niedziela, 30 sierpnia 2015

Jutro będą szczegóły dotyczące sprzedaży.

piątek, 28 sierpnia 2015

Informuję, że I Etap, czyli początek Szkoły Decoupage rozpocznie się w terminie:

19-24 września - tryb stacjonarny

oraz w trybie weekendowy: 19-20 września, 3-4 Października, 7-8 listopada.

Nabór trwa, można się zgłaszać tel. 508 26 26 32

Na zajęcia mogą uczęszczać osoby, które nie miały nigdy styczności z decoupage,  początkujące w tej technice, albo takie, które chciałyby podsumować i uzupełnić swoją wiedzę na ten temat.

Skrypt Szkoły Decoupage Art Szkoły Asket

IEtap Szkoły Decoupage, jak i pozostałe etapy kosztuje 1800 zł brutto (w przypadku trybu weekendowego można wpłacać za weekend 650 zł) i trwa 60 godz. intensywnych warsztatów przez prawie cały tydzień. Przeliczając zajęcia kosztują 30 zł  za godzinę wliczając w to materiały i narzędzia oraz przedmioty (wykonuje się zwykle kilkanaście sztuk) do dekoracji, szczegółowy instruktaż wraz z oryginalnym skryptem. Wszystkie ozdobione przedmioty uczestnicy zabierają ze sobą.

Skrypt Szkoły Decoupage Art Szkoły Asket

Każdy etap Szkoły Decoupage jest podsumowany stosownym świadectwem - zaświadczeniem z ukończenia szkolenia na specjalnym druku na postawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

Skrypt Szkoły Decoupage Art Szkoły Asket

Uwaga! Szczególnie dla nauczycieli oraz wychowawców, ale nie tylko, bo np. na szkolenie może się starać np. sklep hobbystyczny. W urzędach pracy (trzeba sprawdzić, czy danym urzędzie jest realizowany ten program) istnieją programy dofinansowania szkoleń z tzw. Funduszu Szkoleniowego dla osób zatrudnionych (nie bezrobotnych). Są to często programy unijne, często dla osób powyżej 45 lat.O szkolenie takie stara się do urzędu pracy pracodawca (czyli np. szkoła) który wysyła swojego pracownika na szkolenie do mnie, za które płaci urząd pracy. Pracodawca musi uzasadnić potrzebę szkolenia danej osoby w urzędzie pracy, a urząd pokrywa koszty szkolenia. Ja wtedy podpisuję umowę z pracodawcą, a pracodawca z urzędem pracy. Piszę o tym, bo mało osób o tym wie, i jeżeli ktoś byłby zainteresowany tego rodzaju dofinansowaniem, to proszę się zapoznać z informacjami w urzędach pracy w miejscu. Nie wszystkie urzędy prowadzą tego typu programy i mogą się one różnić.

 

Jutro podam bardziej szczegółowy terminarz zajęć, szczególnie jeżeli chodzi o kurs bombkowy i pojedyncze zajęcia.

czwartek, 27 sierpnia 2015
wtorek, 25 sierpnia 2015

Lato w pełni, właściwie już powoli dobiega do końca, dlatego fajnym jego podsumowaniem jest zrobienie letniej konewki, która podczas zimowych dni będzie przywoływała słońce i przypominała nam o soczystych kolorach lata.

konewki decoupage w Szkole Decoupage

W załączeniu przedstawiam Wam inspiracje kilku konewek, które na warsztatach Szkoły Decoupage zrobiły uczennice. Każda inna, jednak głównym punktem, które je "spina" jest styl rustykalny. 

konewki decoupage w Szkole Decoupage

Papier, z którego została zrobiona ta konewka:

wszystkie papiery - warunki dostawy

Klasyczny papier do DECOUPAGETa konewka została zrobiona z całkiem nowego papieru, wzory poniżej.

konewki decoupage w Szkole Decoupage

Ręcznie namalowana koronka oraz krakelura jednoskładnikowa są elementami, które występują na wszystkich pracach - były obowiązkowe. Pozostałość, czyli kompozycja, kolorystyka oraz wybór wzorów - dowolne.

Decoupage - metalowa konewka

Papier, z którego została zrobiona konewka:

Klasyczny papier do DECOUPAGE

Widzimy całą gamę letnich wzorów, od soczystych malin, po typowo letnie kwiaty jak nasturcja, czy powój.

Decoupage - metalowa konewkaPomiędzy kwiatami latają kolorowe motyle i ważki :)... a także pękate trzmiele

Decoupage - metalowa konewka

Klasyczny papier do DECOUPAGEDecoupage - metalowa konewka

Decoupage - metalowa konewkaPapier, z którego została zrobiona konewka:
Klasyczny papier do DECOUPAGEDecoupage - metalowa konewka

Poniżej kilka całkiem nowych wzorów papierów, które zostały wykorzystane między nimi do powyższych prac. Papiery można nabyć poprzez internet oraz bezpośrednio w pracowni, w Warszawie, przy ul. Puławskiej 103/5.

 Klasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGE

Z tego papieru został zrobiony ten zegar:

Zegar z nowego papieru do decoupage

Klasyczny papier do DECOUPAGE

i jeszcze jeden wzór: 

Klasyczny papier do DECOUPAGE

Zobacz pozostałe kolekcje papierów Asket Design:

 KOLEKCJA BN  BN2  KOLEKCJA W

KOLEKCJA ED ED2 ED3 KOLEKCJA Kwszystkie papiery - warunki dostawy przez internet

konewki decoupage w Szkole Decoupage

konewki decoupage w Szkole Decoupage

poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Na jednym z warsztatów Szkoły Decoupage ozdabiamy mały przedmiot w technice decoupage w stylu wiktoriańskim. Do tej pory chyba nie pokazywałam tego typu dekoracji, ale można je znaleźć w internecie na zagranicznych stronach.

Jest to czysto klasyczny decoupage, a Panie miały tym razem za zadanie ozdobić mały pojemnik na listy. Jest tyle zagadnień w Szkole Decoupage, że z tego tematu wykonujemy mały przedmiot, gdyż jest to decoupage bardzo pracochłonny i jakże inny od popularnych serwetek.

Zobaczmy jak Panie wywiązały się z tego zadania:

decoupage wiktoriański

Oprócz sposobu dekoracji Panie starały się dobrać także stare, wiktoriańskie wzory. Co prawda żadna z osób nie wybrała ani aniołów, ani dam, ale roślinna kompozycja także wpisuje się w stary styl.

decoupage wiktoriański

decoupage klasyczny, tradycyjnydekupaz wiktoriański

Już niedługo pokażę także inne ciekawe prace z Art Szkoły Asket, między innymi fajne lampy z butelek, wazony w połączeniu z print roomem, konewki w z nowymi wzorami papierów, kolejne segregatory, czy 4 całkiem nowe manekiny.

dekupaz wiktoriański

Chciałabym Wam także pokazać trochę prac ze Szkoły "Shabby Chic - Stary Szyk", której głównym celem jest nauczenie się postarzania i malowania dekoracyjnego mebli i imitacji przedmiotów.  Zdjątek mam "multum", część już czeka na publikację :). Zapowiadam także nowy dwu i pół godzinny film instruktażowy z dekoracją 4 przedmiotów różnymi technikami, do kupienia w przedsprzedaży. Terminarz Szkoły Decoupage i Szkoły Shabby Chic oraz kursów będzie uzupełniony w tym tygodniu.

Także pozdrawiam wszystkich na nowy tydzień i życzę Wam fajnej pogody!!!

wakacje asket

Tu ja jeszcze na wakacjach :) oraz kilka inspiracji morskich, zdjątka zrobione przez mojego Krzysztofa. Zdjęcia są zrobione bez żadnych filtrów. Są tylko zmniejszone ze wstawionym logo.
wakacje nad morzem

wakacje nad morzemwakacje nad morzemwakacje nad morzemwakacje nad morzemwakacje nad morzemwakacje nad morzemwakacje nad morzem

wtorek, 18 sierpnia 2015

Jak obiecałam pokazuję Wam cztery zegary zrobione przez panie na lipcowych zajęciach w Szkole Decoupage. Trzy z nich zainspirował mój zegar zrobiony już kilka lat temu i wiszący teraz w mojej łazience.

decoupage zegar w starym stylu

Tutaj jest papier, z którego został zrobiony zegar:

papier do decoupage - różne wzory z kolekcji Asket

decoupage zegar w starym stylu

Ten zegar z powojem powyżej został wykonany z całkiem nowego wzoru papierów Asket Design Collection, w sprzedaży już wkrótce!

decoupage zegar w starym stylu

Tutaj  jest papier, z którego został zrobiony zegar:

papier do decoupage - różne wzory z kolekcji Asketdecoupage zegar w starym stylu

Tutaj  jest papier, z którego został zrobiony zegar:

papier do decoupage - różne wzory z kolekcji Asket

A tutaj moje zdolne panie, które z ochotą zapozowały do zdjęcia :)

decoupage zegar w starym stylu

A tutaj ja i dwie Renaty :) Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie!

warsztaty decoupage z robieniem zegarai życzę Wam wszystkim miłego wieczoru.

Asket

P.S.

Papiery można już teraz nabyć przez internet, albo w Warszawie przy ul. Puławskiej 103/5, czyli bezpośrednio w mojej pracowni. Do końca sierpnia trzeba do pracowni umówić się na telefon: 508 26 26 32508 26 26 32.

Dopiero co wróciłam znad morskich wakacji, i choć zaplanowałam częstsze pisanie bloga, to brak internetu w domku, który wynajmowaliśmy, mi to uniemożliwił. Tak nieraz bywa, że właściciele wynajmowanych stancji na wakacje mijają się z prawdą.  Miałam przynajmniej kilka postów napisanych na zapas, jeszcze przed wyjazdem tak, że właściwie tylko tydzień nie było mnie na blogu, więc mam nadzieję, że nie bardzo tęskniliście :)

ASKET

Dlatego teraz choć z opóźnieniem pozdrawiam Was znad polskiego morza, nad którym najlepiej odpoczywam. Wspaniała morska bryza całkowicie regeneruje moje zatrute warszawskim smogiem ciało i duszę. W tym roku powędrowaliśmy do małej miejscowości wypoczynkowej Łazy niedaleko Mielna i był to strzał w dziesiątkę. Mieliśmy naprawdę przepiękną pogodę, co od razu uwieczniliśmy na zdjęciu na początku przyjazdu.

 kliknij na zdjęcie, aby powiększyć:Zachód Słońca nad morzem a.d. 2015

Zdjęcia Krzysztofa, który pięknie potrafi wyczarować ze zwykłego zachodu słońca niezapomnianą magiczną chwilę uwiecznioną jak na starych widokówkach.

A tutaj ów piękny zachód odbija się w moich słonecznych okularach

Jak pięknie jest nad polskim morzem

Zachód słońca w okularach

Będzie jeszcze kilka wspomnień z tegorocznych wakacji, a już jutro pokażę superowe zegary, jakie zrobiły panie z IIIE Szkoły Decoupage jeszcze przed wakacjami. Zostańcie ze mną.

Pozdrawiam serdecznie już z dusznej Warszawy

Asket

Wakacyjne wspomnienia01:29, magicznaoctava , Asket
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 10 sierpnia 2015

Wiele już pokazywałam szkatuł, pudeł w stylu starej księgi. Przyszła kolej na pokazanie Wam nowych kolaży w tym stylu, wykonanych przez studentki IIIE Szkoły Decoupage.

Stare księgi decoupage

Uwielbiam ten rodzaj decoupage, bo za każdym razem uzyskujemy inne dekoracje.

Stare księgi decoupage

Stare księgi decoupage

Praktycznie nie jest możliwe zrobienie drugiej takiej samej pracy, stąd dekoracje w tym stylu są całkowicie unikalne.

Szkatułka - bardzo stara księga - z pracowni Asket

Szkatułka - bardzo stara księga - z pracowni Asket

Collage są wykonane na bazie past strukturalnych, dlatego dekoracje te nie wymagają wielokrotnego lakierowania, natomiast zgodnie z techniką w decoupage hiszpańskim - woskuje się je.

Szkatułka - bardzo stara księga - z pracowni Asket

Każda z prac na zdjęciach została "sklejona" z kilkunastu, a nawet z kilkudziesięciu różnych motywów z różnych źródeł: papier decoupage, serwetki, stare gazety, wydruki itd.Jak zrobić starą księgę z pudełka

Jak zrobić starą księgę z pudełka

Jak zrobić starą księgę z pudełka

Jak zrobić starą księgę z pudełkaJak zrobić starą księgę z pudełka

czwartek, 06 sierpnia 2015

Prosto z ostatnich warsztatów lipcowych prezentuję dzisiaj kilka prac na płótnie, wykonane oczywiście przez uczniów Szkoły Decoupage Art Szkoły Asket.

Tematem warsztatu było połączenie wielu technik, a szczególnie wkomponowanie jednego głównego papierowego motywu - rośliny z botanicznego atlasu.

obraz z wykorzystaniem decoupage

decoupage na blejtramie - płótno

pozostała reszta to dowolne techniki poznane przez uczniów na różnych zajęciach w Szkole Decoupage.obraz z wykorzystaniem decoupageCieniowania, pasty strukturalne, szablony, reliefy, cieniowania, napisy itd....obraz z wykorzystaniem decoupageA tutaj kilka zdjątek prosto z pracowni w trakcie wykonywania płócien przez uczniów:

obraz z wykorzystaniem decoupageobraz z wykorzystaniem decoupageW pracowni Decoupage - Pasja Decoupage AsketW pracowni Decoupage - studenci w trakcie pracyTego typu płótno fajnie wkomponowuje się w styl Shabby Chic i Vintage. Tutaj blejtram na wiklinowym fotelu w pracowni. Dookoła wszędzie biel....

obraz z wykorzystaniem decoupage

wtorek, 04 sierpnia 2015

Czyli wielokolorowego tła ciąg dalszy. Chciałam Wam pokazać zegar wykonany przez Joasię, który wykonany został w technice wzorzystego tła imitującego patchwork. Joasia profesjonalnie zajmuje się między innymi szyciem patchworków, stąd zrobiła tak skomplikowany wzór na zegarze do powieszenia w swojej pracowni píęknie zwanej Pętelka.

Motywy decoupage to kwiaty magnolii i motyle. Reszta jest wynikiem skomplikowanej kompozycji kolorów, kształtów łatek, wzorów deseni nałożonych z szablonów.

zegar decoupage z imitacją patchworków

Piękna kolorystyka, doskonałe wykończenie lakierem /czego niestety nie widać na zdjęciu/.  Naprawdę robi wrażenie :)

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 125
Tagi
napisz do asket


Linki Sponsorowane

Zobacz progam w TV o mnie/Watch TV about mePrzyłącz się na PINTEREST
Follow Me on Pinterest

STĄD PRZYCHODZICIE:kula
strona Asket

Linki Sponsorowane