Wpisy z tagiem: gęsie wydmuszki

niedziela, 16 lutego 2014

Podładki pod kubki ostatnio opanowały moją pracownię. Już niedługo pokażę podkładki ze Szkoły Decoupage, które zrobiły uczennice na ostatnich zajęciach, a dzisiaj pokazuję "Truskawkowe Podkładki Agatowe" zrobione przez moją ulubioną "prawą rękę" pracownianą.

 podkładki pod kubki

Motyw z mocną kolorystyką świetnie pasuje do postarzanego stylu rustykalnego lub shabby. podkładki pod kubki w stylu shabby chicdecoupage klasyczny - podkładki pod kubki

decoupage klasyczny - motyw truskawek

Podkładki są w sam raz do porcelany w stylu shabby chic!

decoupage klasyczny - podkładki pod kubki

Pomysł i wykonanie Agata z mojego papieru, a raczej papierów:

decoupage - papier klasyczny asket

decoupage - papier klasyczny asketTutaj Agato(a)wa, podczas robienia przeze mnie zdjątek podkładek malowała sobie jajka - gęsie wydmuszki, które dekorowałyśmy wcześniej transferem.

Malowanie jajek

 

P.S.

Do pracowni przybyła cała dostawa gęsich wydmuszek w pudełkach, a także klejów i cracków dwuskładnikowych Dala, pas wypełniających do kraków, past postarzających, patynujących -efekt bitumu, perłowych, metalicznych i białych konturówek, perlen penów, konturówek ulubionych PLAIDa, szablonów, past strukturalnych z efektem masy perłowej, efektem pękającym, z efektem metalu itd. Zapraszam do sklepu i pozdrawiam na nowy Tydzień.

Asket

21:14, magicznaoctava , Decoupage
Link Komentarze (2) »
piątek, 06 kwietnia 2012

Chciałabym życzyć Wam wszystkim Spokojnych Świąt Wielkanocnych, Wielkiej i Smacznej Wielkanocnej Baby oraz Bardzo Mokrego Dyngusa!

A na deser przedstawiam jedne z moich ostatnich prac świątecznych, a mianowicie pięć wydmuszek gęsich tym razem w stylu angielskim z wzorem moich ulubionych "moonlight roses". Perły i mikrokulki dodałam aby nadać im królewskiego akcentu. W odróżnieniu od wydmuszek z ostatniego postu, te są w kolorze niebieskim. Mam nadzieję, że Wam się spodobają.

stylowe pisanki blue roses

wielkanocne jajka w stylu english roses

jaja wielkanocne decoupage

stylowe wydmuszki gęsie decoupage

Oto parę wydmuszek gęsich, które zrobiłam w tym roku w stylu barokowym, czyli na tzw. bogato.

gesie wydmuszki pisanki

pisanki w stylu barokowym

W tym roku postawiłam na mikrokulki. Złote, srebrne i w różnych kolorach. Bardzo fajnie wyglądają jako dodatek do decoupage.

jak zrobić reliefy na jajkach

wielkanocne pisanki

I tak kończą się przedświąteczne przygotowania do świąt. Były jajka barokowe, a może jeszcze pałacowe?

wtorek, 12 kwietnia 2011

Tak jak obiecałam, wklejam kilka fotek trzech wydmuszek w słodziznowym różanym klimacie. Ostatnio popełniłam kilka takich rzeczy, bo bardzo lubię tę kolorystykę, bardzo kobiecą zarazem.

wielkanocne wydmuszki

Po raz ostatni w tym roku, w najbliższą środę od godz. 17.30 odbędą się jeszcze raz warsztaty na gęsie wydmuszki. Wykonamy 3 takie jajka w stylu rustykalnym. Można się jeszcze zapisać.

Serdecznie zapraszam

gęsie wydmuszki

I jeszcze wszystkie kurkowe:

wielkanocne wydmuszki

Archiwum
Tagi
napisz do asket
Linki Sponsorowane

Zobacz progam w TV o mnie/Watch TV about mePrzyłącz się na PINTEREST
Follow Me on Pinterest

strona Asket

Linki Sponsorowane