wtorek, 24 listopada 2015

w godz. 13-19.00 można przyjść i zrobić zakupy przedświąteczne,

a od godz. 17.30 odbędzie się spotkanie dla zakręconych decu. Mam nadzieję, że przyjdziecie z nowymi bombeczkami zrobionymi już w tym roku...

Jeżeli chodzi o podsumowanie, dla osób, które dokonały zakupu papierów i oczekują, że ogłoszę kto otrzyma firmowe fartuszki Art Szkoły Asket informuję, że najwięcej papierów w okresie promocyjnym zakupiły panie: Justyna G. z Poznania oraz Joanna B. z Mierzyna. Fartuszki już wysłane i mam nadzieję, że wkrótce dotrą lub już dotarły.

W sobotę natomiast odbędzie się oczekiwany przez niektóre osoby "kurs Wazon z Efektem Marmuru i Brązu". Kurs ten odbędzie się ostatni raz w tym roku, zatem osoby, które chciałyby w nim uczestniczyć mogą zgłosić się telefonicznie 508 26 26 32. Na zachętę pokazuję, tym razem zrobioną przeze mnie bombonierę na zamówienie.

bomboniera szklana z efektem marmuru

Właściwie zrobiłam dwie bomboniery, oraz dwie bombki do kompletu. Drugą bombonierę, tym razem z efektem złoceń pokażę już niebawem,  wraz z bombkami.

tutaj jest papier, z serii ED Asket Design Collection, który wykorzystałam do bombonier i bombek:

 papier do dekupażu

bomboniera szklana z efektem marmuru

Pojutrze, czyli w środę 25 listopada od godz. 17.30 odbędzie się warsztat "Zegar w stylu Vintage Przyprószony śniegiem", - do wyboru w świątecznym klimacie lub z motywem całorocznym. Promocyjna cena na ten termin to 210 zł - (normalna cena to 250 zł)

 Zegar vintage shabby chic

Natomiast ostatnim kursem w tym tygodniu odbędzie się w niedzielę zupełnie nowy warsztat bombkowy na którym wykonamy trzy bombki w zupełnie różnych technikach: Z mikrokulkami i postarzonymi srebrzeniami w technice "na opak", bombkę płaską z transferem i pastą strukturalną oraz bombkę z zegarem, reliefem płaskim oraz ze złoceniami postarzonymi. Wiele technik na jednym kursie.

KUrs bombkowy jak wykonać piękne bombki

Więcej zdjęć i na temat tego kursu jest tutaj

Na kursy proszę o zgłoszenia telefoniczne: tel. 508 26 26 32

wtorek, 17 listopada 2015

Dziś pracownia otwarta jako sklep, także jutor w środę 18 listopada i czwartek19 listopada w godz. 13-19.00

Pracownia jako sklep dzisiaj  (WTOREK) jest otwarta w godz. 13-19.00, więc można zrobić zakupy bombek szklanych, plastikowych dwuelementowych z plexi.

Bombki medaliony dwuelementowe z plexi ponownie są!

Są ponownie w pracowni bombki płaskie medaliony 11,5cm, ostatnio chętnie poszukiwane oraz dwuelementowe kuliste 10cm, 12cm oraz 12-ki z otworem.

Poniżej moje inspiracje, dotyczące przezroczystych medalionów.

Bombki płaskie niekoniecznie można wykorzystać do decoupage czy oklejania serwetką:

płaska bombka dwuelementowa
bombka -plexi 2elementowa

Tutaj pasta strukturalna z ef. metalu :

 bombka w stylu retro angel


retro bombka - płaski medalion

 Z białych plastikowych bombek nie ma już malutkich medalionów 10cm, ale są za to małe serduszka, których nie ma na poniższym zdjęciu.bombki do ozdabiania

papierów oraz różnych

bombki do zdobienia w pracowni w warszawie

akcesoriów brokatów, gładkich papierów ryżowych, past strukturalnych do zdobienia bombek np. pasty metalicznej, pasty pękającej poniżej na zdjęciu itd. Są także mikrokuleczki oraz różnokolorowy brokat.

Polecam także papiery do decoupage do zdobienia bombek z serii BN Asket Design

pasta pękająca do bombek

tutaj jest kurs krok po kroku, jak zrobić bombkę z pastą pękającą

Do bombek dwuelementowych z plexi polecam także kartony z serii "K" ASKET Design Collection,

jak ozdobić bombki składane z 2 elementów

jak włożyć kartonik do bomki

tutaj jest link krok po kroku jak można ozdobić taką bombkę kartonem

Przypominam, że pracownia mieści się w WARSZAWIE przy ul. PUŁAWSKIEJ 103 m.5

Adres: ul. Puławska 103 m. 5 I piętro. Jesteśmy blisko Sródmieścia, Górny Mokotów

bardzo blisko K.S. Warszawianki (po tej samej stronie ulicy)

Przystanek tramwajowy i autobusowy dawniej "Ursynowska" teraz "Park Dreszera".

Duża metalowa brama - z lewej strony jest domofon. Należy nacisnąć "5", następnie drugi domofon po tej samej stronie "5".Można dojechać tramwajem nr:  4, 10, 14, 18, 36.
Jeżeli jesteś spoza Warszawy, z dworca centralnego dojedziesz tramwajem nr 10, kup bilet minutowy na 20 min. Wysiadasz na przystanku "Ursynowska". Dokładnie na przeciwko przystanku jest moja pracownia.
Poniżej brama naszej pracowni:

 

magicznaoctava siedziba
pasjadecoupage.pl pracownia

 

Mapa lokalizacji pracowni-galerii:
lokalizacja Magicznej Octavy

poniedziałek, 16 listopada 2015

Połowa listopada już za nami, a niektóre osoby pewnie czekają na nowe warsztaty bombkowe, które miałam ogłosić jeszcze w październiku. NIe wiem jak Wam, ale mnie czas niemiłosiernie ucieka i coraz trudniej robić mi wpisy na blogu, pomimo szczerych chęci.

Na kursy proszę o zgłoszenia telefoniczne: tel. 508 26 26 32508 26 26 32

W najbliższy weekend odbędą się następujące warsztaty:

W sobotę 21 listopada, Warsztat Bombkowe Krople: godz. 11-16.00 - cena 190 zł

udekorujemy dwie bombki krople 18 cm jedną w barokowym stylu z mikrokulkami oraz brokatem w dowolnym kolorze oraz anielską kroplę techniką transferu i cieniowanym tłem. Wzrory dowolne z papierów Asket. Cena warsztatu.:190 zł

 Asket Design - bombki barokowe krople

Asket Design - bombki barokowe kroplebombki krople z Aniołkami Asket

Asket Design - bombki barokowe kropleAsket Design - bombki barokowe krople

Asket Design - bombki barokowe krople

Asket Design - bombki barokowe krople

Także w sobotę 21 listopada, od godz. 16.00- 19.30 - Warsztat Zaśnieżona Latarenka w technice decoupage 3D. Różne wzory do wyboru - cena 120 zł  Osoby, które chciałyby skorzystać w tym dniu z obu warsztatów - upust - 20 zł, czyli 280 zł za oba warsztaty.

Kurs u Asket Kurs u Asket

zaśnieżone latarnie

Kurs u Asket

W niedzielę 22 listopada, Warsztaty Bombkowe 3D Sospeso i Scrap; godz. 11-15.30, - cena 180 zł - udekorujemy dwie bombki 12 cm z plexi od środka, jedną w technice wypukłego decoupage sospeso z wybraną pastą strukturalną, drugą w technice 3d scrap z fantazyjnym efektem starego metalu.

 Jak zrobić oryginalne bombkiJak zrobić oryginalne bombki

Jak zrobić oryginalne bombkiJak zrobić oryginalne bombkiJak zrobić oryginalne bombkiJak zrobić oryginalne bombkiBombka z techniką trójwymiarową w środku

Także w niedzielę 22 listopada, od godz. 15.30- 20.00 Odbędzie się warsztat. "The Book of Christmas"lub "The Book of Secrets" - do wyboru . Udekorujemy pudełko jako starą księgę dowolnie w klimacie całorocznym lub świątecznym. Promocyjna cena na ten warsztat tylko na ten termin to 180 zł (Normalnie warsztat kosztuje 260zł)

stara księga na boże narodzenie

Pudło - książka w stylu vintage Asket

 

W środę 25 listopada od godz. 17.30 odbędzie się warsztat "Zegar w stylu Vintage Przyprószony śniegiem", - do wyboru w świątecznym klimacie lub z motywem całorocznym. Promocyjna cena na ten termin to 210 zł - (normalna cena to 250 zł)

 Zegar vintage shabby chic

28 listopada, w sobotę  odbędzie się warsztat "Wazon z efektem marmuru i brązu" (na zdjęciach poniżej bomboniera), w godz.11-17.30 - cena tego warsztatu to 280 zł.

decoupage bomboniera

decoupage bomboniera

29 listopada, w niedzielę w godz.11-17.30odbędzie się "Nowe Bombkowe Szaleństwo", na którym zrobimy 3 bombki:

Cena tego warsztatu to 280 zł.

Dwie bombki płaskie: bombkę z zegarem, reliefem i złoceniami, Bombkę w technice transferu prawostronnego z papierem Asket i pastą oraz bombkę Ze starymi srebrzeniami - przykłady na poniższych zdjęciach.

bombki Pracownia Decouage Asket

bombki z zegarem Asket

bombka płaska

bombki z zegarem Asket

stażone srebrzeniabombki z zegarem Asket

stażone srebrzeniabombki z zegarem Asket

bombka płaskastażone srebrzeniaNa wszystkie warsztaty można się zgłaszać telefonicznie: tel. 508 26 26 32

Spotkanie dla decoupażystów odbędzie się w tym miesiącu 24 listopada od godz. 17.30

Pozdrawiam Serdecznie

Asket

piątek, 30 października 2015

W najbliższym tygodniu 7 listopada w godz. 11-16.00 odbędzie się kurs z dużym lampionem świątecznym z okienkiem - cena 220 zł, poniżej wersja letnia:

natomiast tuż po nim 16.00-19,00 kurs na lampion bajeczny lampion świąteczny cena 165 zł, ceny i opisy podane są na stronie pasjadecoupage.pl

W niedzielę 8 listopada, natomiast odbędzie się bombkowe szaleństwo I i kto ma ochotę może do nas dołączyć.

Pozdrawiam

Asket

Przyszła pora na to, aby zaprezentować pierwsze papiery Asket Design Collection GWIAZDKA 2015, które powstały prawie na gorąco na moim laptopie :). Kilka nowych wzorów, ale na początek wzory trochę zmodyfikowane, z których zdążyłam zrobić taką oto bombkę, wzory z kółek idealnie nadają się do przeniesienia techniką transferu na płaską bombkę-medalion.

Bombka z papieru Asket

Kto umiejętnie potrafi przykleić papier na taką powierzchnię może uniknąć transferu, ale nie każdy to potrafi. Po bokach użyłam mojej pasty śniegowej granulowanej własnej produkcji, którą można kupić w moim sklepie stacjonarnym.

Bombka z papieru Asket

papier do decoupage, papier klasyczny, papier AsketTten wzór jest także w odcieniu niebieskim w porównaniu z oryginałem, który jest żółty:

papier do decoupage, papier klasyczny, papier AsketI dwa wzory w kolorach VINTAGE:papier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier AsketTo całkiem nowe papiery, które były już wykorzystane w pierwszej połowie roku przez moje kursantki na "Christmas Edition", z tego papieru zrobiłam takie oto bombki złocone, które będzie można zrobić na kursie w listopadzie:
Bombki ze złoceniami z zegarami Asket

papier do decoupage, papier klasyczny, papier Asket

papier do decoupage, papier klasyczny, papier AsketBN 130 To są koła do bombek medalionów 11,5cm, jest także kartonpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asket

Zostały jeszcze trzy papiery co prawda z kolekcji ED, ale doskonale nadają się na romantyczne medaliony choinkowe, które można było zobaczyć na filmie z Edycji świątecznej Szkoły Decoupage:

medaliony z damą- szkoła decoupage

Klasyczny papier do DECOUPAGE

Klasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGE

 

oraz jeden karton, czyli z serii K: 130

papier do decoupage, papier klasyczny, papier Asket

 Papiery można zakupić u mnie bezpośrednio w pracowni, w Warszawie lub przez internet - poniżej jest link i warunki dostawy. Kto jeszcze nie widział mojej pracowni, w linku powyżej, można zobaczyć zdjęcie 360 stopni jak wygląda i gdzie się mieści (google street view)

 KOLEKCJA BN    KOLEKCJA W    KOLEKCJA ED

KOLEKCJA K

link do papierów- warunki dostawy

 

Uwaga! Do 15 listopada można wygrać prezent!

fartuch

Jeszcze mały przedświąteczny prezent dla klientów najwięcej zaopatrujących się w moje papiery. Dwie osoby, spośród osób, które do 15 listopada zakupią największą ilość moich papierów (bez znaczenia z której kolekcji) otrzymają gratis po fartuszku z Art Szkoły Asket. Nazwiska osób podam 16-17 listopada. Fartuszek wysyłam na mój koszt.

Tym razem kolor fartuszka to szary.

fartuch

Od jutra włącznie do wtorku wyjeżdżam w ciekawą podróż służbową. Osoby, które chciałyby się dowiedzieć gdzie i po co jadę, oraz co tam będę robić zapraszam na mój profill na instagramie, kto jeszcze nie założył tam konta, to powinien to zrobić :)

Instagram to międzynarodowy serwis na którym prezentuje się głównie zdjęcia, np. z podróży, ciekawe fotografie. Prostota tego portalu polega na tym, że za pomocą jednego kliknięcia klawiszem w telefonie można dzielić się z innymi swoimi zdjęciami z całym światem, np. ciekawymi widokami, co porabiamy obecnie, albo co ciekawego zajmuje właśnie naszą uwagę. Postaram się podzielić się z Wami ciekawostkami z mojej podróży .

Mój profil na instagramie:

http://instagram.com/magdalenaasket

 

Zapraszam serdecznie i pozdrawiam

Asket

wtorek, 27 października 2015

Nie zdążyłam się obejrzeć, a minęło na blogu 3 tygodnie odkąd zrobiłam wpis :(

Jednak nie próżnuję, nie umarłam, jesienny sezon już się dawno zaczął:

 w pracowni Decoupage - Art Szkoła Asket

Sezon bombkowy pewnie u Was już się rozpoczął. U mnie także, zdążyłam zrobić już parę bombek nowych, będą jeszcze nowe warsztaty bombkowe w listopadzie, zaglądajcie do terminarza.

Jeżeli chodzi o bombki, to oczywiście można u mnie w pracowni przy Puławskiej 103 już od jakiegoś czasu kupić, jak i różne akcesoria do bombek, jak mój sztuczny śnieg granulowany, konturówki, brokaty, czy mikrokulki i perełki w płynie, wszystkiego do wyboru, do koloru...
Bombki są plastikowe:

bombki plastikowe do decoupage

jak i dwuelementowe z plexi, a także dwie wielkości 10 i 12cm ręcznie dmuchanych bombek szklanych w pudełkach:

ręcznie dmuchane bombki szklane

bańki szklane do decoupage

bombki do dekupażu

 

 

w pracowni Decoupage - Art Szkoła AsketZ nowych warsztatów będzie coś z tego:

 bombki krople barokowe

mała zajawka, powyżej, a ja zapraszam już na dzisiejsze spotkanie dla decoupażystów , na godz. 17.30. Jak zwykle obowiązują te same zasady: coś słodkiego do kawy oraz swoja udekorowana decoupagem rzecz.

Pozdrawiam serdecznie

Asket

piątek, 09 października 2015

Ci, co zaglądają na mojego bloga częściej pewnie wiedzą, że prowadzę swoją pracownię już od wielu lat. Często natłok spraw, pęd życia sprawia, że wielu moich uczniów przepada gdzieś bezpowrotnie w otchłani przeszłości.

Wiele osób zmienia swoje życie, zapomina o decoupage, niektórzy wyjeżdżają nawet na inny kontynent.

Miło jest mi bardzo, że niektórzy z nich po warsztatach u mnie z determinacją dążą do urzeczywistnienia swoich marzeń i otwierają pracownie, sklepiki czy galerie rękodzieła... Cieszę się, że w pewien sposób mogę uczestniczyć w tych zmianach. Z niektórymi osobami utrzymuję kontakt, niektórzy mi o sobie przypominają, pewnie także niektórzy tworzą swoje marzenia poza moim zasięgiem...

Dlatego chciałam Wam dzisiaj przedstawić piękne prace Małgorzaty Hodary-Kasprzak z pracowni "Fragola".

 szafka z różami w stylu romantycznym

"Meblowe Rarytasy" Małgosi, która jest absolwentką Szkoły Shabby Chic-Stary Szyk, możecie w całości obejrzeć na moim drugim blogu o shabby chicu tutaj.

szafka z różami w stylu romantycznym

Poniżej i powyżej przedstawiam Wam jej prace, w których zostały wykorzystane papiery do decu.

Małgosia nie ma jeszcze swojego sklepu internetowego, ale ma profil na facebooku tutaj

szafka z piwoniami w stylu romantycznym

Większość przedmiotów jest na sprzedaż, zatem jeżeli coś Wam się spodoba, można tam także zapytać o cenę.

szafka shabby chic z piwoniami

Szafki są tak piękne, że sama bym jakąś kupiła, ale niestety brak miejsca w moim domu na cokolwiek :(

zegar w stylu romantycznymzegar w stylu romantycznymzegar w stylu romantycznymzegar w stylu romantycznym

 

Tutaj są papiery, Asket Design z serii ED, z których skorzystała Gosia do swoich dekoracji:

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection*************

O szkole można przeczytać tutuaj: Shabby Chic-Stary Szyk,

 Więcej prac Gosi na moim drugim blogu o shabby chicu tutaj.

Papiery decoupage do kupienia przez interntet tutaj

poniedziałek, 28 września 2015

Przypominam o jutrzejszym spotkaniu dla miłośników decoupage od godz. 17.30, zasady obowiązują jak zwykle tzn. trzeba przynieść jakąś pracę własnoręcznie wykonaną pracę oraz coś słodkiego do kawy :)

A ja chciałam pokazać zajawkę prac jednej z moich podopiecznych, absolwentki Szkoły Shabby Chic - Stary Szyk. Więcej zdjątek Małgosi pokażę już niedługo, tymczasem przypominam, że można się zapisać jeszcze do Szkoły Shabby Chic,

stylowe meble - romantyczneshabby chic - stary szyk

szabi szik stary szyk - meble

czwartek, 24 września 2015

W najbliższy weekend odbędą się warsztaty malowania dekoracyjnego i postarzania mebli Shabby Chic - Stary Szyk. Zarówno w sobotę Stopień I, jak i w niedzielę Stopień II w godz. 11-17.30. Serdecznie zapraszam zainteresowanych samodzielnym postarzaniem mebli, oraz wnętrzami w stylu VINTAGE oraz SHABBY CHIC. Dotychczas mało pisałam na temat tych warsztatów, choć popularne wśród moich studentek, bo po pierwsze nie wymagają znajomości decoupage, po drugie fajnie jest umieć sobie wszystkie meble i różne przedmioty przerobić po swojemu. Na rynku mało jest ciekawych dekoracji shabby-chic-owych, które niewiele kosztują, pomijając meble na allegro, które są postarzone na tzw. "świeczkę". W mojej szkole Shabby Chic -Stary Szyk metod postarzania i malowania (czyt. metamorfozowania) jest kilkadziesiąt (w linku poniżej zagadnienia przerabiane w szkole) i wszystkie są przerabiane w sposób praktyczny.

Więcej na temat kursów oraz "Szkoły Shabby Chic - Stary Szyk", która kompleksowo podchodzi do tematu malowania i postarzania mebli i przedmiotów użytkowych tutaj.

Już niedługo pokażę piękne prace absolwentki Szkoły.

Poniżej kilka zdjątek, jak bawiły się jakiś czas temu cztery panie na II stopniu, który odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Odlewy gipsowe, postarzanie, shabby chicOdlewy gipsowe, postarzanie, shabby chic

 

Odlewy gipsowe, postarzanie, shabby chic

Odlewy gipsowe, postarzanie, shabby chic

Na pojedyncze kursy oraz do "Szkoły Shabby Chic - Stary Szyk" można się zapisać tel:508 26 26 32 oraz poprzez e-maila asket@tlen.pl

Pozdrawiam Serdecznie

Asket

poniedziałek, 21 września 2015

butelki decoupage

jak zwykle ze zwykłych butelek. (powyżej)

lampy romantyczne z butelek

Tak się składa, że na jednym z warsztatów Szkoły Decoupage uczniowie uczą się jak wykonać lampę z butelki. Co zrobić z butelką i jak ją złożyć, aby stała się prawdziwą lampką która świeci.

lampy romantyczne z butelek

Taka ładna lampka może być potem fajnym elementem wystroju naszego mieszkania. Oczywiście lampa z butelki nie musi być lampką wykonaną w technice decoupage.

Asket Szkoła Decoupage

Jednak za zajęciach w Szkole Decoupage uczniowie uczą się co zrobić i jak ozdobić abażur.

kursy i warsztaty decoupage w stolicy

Poza tym fajnie jest zrobić sobie lampę do sypialni z... prawie niczego. Pusta butelka po winie, albo innym trunku i tak nam się już na nic nie przyda...

kursy i warsztaty decoupage w stolicy

Decoupage -z efektem metalu

herbaciane róże i fiołki warsztaty z Asket

Motyw rumianków

Decoupage klasyczny papier do

Decoupage klasyczny papier do

Poniżej papiery z serii Asket ED, które wykorzystały studentki Szkoły Decoupage do swoich prac. Można je także zakupić przez internet. Tutaj są warunki sprzedaży

 motywy papierowe do dekupaż

motywy papierowe do dekupaż

motywy papierowe deku

motywy papierowe dekuDecoupage klasyczny papier do

Warsztaty z lampą z butelki odbędą się jeszcze w październiku.

 warsztaty z Asket

Skończyła się promocja na 2,5 godzinny film Pasja Decoupage cz.II, Warsztaty Kreatywne z Asket. Wszystkie osoby, które zamówiły i wpłaciły do dzisiaj za film otrzymają go w promocyjnej cenie. Wysyłka nastąpi pod koniec tego tygodnia.

Pozdrawiam Was wszystkich na nowy tydzień :)

Jestem w pracowni do czwartku na warsztatach więc sklep będzie otwarty i można na szybko zrobić zakupy w godz. 11- 18.00

Asket

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 127
Tagi
napisz do asket


Linki Sponsorowane

Zobacz progam w TV o mnie/Watch TV about mePrzyłącz się na PINTEREST
Follow Me on Pinterest

STĄD PRZYCHODZICIE:kula
strona Asket

Linki Sponsorowane