PAPIERY ASKET 2

KOLEKCJA BN    KOLEKCJA W    KOLEKCJA ED

KOLEKCJA KNowość

 

Wszystkie wzory są także tutaj:powrót do papierów- warunki dostawyUWAGA! ważna informacja dla dotychczasowych klientów:

Z roku na rok kolekcja moich papierów coraz bardziej się powiększa, ale nie ustaję także wysiłkach ulepszania jakości papieru na którym drukowane są wzory. Coraz więcej uczę się także w tym temacie. Dotychczasowy papier, na którym drukowałam swoje wzory do decoupage był dla mnie dostatecznym, choć nie najlepszym rozwiązaniem. Stąd szukałam takiego, który spełniałby moje większe oczekiwania. I dzisiaj chciałabym poinformować wszystkich, że od września tego roku postanowiłam wymienić dotychczasowy papier, na którym drukowane są wszystkie wzory moich kolekcji.
Mam nadzieję, że Wam się spodoba, bowiem papier ten, chociaż odrobinę grubszy ma szlachetniejszą strukturę, co pozwala na o wiele większy komfort pracy.
Jest on specjalnie przystosowany do decoupage, miękki i aksamitny w dotyku, odrobinę kredowany. Między innymi lepiej oddaje kolory, nadruk przy przyklejaniu trudniej jest zetrzeć, trudniej go także zniszczyć podczas namaczania.

Nowy papier używa się dokładnie tak samo, jak obecny papier (należy go lekko zwilżyć, ale nie moczyć w misce z wodą).Nowy papier doskonale nadaje się także do transferowania, ale w przypadku transferów nie z lustrzanym odbiciem.

W testach papieru moje uczennice potwierdziły, że komfort pracy z nowym papierem jest o wiele lepszy. Mam nadzieję, że potwierdzą to także osoby kupujące nowy papier.

Jako, że mam trochę zapasów starego papieru, część wzorów będzie jeszcze na starym, a część na nowym papierze. Stąd osoby, które będą robiły nowe zamówienia, proszę o wzięcie tego pod uwagę. 

KOLEKCJA BN    KOLEKCJA W    KOLEKCJA ED

KOLEKCJA KNowość

 

Wszystkie wzory są także tutaj:powrót do papierów- warunki dostawynapisz do asket
Linki Sponsorowane

Zobacz progam w TV o mnie/Watch TV about mePrzyłącz się na PINTEREST
Follow Me on Pinterest

strona Asket

Linki Sponsorowane