motywami wiosennymi. Na tym warsztacie b璠 tak瞠 taki wianek z kwiatami wiosennymi robi.

wianek sospeso

Zapraszam na 7 godzinne warsztaty do pracowni w Le郾ym Zak徠ku, 2km od Warszawy w stron NIepor皻u. Mo積a si zapisa pod tel. 508 26 26 32.

pozdrawiam serdecznie

Asket

sobota, 03 marca 2018

Ju pierwsze kursy 鈍i徠eczne za nami! W tym roku 鈍i皻a odbywaj si do嗆 szybko, wi璚 nie odk豉dajcie swoich ozd鏏 鈍i徠ecznych na ostatni chwil.
W najbli窺zy weekend, to jest 10 i 11 marca odb璠 si dwa warsztaty 鈍i徠eczne na kt鏎e serdecznie zapraszam.
Warsztat 鈍i徠eczny z Decoupage 3D i Sospeso
W sobot 10 marca, w godz. 11-18.00 odb璠zie si warsztat z ide 3D, czyli tr鎩wymiarowych struktur!
WARSZTAT TRWA: 7 godzin
INWESTYCJA: 280 z
jajo wielkanocne sospeso i decoupage 3d
Na nim ozdobimy dwa du瞠 jaja:
1. Jedno jajo z technik decoupage tr鎩wymiarowego 3D i pastami strukturalnymi,
2. Drugie jajo z technik decoupage i sospeso. Ponadto do jednego z jaj dorobimy ozdobn podstawk.
Otrzymasz dwie fajne dekoracje na 鈍i徠eczny st馧 lub na 鈍i皻a!
W cen kursu wliczone s:
1. Wszystkie Materia造 i preparaty do wykonania dekoracji.
2. Wiedza i instrukta czyli know-how jak to zrobi.
3. W ramach kursu wykonujesz krok po kroku tym razem dwa du瞠 jaja, kt鏎e gotowe jako dekoracje zabierzesz do domu. We ze sob dodatkow torb albo pude趾o po butach!
4. S這dki pocz瘰tunek oraz gor帷e napoje
ZGΜ SW粑 UDZIA: te. 508 26 26 32
**************************
W niedziel, 11 marca, w godz. 11-18.00 odb璠zie si
Kurs Profesjonalnego Dekorowania G瘰ich Wydmuszek r騜nymi technikami dekoracyjnymi.
WARSZTAT TRWA: 7 godzin
INWESTYCJA: 280 z
g瘰ie wydmuszki 2018
Ozdobimy 4 wydmuszki g瘰ie przy pomocy techniki transferowania (3) w r騜ny spos鏏 (przyk豉dy na zdj璚iach).

1. Wydmuszk z reliefami z koralik闚
2. Wydmuszk strukturaln z came
3. Barokow Wydmuszk per這w
4. Wydmuszk z elementami z這ce i relief闚

W cen kursu wliczone s:
1. Wszystkie Materia造 i preparaty do wykonania dekoracji.
2. Wiedza i instrukta czyli know-how jak to zrobi.
3. W ramach kursu wykonujesz krok po kroku tym razem 4 przedmioty r騜nymi technikami kt鏎e ozdobione zabierzesz do domu. We ze sob dodatkow torb albo pude趾o po butach!
4. S這dki pocz瘰tunek oraz gor帷e napoje


Wszystkie zaj璚ia odbywaj si 2 km od Warszawy, w stron Niepor皻u, ART SZKOx ASKET. ul. Le郾y Zak徠ek 4, Stanis豉w闚 Pierwszy

Pozdrawiam serdecznie Asket

Zg這 sw鎩 UDZIA:
tel. 508 26 26 32
lub e-mail: pracownia@pasjadecoupage.pl
Warsztat obj皻y jest prawem autorskim: copyright © Asket 2018



鈔oda, 14 lutego 2018

Kilka dni temu zako鎍zy豉 si wyprzeda papier闚 z kolekcji Asket ED, BN oraz W. Zosta這 zlikwidowane ponad 120 wzor闚, wi璚 by豉 okazja by zaopatrzy si jeszcze w swoje ulubione motywy z decoupage klasycznego.

Nowe papiery pojawi si ju wkr鏒ce, rozpoczynaj帷 od nowo軼i w wielkanocno-wiosennym wydaniu, wi璚 oczekujcie.

JAJECZNY KURS 名I﹗ECZNY

W najbli窺z sobot 17 lutego: odb璠zie si po raz pierwszy w tym roku zdobienia jajek: Jajeczny Kurs 安i徠eczny na kt鏎ym wykonamy trzy ozdoby wielkanocne, ka盥y w innym wydaniu.

Kurs trwa nieprzerwanie 7 godzin: 11.00-18.00 i wychodzisz z trzema jajami, kt鏎e zabierasz do domu:

Wykonamy 3 prace w r騜nych technikach:

Du瞠 jajo ze struktur decoupage 3D

Wydmuszk g瘰i z namalowanym koszyczkiem

Jajo - bombonierka na wielkanocnego cukierka - jajeczka.




Inwestycja za kurs to 280 z, mo積a jeszcze zapisa si telefonicznie: 508 262 632

W niedziel 18 lutego, w godz. 11-16.00 natomiast odb璠zie si warsztat:

WARSZTAT BIELONY STOLIK lub STOΒK PITTORICO

(do wyboru) Inwestycja za ca這嗆 220 z, zabierasz ze sob ma造 mebelek do polakierowania.

Na ten kurs tak瞠 mo積a si jeszcze zapisa tel. 508 26 26 32

Przyk豉dowe prace kursant闚:

stolik

Zapraszam serdecznie

Asket

czwartek, 01 lutego 2018
Nasta nowy rok, i ju stycze za pasem, wi璚 przyszed czas, aby spotka si u mnie w Le郾ym Zak徠ku, jak to zwykle bywa這 na Pu豉wskiej, natomiast ostatnio zaniedbali鄉y si troch.
Tym, kt鏎zy my郵, 瞠 przeprowadzi豉m si na Syberi, albo do Honolulu, informuj, 瞠 mimo Waszych obaw, bardzo 豉two trafi! Autobus zatrzymuje si 300 metr闚 od mojego domu z pracowni, kt鏎y mie軼i si przy g堯wnej ulicy.
Wszyscy, kt鏎zy ju u mnie byli dziwi si jak 豉two trafi!

Spotkanie odb璠zie si w niedziel, 4 lutego, od godz. 16.00, poni瞠j jak dojecha.
Spotkanie jest ca趾owicie darmowe i do niczego nie zobowi您uje. Je瞠li kto z Was chcia豚y do nas do陰czy i sp璠zi kilka godzin w sympatycznym gronie przy herbatce,kawce, to zapraszam, prosz jednak o potwierdzenie tel. lub smsem 508 26 26 32 swojego przybycia.
Pozdrawiam serdecznie
Asket
P.S.
Mo瞠sz wzi望 ze sob jak zwykle co do pokazania decu i co s這dkiego do kawy.
t璚za nad Le郾ym Zak徠kiem

Adres najlepiej znajdziesz klikaj帷 na map google
ul. Le郾y Zak徠ek 4
05-126 Stanis豉w闚 Pierwszy
Gmina Niepor皻

Art Szko豉 Asket mie軼i si 2 km od granic Warszawy za Bia這喚k, przy drodze g堯wnej na Niepor皻.
Nale篡 jecha ul. P這choci雟k, nast瘼nie min望 2 ma貫 ronda w Rembelszczy幡ie i dalej ul. Jana Kazimierza.

Dom jest widoczny z ulicy Jana Kazimierza, tu za 鄉iesznym zameczkiem-restaruracj "Ronda" - nale篡 skr璚i w lewo w ul. Le郾y Zak徠ek, tu przy nowo wybudowanym du篡m bia這-szarym budynku z czarnym dachem.

Z g堯wnej ulicy (Jana Kazimierza) wida dwa bia貫 nowe domy z czarnymi dachami. Pierwszy dom od ulicy to nr 4 i tam mie軼i si Art Szko豉

Do pracowni mo積a dojecha prosto autobusami 705 i 735, kt鏎e startuj z METRA MARYMONT (nie myli z m這cinami)

tutaj jest link do szerszych informacji:
http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_KONTAKT

Wysiadamy na przystanku "Przyle郾a" i idziemy chodnikiem do przodu (jak jedzie autobus) jakie 250 m. Po przeciwnej stronie szosy zobaczymy Du篡 dom na przodzie p馧 bia造 - p馧 szaroniebieski i dwa bia貫 domy - pierwszy bia造 domek to miejsce pracowni.

_______________________________________________________________

W najbli窺z sobot natomiast 3 lutego, w godz. 11-17.30 odb璠zie si Kurs Malowania Mebli Shabby CHic - Stary Szyk I etap- B璠ziemy zajmowali si, bejcowaniem, bieleniem mebli, technik obdar shabby chic oraz wielokolorowym przecierkami na ma造ch formach meblowych tak, aby m鏂 potem robi mi璠zy innymi takie meble:

Na kurs mo積a si zapisa tel. 508 26 26 32,

Wszystkie materia造 s w cenie kursu i zabierasz ze sob udekorowane 2 przedmioty: to b璠zie sto貫k i stolik do 堯磬a pod kaw. Inwestycja za kurs 360 z.

Serdecznie zapraszam

Asket

czwartek, 25 stycznia 2018
papier decoupage
Wyprzeda trwa od 25 stycznia do 10 lutego 2018 r.
Jak zwykle na pocz徠ku roku przychodzi czas na dokonanie podsumowania, nowych postanowie oraz wyzwa.
Przyszed tak瞠 czas na dokonanie zmiany w naszej pracowni i w asortymencie klasycznych Papier闚 Asket Collection.
Cz窷 papier闚 b璠zie ca趾owicie wycofana ze sprzeda篡.
Na pocz徠ek dokonamy likwidacji oko這 50 wzor闚 z kolekcji ED, 35 wzor闚 z kolekcji W oraz 45 wzor闚 z kolekcji BN.
Dlatego postanowili鄉y poinformowa Was o naszym kroku, aby軼ie mogli jeszcze ostatecznie zdecydowa, czy chcieliby軼ie naby kt鏎y ze wzor闚, kt鏎y mo瞠 zostanie wycofany.
Dlatego niniejszym og豉szam wyprzeda na ca造 asortyment papier闚 Asket Collection- seria ED, W oraz BN.
Ca豉 kolekcja papier闚 jest jeszcze do 10 lutego tutaj:
http://asket.blox.pl/strony/papieryasket.html
lub tutaj:
http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_PAPIER_DECOUPAGE
Niniejszym od dzisiaj, czyli od 25 stycznia do 10 lutego 2018 r.
Cena papieru 1 szt - to 5 z brutto,
Minimalne zam闚ienie to 3 szt papieru
Przy zakupie 11 papier闚 i wi璚ej - jeden papier dodaj od siebie gratis, przy zakupie 20 papier闚 i wi璚ej 2 papiery gratis.
Koszty przesy趾i si nie zmieniaj, ka盥orazowo jest to 16 z
Ca趾owicie nowe wzory b璠 ju wkr鏒ce!
Przy zam闚ieniu prosz tak瞠 o podanie adresu zwrotnego do wysy趾i!
Poni瞠j przesy豉m tak瞠 dane do wp豉ty na konto:
Nr konta do wp豉ty:
mbank, nr konta:
80 1140 2004 0000 3702 3886 1080
Adres do konta: Art Szko豉 Asket, ul. Le郾y Zak徠ek 4, 05-126 Stanis豉w闚 Pierwszy
Regulamin zakup闚 oraz wszystkie papiery s tutaj:
lub tutaj:
http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_PAPIER_DECOUPAGE



Wszystkie wzory s tak瞠 tutaj:

papier decoupage

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 138
Archiwum

Tel: 508 262 632











napisz do asket




Linki Sponsorowane





Zobacz progam w TV o mnie/Watch TV about me



Przy陰cz si na PINTEREST
Follow Me on Pinterest







strona Asket





Linki Sponsorowane