pi徠ek, 23 listopada 2018

Uwaga! Og豉szamy Black Friday jakiego nie by這! Wyprzeda na papiery i kartony Asket Collection - wszystkie serie!

Od teraz, tylko do niedzieli, czyli do 25 listopada Papiery seria ED, BN i W - z 6 z za sztuk - kosztuj 4,50 za sztuk,

Kartony z serii K i BK - z 8 z kosztuj teraz 5,5 z! za sztuk!

Pami皻aj! W tytule e-maila lub w jego tre軼i wpisz: Black Friday!

Promocja dotyczy tylko sprzeda篡 internetowej!

black friday

Jak zam闚i papier/karton Asket?

1. Wys豉 e-mail na asket@tlen pt.: "Zamawiam Papiery", w tre軼i prosz: poda Seri i nr papieru x ilo嗆

2. Nast瘼nie nale篡 policzy ile wynosi, doda 16 z za przesy趾 i wp豉ci odpowiedni kwot na konto.

Tutaj s dok豉dne warunki wysy趾i papier闚: http://asket.blox.pl/strony/papieryasket.html

Nowe papiery bo穎narodzeniowe s tutaj: NOWA KOLEKCJA GWIAZDKA

Pozosta貫 kolekcje:

KOLEKCJA BN BN2 KOLEKCJA W

KOLEKCJA ED ED2ED3 KOLEKCJA K K2 



Zobacz warunki zam闚ienia papier闚

 Kliknij tutaj i zobacz inspiracje z papier闚 Asket







wtorek, 30 pa寮ziernika 2018

Pojawi豉 si nowa kolekcja papier闚 i karton闚 na Bo瞠 Narodzenie. 15 nowych wzor闚 do kupienia przez internet ju od dzisiaj :)

1 szt. papieru kosztuje 6 z brutto, i szt. kartonu kosztuje 8 z brutto.

Jak zam闚i papier/karton Asket?

1. Wys豉 e-mail na asket@tlen pt.: "Zamawiam Papiery", w tre軼i prosz: poda Seri i nr papieru x ilo嗆

2. Nast瘼nie nale篡 policzy ile wynosi, doda 16 z za przesy趾 i wp豉ci odpowiedni kwot na konto.

Tutaj s dok豉dne warunki wysy趾i papier闚: http://asket.blox.pl/strony/papieryasket.html

NOWA KOLEKCJA BN i BK 2018

Asket Collection BN

Klasyczny papier do DECOUPAGE

Klasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGE

KARTONY DO BOMBEK: Klasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGE

Klasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGE

Wszystkie pozosta貫 papiery:

KOLEKCJA BN BN2 KOLEKCJA W

KOLEKCJA ED ED2ED3 KOLEKCJA K K2 



Zobacz warunki zam闚ienia papier闚

 Kliknij tutaj i zobacz inspiracje z papier闚 Asket





Jak zam闚i papier?

Wys豉 maila z nr papier闚 oraz wp豉ci odpowiedni kwot na konto. TUtaj s dok豉dne warunki wysy趾i papier闚: http://asket.blox.pl/strony/papieryasket.html





czwartek, 18 pa寮ziernika 2018

Zdobienie bombek ze z這ceniami

w sobot

i

Lampionowe szale雟two w niedziel

Fotki za陰czam przyk豉dowych prac warsztatowych z poprzednich warsztat闚.

W najbli窺zy weekend zapraszam na Bombkowe Szale雟two! Ju w sobot godz.10-17.00 wykonamy 3 bombki ze z這ceniami, A w niedziel dwa lampiony: od rana 10-13.00 oryginalny "Bajeczny Lampion Swi徠eczny", a od 13-17.00 Za郾ie穎n Latarenk z decoupage 3D.

Gwarantuj Ca趾iem nowe wzory a.d.2018!

Bombki ze z這ceniami to: du瘸 12cm bombka z tr鎩wymiarowym obrazem z efektem z這conego metalu, 12cm medalion z zegrem i reliefem oraz bombka z postarzonymi srebrzeniami retro.
Koszt warsztat闚: sobota 280 z, Lampion 160 z, Latarenka 160 z, Lampion i latarnia 280 z. Je瞠li kto ma ochot do nas do陰czy, nalepiej tel. 508 262 632 to serdecznie zapraszam.

Na zaj璚ia mo積a si zapisa najlepiej tel. 508 26 26 32 lub mailem asket@tlen.pl

-----------------------------------------------
Zaj璚ia odbywaj si w pracowni Art Szko豉 Asket
ul. Le郾y Zak徠ek 4
05-126 Stanis豉w闚 PIerwszy
Warszawa - Niepor皻
2,5 km od granicy Warszawy w kierunku Bia這喚ka


kliknij tutaj aby zobaczy adres gdzie s nasze kursy

W cen ka盥ego kursu/warsztatu wliczone s:
1. Wszystkie Materia造 i preparaty do wykonania dekoracji.
2. Wiedza i instrukta czyli know-how jak to zrobi.
3. W ramach wszystkich szkole wykonasz krok po kroku przedmioty, kt鏎e ozdobione i gotowe zabierzesz do domu. We ze sob dodatkow torb, a najlepiej w przypadku bombek karton, np. po butach!










dekoracja 鈍i徠eczna wiktoria雟ka latarenka

latarnia gwiazdka


dekoracja 鈍i徠eczna wiktoria雟ka latarenka







Pami皻aj, 瞠 je瞠li nie mo瞠sz wzi望 udzia逝 w tym terminie, zapytaj tak瞠 o tryb indywidualny

tel. 508 26 26 32





czwartek, 11 pa寮ziernika 2018

Niniejszym pragn zakomunikowa, 瞠 pojawi豉 si pierwsza w tym roku (NARESZCIE) nowa kolekcja jesienna papier闚 klasycznych Asket Collection - seria ED. Poni瞠j nowe wzory. Za nied逝gi czas pojawi si tak瞠 nowa kolekcja papier闚 BN - bo穎narodzeniowych.

W zwi您ku z d逝gim oczekiwaniem na now kolekcj dla wszystkich klient闚 og豉szamy promocj papier闚 do 15 pa寮ziernika do godz. 24.00, szczeg馧y poni瞠j

NOWA KOLEKCJA 2018

Asket Collection

Klasyczny papier do DECOUPAGE

Klasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGE

Klasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGE

Wszystkie pozosta貫 papiery:

KOLEKCJA BN BN2 KOLEKCJA W

KOLEKCJA ED ED2ED3 KOLEKCJA K K2 



Zobacz warunki zam闚ienia papier闚

powr鏒 do papier闚- warunki dostawy

 Kliknij tutaj i zobacz inspiracje z papier闚 Asket



Jesienna promocja papier闚 ASKET COLLECTION na wszystkie kolekcje, tak瞠 nowo軼i do 15 pa寮ziernika 2018 r. do godz. 24.00

Promocja ta obowi您uje tylko przez internet!

Warunki zakupu papier闚 przez internet tutaj

Warunki promocji:

dotychczasowa cena to kolekcje ED, W, BN - 6z i K- 8 z)

Cena w promocji do 15.10.18: ED, W, BN - 5z i K- 8 z)

Powy瞠j 100 szt. papier闚 z serii ED, W, BN - 4,50 z

W sk豉d promocji wchodz tak瞠 34 ca趾iem nowych wzor闚 papier闚 z serii ED, oraz pozosta貫 papiery z dotychczasowych kolekcji.

Kartony z serii K - nie wchodz w sk豉d promocji - cena nie ulega zmianie - 8 z

Koszty przesy趾i si nie zmieniaj, czyli 16 z na terenie kraju.

Dodatkowo przy zakupie 10 szt i powy瞠j dok豉dam jeden papier (ze spad闚 produkcyjnych) wybrany przeze mnie gratis. Nie ma mo磧iwo軼i wyboru papieru gratis.

Promocja twa do 15 pa寮ziernika do ko鎍a poniedzia趾u do p馧nocy.

Jak zam闚i papier? Wys豉 maila z nr papier闚 oraz wp豉ci odpowiedni kwot na konto. TUtaj s dok豉dne warunki wysy趾i papier闚: http://asket.blox.pl/strony/papieryasket.html



poniedzia貫k, 08 pa寮ziernika 2018

live z Asket

W grupie Kocham Decoupage, w najbli窺zy czwartek 11 pa寮ziernika od godz. 18.30 odb璠zie si transmisja na 篡wo, czyli LIVE z Asket. Tematem b璠zie Kompozycja w decoupage. Live b璠zie zapisany tylko na 24 godz. w grupie. Wi璚 warto si zapisa do grupy ju teraz! Zapraszamy na grup https://www.facebook.com/groups/1575900369386738/

鈔oda, 03 pa寮ziernika 2018

W sobot, 6 pa寮ziernika 2018, w godz. 10-15.00 Zapraszamy na

Kreatywne Warsztaty DECOUPAGE
"Domek czy Lusterko?"

Jesienna Dekoracja z decoupage 3d i Sospeso

Na warsztacie przekszta販imy zwyk貫 lusterko w pi瘯n dekoracj rustykaln - domek wykorzystuj帷 pasty strukturalne, motywy z papieru klasycznego i inne dodatki . Uczestnicy warsztat闚 samodzielnie ozdobi lusterko w technice tr鎩wymiarowego decoupage oraz wykonaj elementy sospeso. Sami wybior kolorystyk, uwypukl wzory, wykonaj dach i okienko. Domaluj t這, aby domek by jeszcze pi瘯niejszy. Na zdj璚iach kompozycja wiosenno-letnia, ale mo積a b璠zie wykona tak瞠 swoj kompozycj zimow.

domek decoupage 3D

ddd

Inwestycja za warsztat: 220 z.
W cen kursu wliczone s:
1. Wszystkie Materia造 i preparaty do wykonania dekoracji.
2. Wiedza i instrukta czyli know-how jak to zrobi.
3. Ozdobiony i gotowy przedmiot zabierzesz do domu.
4. Kawa, herbata i s這dki pocz瘰tunek

ddd

Nauczysz si wielu r騜nych technik, mi璠zy innymi decoupage klasycznego 3D, nak豉dania r騜nego past strukturalnych, decoupage sospeso oraz wielokolorowego domalowania t豉, ale przede wszystkim sp璠zisz czas relaksuj帷 si w mi造m gronie i zrobisz fajn dekoracj, kt鏎a wzbudzi podziw Twoich bliskich i znajomych.

lusterko

Zg這szenia wy陰cznie telefonicznie: tel. 508 26 26 32 Serdecznie Zaparaszam, i pozdrawiam

Asket



pi徠ek, 21 wrze郾ia 2018

OZDABIANIE BOMBEK czas zacz望!

Og豉szamy nab鏎 do "SZKOΧ DECOUPAGE™ na oddzielne szkolenie "OZDABIANIE BOMBEK" z certyfikatem (55 godz) (dawniej kurs nazywa si "Christmas Edition"):
To kompletne szkolenie z certyfikatem Art Szko造 Asket (zawieraj帷e 55 godzin lek.), dzi瘯i kt鏎emu nab璠ziesz solidn wiedz i praktyk w zakresie zdobienia bo穎narodzeniowych ozd鏏. Przez ten czas ozdobimy 19 ozd鏏 r騜nymi technikami

TERMIN stacjonarny 6DNI : 09-14.11.2018

TERMIN weekendowy 3x2dni: 29-30.09, 20-21.10, 10-11.11.18

Zapytaj tak瞠 o tryb indywidualny tel. 508 26 26 32

ma豉 grupa, liczba os鏏 ograniczona!

Poni瞠j program jaki wykonamy - ozdoby, 19 szt!. (niekt鏎e ozdoby mog si r騜ni) Poni瞠j przyk豉dowe zdj璚ia prac.
1. Bombka z decoupage klasycznym wyko鎍zona kontur闚kami i brokatem
2. Lodowa bombka szklana dekorowana przezroczystymi okienkami (gwiazdkami) oraz papierem ry穎wym
3. Bombka z plexi z cieniowaniami w technice na opak
4. Bombka pejza穎wa z separatorem i tr鎩wymiarowym krajobrazem
5. Bombka jednostronnie wkl瘰豉, wykonana z kulistej z wype軟ieniem strukturalnym i efektem cukru na motywie
6. Kartonowa bombka z k馧ka z papierow koronk
7. Plastikowa bombka medalion z transferem po obu stronach oraz past strukturaln ferro i mikrokulkami
8. Za郾ie穎na bombka z okienkiem wype軟iona strukturalnym 郾iegiem – plexi
9. Bombka vintage z plexi w technice na opak – decoupage, postarzane srebrzenia i mikrokulki
10.Bombka z reliefem p豉skim pokrytym z這ceniami – medalion z zegarem
11.Bombka plexi z separatorem w technice scrapbokingu 3D z past i t逝czonym szk貫m
12.Bombka medalion plexi z dam, dekorowana w stylu okienko zegarka z past-mas per這w i mikrokulkami
13.Bombka retro medalion z plexi z separatorem – anio趾ami wiktoria雟kimi i z efektem kolorowego metalu
14.Bombka ze sp瘯aniami crackle jednosk豉dnikowym w technice na opak
15.Wielki medalion- bombka z malowan r璚znie poisenti na czarnym tle – 20 cm
16.Du瘸 barokowa szyszka w stylu "faberge" z mikrokulkami past 瞠low oraz kolorowymi 鈍iecide趾ami
17.Za郾ie穎na latarnia w technice decoupage tr鎩wymiarowego 3D
18.Bombka z dekoracj za郾ie穎nej wioski „鈍iat zamkni皻y w kuli” 16 (lub 14) cm z mas 郾iegow i r璚znie sk豉danymi domkami 3d
19.„Bajeczny Lampion 安i徠eczny” z du瞠go, kielicha i z past p瘯aj帷

_____________________________________________
REZERWACJA MIEJSCA

Zg這szenia na ka盥y etap szko造 mo積a sk豉da telefonicznie: tel. 508 26 26 32. Warunkiem wpisania na list ch皻nych oraz rezerwacji miejsca jest wp豉ta zadatku 800 z. Pozosta陰 reszt wp豉ca si podczas pierwszego dnia zaj耩, lub jak w trybie weekendowym wybieraj帷 opcj w ratach. (Oczywi軼ie mo積a wp豉ci wi璚ej lub ca這嗆 bezpo鈔ednio na konto)

Na zaj璚ia mo積a si zapisa najlepiej tel. 508 26 26 32 lub mailem asket@tlen.pl
_____________________________________________
Inwestycja:
1800 z za ca這嗆 kursu

Tryb weekendowy:
Wp豉ta za ka盥y weekend 630 z
Uczniowie po I Etapie Szko造 Decoupage: Ka盥a wp豉ta za weekend 600z.

Tryb indywidualny 2500 z

Wp豉ta zadatku: 600 z

Wiele szczeg馧闚 znajduje si na stronie: http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_SZKOLA_DECOUPAGE

-----------------------------------------------
Zaj璚ia odbywaj si w pracowni Art Szko豉 Asket
ul. Le郾y Zak徠ek 4
05-126 Stanis豉w闚 PIerwszy
Warszawa - Niepor皻
2,5 km od granicy Warszawy w kierunku Bia這喚ka


kliknij tutaj aby zobaczy adres gdzie s nasze kursy


Mo積a si tak瞠 zapisa na jednodniowy kurs, na ka盥ym mo積a si nauczy innych ozd鏏.

Jako jednodniowe kursy wszystkie zaj璚ia odbywaj si od godz. 10.00 do 16.30 ka盥y kurs kosztuje 280 z

W cen ka盥ego kursu/warsztatu wliczone s:
1. Wszystkie Materia造 i preparaty do wykonania dekoracji.
2. Wiedza i instrukta czyli know-how jak to zrobi.
3. W ramach wszystkich szkole wykonasz krok po kroku przedmioty, kt鏎e ozdobione i gotowe zabierzesz do domu. We ze sob dodatkow torb, a najlepiej w przypadku bombek karton, np. po butach!




bombki z dam barokowe

bombka z crackle







dekoracja 鈍i徠eczna wiktoria雟ka latarenka

latarnia gwiazdka


dekoracja 鈍i徠eczna wiktoria雟ka latarenka

Bombka wkll瘰豉 z okienkiem i efektem cukrzanego motywu

Bombka wkll瘰豉 z okienkiem i efektem cukrzanego motywubombki p豉skie




Jak zrobi bombki z transferem -kurs u Asket

bomba z poisentia

pasta p瘯aj帷a na bombce

bombka z domkiem




Zobacz, jakie bombki ozdabia造 uczennice w ubieg造ch latach:

Pami皻aj, 瞠 je瞠li nie mo瞠sz wzi望 udzia逝 w tym terminie, zapytaj tak瞠 o tryb indywidualny

tel. 508 26 26 32



czwartek, 20 wrze郾ia 2018

prawdziwy decoupage

Zapraszamy do pierwszej w Polsce Szko造 Decoupage™ na poziomie MASTERCLASS, stosuj帷ej profesjonalny i klasyczny decoupage. Je瞠li chcesz wykonywa naprawd niepowtarzalne dekoracje i perfekcyjnie nauczy si znanego od XIII wieku prawdziwego kola簑 i decoupage kompletnie od A do Z, my郵isz o profesjonalnym dekorowaniu przedmiot闚, to jest to informacja dla Ciebie.
Uwaga! Nie trzeba w og鏊e zna si na technice decoupage, aby rozpocz望 nauk w Szkole. Mo瞠sz zacz望 od zaraz!

szkola decoupage

S dwa tryby zaliczenia ka盥ego etapu: stacjonarny oraz roczny - weekendowy. Program obu kurs闚 jest taki sam, nale篡 wybra, kt鏎y mi bardziej odpowiada i mo積a si przepisa w trakcie na drugi tryb.
1. Na tryb stacjonarny: w sk豉d jednego etapu wchodz dwa sze軼iodniowe zjazdy.
2. Na tryb weekendowy: w sk豉d jednego etapu wchodzi 6 dwudniowych - sobotnio-niedzielnych zjazd闚, nie ma przerwy kilkumiesi璚znej pomi璠zy etapami, a uczniowie w trakcie zjazd闚 prezentuj swoje prace domowe wcze郾iej zadane.

W sk豉d ca貫go szkolenia "Szko造 Decoupage" wchodzi minimum 220 godzin lekcyjnych podzielonych na dwa etapy po 110 godzin lekcyjnych.
prace uczni闚 z jednego etapu szkoly decoupage
I Etap - Wst瘼 do Techniki Decoupage (55 godz.lek.), Techniki Zawansowane Decoupage (55 godz.lek.) razem 110 godz. lek.
II Etap - Techniki Mieszane, (55 godz.lek.), Collage i Inspiracje (55 godz.lek.) razem 110 godz.lek.
_____________________________________________
INWESTYCJA:
Za jeden etap: wp豉ta od razu za ca這嗆 zjazdy stacjonarny i weekendowy: 3400 z

3600 z - wp豉ta za ka盥y zjazd z osobna: czyli:
a. Tryb Stacjonarny: 2x1800z
b. Tryb Weekendowy: 2x1800z

Tryb weekendowy ma mo磧iwo嗆 ka盥ej wp豉ty za weekend: 630 z

(Tryb Indywidualny MASTERCLASS :ka盥y ETAP110godz. - 5000z )

Wp豉ta zadatku: 800 z

Podliczaj帷 jest to: 33 z za godz. wraz z materia豉mi i narz璠ziami do pracy. Gotowe przedmioty staj si w豉sno軼i uczestnik闚 kursu, a przez ca造 kurs wykonujemy oko這 45 r騜nych przedmiot闚.
Zanim powiesz, 瞠 to drogo, pomy郵 ile kosztuj np. korepetycje z matematyki, czy angielskiego w przypadku, gdy nauczyciel potrzebuje do pracy tylko zeszytu i d逝gopisu.

W przypadku problem闚 z przerobieniem danego 獞iczenia, ka盥y absolwent Szko造 Decoupage po uko鎍zeniu odpowiedniego etapu Szko造 ma prawo powt鏎zy kurs/warsztat z przerobionego ju zakresu, jedynie cenie koszt闚 130 z

Ka盥y ucze Szko造 Decoupage, w trakcie roku szkolnego ma prawo do darmowego 1 Masterclass (trwaj帷ego do 3 godzin) raz w miesi帷u.
_____________________________________________
W sk豉d kwoty wchodzi:

1.koszt zaj耩 zawieraj帷y wszystkie przedmioty, materia造, narz璠zia i preparaty wykorzystane w trakcie zaj耩. Wszystkie prace wykonane w Szkole stanowi w豉sno嗆 ucznia.
2.koszt materia堯w instrukta穎wych (skrypt)
3.koszt egzaminu i dyplomu.
4.koszt gor帷ych napoj闚 oraz s這dki pocz瘰tunek
5.koszt jednego 3 godzinnego Masterclass raz w miesi帷u.

W sk豉d ceny nie wchodzi koszt dojazdu oraz nocleg闚.
Dla os鏏 spoza Warszawy na pro軸 podaj namiary na niedrogi hotel umiejscowiony niedaleko miejsca zaj耩- www.zajazdross.pl
_____________________________________________

pracownia decoupage

TERMINARZ
"Szko豉 Decoupage™" TERMIN stacjonarny 24 dniowy
WARIANT 1

TERMIN stacjonarny I ETAP - 110 godz lek: 2xpo6dni:
1Zjazd:25.10-30.10.18
2Zjazd:29.11-04.12.18

TERMIN stacjonarny II ETAP ko鎍owy - 110 godz lek: 2xpo6dni:
3Zjazd:19.01-24.01.19
4Zjazd:29.03-03.04.19


ROCZNA Szko豉 Decoupage™ TERMIN weekendowy 12 dniowy
WARIANT 2
TERMIN weekendowy I ETAP 110 godz lek.: 6xpo2dni:
Zjazd I 06-07.10.18,
Zjazd II 27-28.10.18,
Zjazd III 03-04.11.18,
Zjazd IV 01-02.12.18,
Zjazd V 12-13.01.19,
Zjazd VI 09-10.02.19

TERMIN weekendowy II ETAP ko鎍owy 110 godz lek.: 6xpo2dni:
Zjazd VII 09-10.03.19,
Zjazd VIII 13-14.04.19,
Zjazd IX 11-12.05.19,
Zjazd X 08-09.06.19,
Zjazd XI 06-07.07.19,(lub wrzesie 2019)
Zjazd XII 24-25.08.19(lub pa寮ziernik 2019)

Je瞠li masz prac nieregularn, to do Szko造 Decoupage mo積a tak瞠 zg這si si w trybie indywidualnym. Ustalimy wtedy tw鎩 indywidualny tryb ucz瘰zczania na zaj璚ia do pracowni.

Na zaj璚ia mo積a si zapisa najlepiej tel. 508 26 26 32 lub mailem pracownia@pasjadecoupage.pl

kursy decoupage
_____________________________________________
REZERWACJA MIEJSCA

Zg這szenia na ka盥y etap szko造 mo積a sk豉da telefonicznie: tel. 508 26 26 32. Warunkiem wpisania na list ch皻nych oraz rezerwacji miejsca jest wp豉ta zadatku 800 z. Pozosta陰 reszt wp豉ca si podczas pierwszego dnia zaj耩, lub jak w trybie weekendowym wybieraj帷 opcj w ratach. (Oczywi軼ie mo積a wp豉ci wi璚ej lub ca這嗆 bezpo鈔ednio na konto)
_____________________________________________

Wiele szczeg馧闚 znajduje si na stronie: http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_SZKOLA_DECOUPAGE

Masz pytania - zadzwo: 508 26 26 32




wtorek, 11 wrze郾ia 2018
Zajmujesz si dekoracj wn皻rz, odnawianiem mebli, prowadzisz warsztat stolarski albo samodzielnie chcesz zaj望 si niepowtarzaln dekoracj swojego domu/mieszkania w ekskluzywnym stylu vintage/shabby chic/cotttage/ la brocante/la provence/- mo瞠 Ci to zainteresowa.
Szko豉 Shabby Chic™– Malowanie i Postarzanie Dekoracyjne oraz Stylizacja Mebli i Przedmiot闚”
Jak malowa farbami kredowymi
 
"Szko豉 Shabby Chic™" jest dla os鏏, kt鏎e chcia造by nauczy si KOMPLEKSOWO r騜nych technik postarzania i dekorowania mebli (czyli du篡ch powierzchni) oraz malowania r騜nych efekt闚 na r騜nych przedmiotach u篡tkowych. 
Mo瞠sz nauczy si jak bieli i postarza oraz dekorowa nie tylko meble, ale i jak wykona imitacj z efektem kamienia, czy efektem marmuru na 鈍iecznikach , czy imitacj metalu na paterze, efekt starych w瞠r闚 metalowych i imitacji masy per這wej. Nauczysz si a 3 technik transferowania papieru, ale tak瞠 jak zrobi efekt zardzewia貫go 瞠laza na plastikowej donicy, czy efekt sp瘯anej porcelany na butli. Trwaj帷e a 12 dni zaj璚ia maj mn鏀two praktycznej wiedzy, bowiem zaj璚ia s prowadzone technik warsztatow, zatem ka盥y z uczestnik闚 samodzielnie wykonuje dekoracj zgodnie ze wskaz闚kami trenera. Poni瞠j i powy瞠j zdj璚ia ze Szko造 Shabby Chic - Stary Szyk!
Szko豉 Shabby Chic
UWAGA NOWE TERMINY na jesie 2018 - Dwa Tryby Nauczania - sprawd poni瞠j!
Wszystkie kursy z zakresu SZKOΧ SHABBY CHIC™ nie wymagaj
znajomo軼i jakiegokolwiek kursu decoupage. Wtedy ka盥y, nawet osoba z ulicy mo瞠 zapisa si na taki warsztat.

postarzanie malowanie mebli



Uwaga! Nie trzeba zna si na technikach postarzania mebli, aby rozpocz望 nauk w Szkole Shabby Chic. Nie jest to kurs renowacji mebli, a kurs artystycznego ich malowania, dekorowania i postarzania. Dodatkowo zalet kursu jest nauka malowania r騜nych imitacji powierzchni, jak imitajca drewna, marmuru czy metalu.


malowanie mebli farby kredowe

Og豉szamy nab鏎 do ca這軼iowego Kursu Stylizacji, Malowania i Postarzania Mebli i Przedmiot闚 "SZKOx SHABBY CHIC™" z certyfikatem 110 godzin lek.

Warsztaty sk豉daj si z 12 jednodniowych zaj耩 uj皻ych w bloki - zjazdy

TERMIN stacjonarny Tryb 3 zjazdy po 4 dni:
Zjazd I - 21-24.09.2018
Zjazd II -12-15.10.2018
Zjazd III -16-19.11.2018
TERMIN weekendowy, 6 zjazd闚 po dwa dni weekendowe:
Zjazd I -22-23.09.2018
Zjazd II -13-14.10.2018
Zjazd III -17-18.11.2018
Zjazd IV-15-16.12.2018
Zjazd V -05-06.01.2019
Zjazd VI -02-06.02.2019
Je瞠li kt鏎y z termin闚 ci nie odpowiada, mo瞠sz do nas do陰czy w pa寮zierniku, a zaj璚ia wcze郾iejsze, np. z wrze郾ia odb璠ziesz w p騧niejszym czasie z inn grup.




INWESTYCJA, czyli ile to kosztuje:

Ca這嗆 szkolenia, czyli przy zap豉cie za ca這嗆 to

Inwestycja Brutto 4500 z za ca這嗆 kursu
Absolwenci 4 Etap闚 Szko造 Decoupage - 4000 z
Absolwenci 2 Etap闚 Szko造 Decoupage - 4200 z

(obowi您kowy zadatek do wpisania na list ch皻nych 1500 z
w trybie weekendowym mo積a wp豉ca po 780 z za weekend, natomiast reszta zadatku zostanie odj皻a przy ostatniej racie )

jak zrobi shabby chic

Zg這szenia tel. 508 26 26 32

(W przeliczeniu na godzin, jest to 40z wraz z wszystkimi przedmiotami do dekoracji, materia豉mi, preparatami i narz璠ziami do pracy. Ponadto gotowe przedmioty staj si w豉sno軼i uczestnik闚 kursu. Do zaj耩 s wliczane tak瞠 gor帷e napoje oraz s這dki pocz瘰tunek. )

Godziny Zaj耩: 10.00-17.00 (chyba, 瞠 grupa ustali inaczej)


Nauka jest ekskluzywna, grupy s nieliczne:
Jednorazowa grupa os鏏 ucz瘰zczaj帷ych na zaj璚ia
to min. 2 max 6

REZERWACJA MIEJSCA

Zg這szenia do szko造 mo積a sk豉da telefonicznie: tel. 508 26 26 32 Warunkiem wpisania na list ch皻nych oraz rezerwacji miejsca jest wp豉ta zadatku 1500 z na konto. Pozosta陰 reszt wp豉ca si podczas pierwszego dnia zaj耩, lub jak w trybie weekendowym wybieraj帷 opcj w ratach. (Oczywi軼ie mo積a wp豉ci wi璚ej lub ca這嗆 bezpo鈔ednio na konto).
Nr konta jest poni瞠j: W tytule prosz wpisa: Szko豉 Shabby Chic.
80 1140 2004 0000 3702 3886 1080
Adres do konta: Art Szko豉 Asket
ul. Le郾y Zak徠ek 4. 05-126 Stanis豉w闚 Pierwszy
Niepor皻



W sk豉d ceny nie wchodzi koszt dojazdu oraz nocleg闚. Dla os鏏 spoza Warszawy na pro軸 podaj namiary na niedrogi hotel umiejscowiony niedaleko miejsca zaj耩: www.zajazdross.pl


Tematyka kursu "Szko豉 Shabby Chic"(nie w kolejno軼i zaj耩)
R騜ne sposoby bielenia mebli i przedmiot闚
Shabby chic i wielokolorowe przecierki
Malowanie r騜nych efekt闚 drewna na niedrewnianej powierzchni
Efekt starej brzozy
Techniki pracy z szablonami
Praca z farbami kredowymi i konkretne techniki ich zastosowania
Postarzania proszkowe, cukrowe
Praca z solami patynuj帷ymi
Praca z odlewami gipsowymi
Praca z woskami - wyka鎍zanie, bielenie, postarzanie
Efekt relief闚 p豉skich, wkl瘰造ch, r璚znie malowanych
Malowanie efektu marmuru
R騜ne efekty metalu, postarzanie metalu
Efekt krakelury (rustykalne sp瘯ania) z wielokolorowym laserunkiem
Wielokrotny shabby chic, techniki w瞠r闚
Techniki postarzania przy pomocy farb, patyn,wosk闚, antycznego gruntu
R騜ne techniki z這ce z postarzaniem
R騜ne techniki transfer闚 (3 rodzaje)
Techniki malarskie wcierania, rozcierania, rozcie鎍zania
Techniki 陰czenia bejc z farbami
Techniki cieniowania bejcami
Decoupage na meblach
Efekty kamienia
Efekt br您u
Efekt sp瘯anej porcelany
Efekt mokrego szk豉 i efekt szronu
Efekt za郾iedzia貫j miedzi
Efekt zardzewia貫go 瞠laza

komoda
Z uwagi na nieuczciwe kopiowanie moich program闚 i materia堯w szkoleniowych, szczeg馧owy program zaj耩, rozpisany na poszczeg鏊ne dni zostanie przekazany dopiero po uiszczeniu zadatku. Z tych tak瞠 powod闚 na na zaj璚iach ka盥y z uczni闚 ma prawo do wykonywania pisemnych notatek z instrukta篡 trenera, aby dokumentowa post瘼y swojej pracy (nie ma papierowych materia堯w instrukta穎wych)


Je瞠li masz jakie pytania, w徠pliwo軼i zadzwo.tel: 508 26 26 32
-----------------------------------------------

Kursy s tak skonstruowane, aby w najkr鏒szym czasie nauczy si jak najwi璚ej technik, dlatego na kursach ozdabiamy tzw. ma貫 formy meblowe i niedu瞠 przedmioty. Techniki stosowane na nich s tak opracowane, aby mo積a by這 je zastosowa do du篡ch przedmiot闚 jak szafy, sto造 czy szafki.
Ponadto na kursie uczymy si malowania imitacji i zastosowania r騜nych efekt闚, kt鏎e mo瞠my zastosowa tak瞠 na ma造ch przedmiotach u篡tkowych jak np. donice czy wazony.


W szkole shabby chic- stary szyk!


Mo積a si zapisa tak瞠 na pojedyncze jednodniowe zaj璚ia w cenie 360 z. Tutaj jest terminarz: http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_TERMINARZ,



-----------------------------------------------
Zaj璚ia odbywaj si w pracowni Art Szko豉 Asket
ul. Le郾y Zak徠ek 4
05-126 Stanis豉w闚 PIerwszy
Warszawa - Niepor皻
2,5 km od granicy Warszawy w kierunku Bia這喚ka

w szkole szabi szyk



REZERWACJA MIEJSCA

Zg這szenia do szko造 mo積a sk豉da telefonicznie: tel. 508 26 26 32

-----------------------------------------------

Prace ze szko造 Shabby chic









sobota, 21 kwietnia 2018

Kurs z lampk z butelki robi ju troch lat. Zawsze cieszy si spor popularno軼i i po drodze by造 dwie odmiany lampek: z reliefem wkl瘰造m oraz z past z efektem metalu. Przysz豉 jednak pora na to, aby po瞠gna si z t lampk. Dlatego w najbli窺z niedziel 29 kwietnia odb璠zie si po瞠gnalny warsztat z "Romantyczn Lampk z Butelki"

29 kwietnia NIEDZIELA- Romantyczna Lampa z Butelki - Po瞠gnanie

Warsztat trwa od godz. 11-16.00

Inwestycja za ca這嗆 280 z - przyjd z kole瘸nk obie zap豉cicie po 260 z

OPIS WARSZTATU:

Lampka zrobiona prawie z niczego - ze zwyk貫j butelki mo瞠 by bardzo ciekawym pomys貫m na prezent. Pi瘯nie si prezentuje w sypialni, albo w ma造m salonie.

Na kreatywnym warsztacie zrobimy ciekaw dekoracj ze zwyk貫j pustej butelki po napojach. Poznamy spos鏏 w jaki samodzielnie, bez elektryka mo積a wykona lampk. Jest to naprawd proste! Motywy i kolorystyk lampy dobior samodzielnie uczestnicy kursu. Nast瘼nie po陰cz wszystkie elementy w ca這嗆, przykr璚 oprawk i kabel, tak, aby lampka 鈍ieci豉. Lampka zabrana z pracowni b璠zie gotowa do u篡cia. We ze sob du膨 torb.

Na warsztacie b璠zie mo積a sobie wybra opcj: lamp z reliefem, czy z efektem metalu!

Poni瞠j zdj璚ia przyk豉dowych lamp z butelek.
W cen kursu wliczone s:
1. Wszystkie Materia造 i preparaty do wykonania dekoracji. Tak瞠 klosz i materia造 elektryczne.
2. Wiedza i instrukta czyli know-how jak to zrobi.
3. Ozdobiony i gotowy do polakierowania przedmiot zabierzesz do domu.


4. W cen wliczone s gor帷e napoje i s這dki pocz瘰tunek.


Warsztat obj皻y jest prawem autorskim: copyright © Asket 2011-18


28 kwietnia SOBOTA - Obraz Mixed Media Antyczne Sekrety

W sobot natomiast 28 kwietnia odb璠zie si nowy warsztat z obrazem mixed media w antycznym stylu. Kolory monochromatyczne i architektura staro篡tna to g堯wny element tej kompozycji. Poza tym r騜ne techniki i pasty strukturalne z efektem sp瘯a i kamiennej koronki. Obraz mierzy 30x40 cm.

Warsztat mix-mediowy z obrazem "Antique Secrets", czyli Antyczne Sekrety!

Inwestycja za ca這嗆 250 z - przyjd z kole瘸nk obie zap豉cicie po 220 z

Warsztat trwa od godz 11-16.00

obraz mix media

Super fajna zabawa z kola瞠m r騜nych technik w pastelowych, kolorach.R騜ne struktury, domalowania, cieniowania, sp瘯ania, decoupage i efekt kamiennej koronki! Gotowy obraz zabieracie do domu :) Tel. do zapis闚 na warsztat to: 508 26 26 32

Na warsztaty mo積a zapisa si najlepiej telefonicznie: 508 26 26 32

ADRES PRACOWNI:


Art Szko豉 Asket mie軼i si 2 km od granic Warszawy za Bia這喚k, przy drodze g堯wnej na Niepor皻.
Nale篡 jecha ul. P這choci雟k, nast瘼nie min望 2 ma貫 ronda w Rembelszczy幡ie i dalej ul. Jana Kazimierza. Po lewej stronie b璠zie wida dwa takie same bia貫 domki z czarnymi dachami. Pierwszy to nasz.
Dwa autobusy 705 i 735 staj na przystanku 300m od nas.
Adres najlepiej znajdziesz klikaj帷 na map google
ul. Le郾y Zak徠ek 4
05-126 Stanis豉w闚 Pierwszy
Gmina Niepor皻

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 139
Archiwum

Tel: 508 262 632











napisz do asket




Linki Sponsorowane





Zobacz progam w TV o mnie/Watch TV about me



Przy陰cz si na PINTEREST
Follow Me on Pinterest







strona Asket





Linki Sponsorowane